Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megoldás idegesség ellen? fórum

Megoldás idegesség ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. máj. 17. 18:35

Felmondtam.

Csütörtökön lesz az utolsó nap.

Felvettek sparba biztonságinak🏆

96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Syria)
2022. máj. 14. 08:43

Nem mondtam h más elete nem 💩

De te hajtod H milyen jó egyedül.

Hát nem az

Ezt értsd meg.

Köszi

95. syria (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 14. 07:38

Jó ég! Tényleg nem tudod, miket beszélsz. 😦 Cseréljen veled az, akit két anya szült! Tudod mikor fogsz beleülni az én, kemény munkával megteremtett összkomfortos életembe! 🤣 Te 23 évesen ötször olyan megszomorodott életű vagy, mint amilyen én leszek 115 évesen.

Igazad van, semmi közöm a hülyeségeidhez. Maradj magadnak a depiddel, meg a marha nagy okosságaiddal, és ringasd magadat abban a tévhitben, hogy mindenki más élete vidám fáklyásmenet, csak a tiéd 💩!

94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Syria)
2022. máj. 13. 21:30

Akkor gyere és cseréljünk

Egyszerűen 60 évesen nem fogod fel hogy egy 23 évesnek nem az a normális hogy inger szegény környezetben lakik él és dolgozik.

Megszomorodott életű vagy

Mi közöd hozzá mikor mondok fel

Honnan tudod hogy állok anyagilag?

Jó ég

93. syria (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 20:40

Az ég áldjon meg! Örülj, hogy van hol laknod, és senki nem dumál bele az életedbe! El se tudod képzelni, hányan örülnének ilyen adottságnak!

Hiába írtad, valószínűleg nem vagy teljesen túl a szakításon; de 23 évesen nem kellene ettől depisnek lenned, mert egy szakítás még nem a világ vége.

Komolyan gondolod, hogy előbb felmondasz és utána keresel másik állást, másik lakást?

2022. máj. 13. 17:25
Bocsánat csak diktálok mert úton vagyok és lehet nem értelmesen írja le azt amit gondolok és mondok
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Satobbi)
2022. máj. 13. 17:24
Köszönöm szépen ez kedves tőled igyekszem vigyázni magamra szerintem felmondok két hét akkor még ebben hónapban itt dolgozni kell és akkor talán majd szépen lassan keresek másik munkát több másik lakást meglátjuk
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Satobbi)
2022. máj. 13. 17:23

Igazából válság nem volt.

A jövőmet illetően nem tudok elbizonytalanodni mert nincsenek terveim nekem.... vagyis de,új munkahely új lakás .

Egy nagy szakításon voltam túl amikor külön költöztem amikor idejöttem De akkor minden jó volt abból nagyon jól kijöttem azt mar teljesen el is felejtettem( nárci csaj) és aztán szépen ugye hogy itt volt egy szomszédom ugye ő is elköltözött ugye olyan helyen lakom hogy a környéken csak boltok vannak másik lakás nincsen és egy teljesen egyedül vagyok és a munkahelyen és És ez már nekem nagyon sok volt és az összes létező hobbim érdeklődési köröm már elveszett meg persze hogy semmi nem érdekel mikor folyamatosan csak ezeket csinálod egy idő után már ezt is meg unod😞

89. satobbi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 13:07

Na igen, pont ezekre gondoltam. Depis vagy.


A felületes, okoskodó válaszoknak ne tulajdoníts jelentőséget, ilyenkor általában megpróbálnak mások bűntudatot kelteni az emberben, ne hagyd, mert még rosszabb lesz, keress szakembert, és legyél továbbra is társaságban. Az a rossz, ha már az emberek között sem érzed jól magad.


Vigyázz magadra!

88. satobbi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 13:04

Itt ne várj mélyenszántó gondolatokat és válaszokat az emberektől ;).

Lehetséges, hogy depis vagy, amit az egyedüllét felerősít, előhoz.


Van/volt valami válság mostanában az életedben? Elbizonytalanodtál a jövőt illetően? Ilyeneket tudnék kérdezni, ezek a tipikus kiváltó okok.

87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Syria)
2022. máj. 13. 10:57

Így van.

Igyekszem.

Próbálok jönni menni de ha itthon vagyok,ez nagyon rossz .

Egyik haverom baja mellett lakik, lementünk Dunára sétálni.

Múlt héten és tegnap is .

Ma itthon mert megyek éjszakára .

Na ez a rossz .

Itthon lenni egyedül.

Nem találom a helyem.

Ilyenkor ideges vagyok, rettegek.

Ha megyek sétálni az jó vagy Bánki fizikus játszótér.

Ott elvagyok .

Csak itthon szar.

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Bekukucs)
2022. máj. 13. 10:50

Senkitől nem lopok időt úgy érzem.

Sőt, sokat segít mindenki .

És sajnos,vagy hála istennek nem tudom miről beszélsz.

85. bekukucs (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 09:56

Suliban miert nem lenditettel valamit ? Most nem ejjeliöként tehenet oriznel... Vagy mint a noklapjai topikodban , majus 8-an nyitott , "Állandóan ideges vagyok"-ban

, ahol bentlakasos apolokent 24 oraban beteget orzol s hetente egyszer szabad csak kimenned , 2 orara .... Loditas helyett mondd mar el , mi a problemad : DE ! Oszinten . Igy ugyanis visszaelsz az emberek segiteni akarasaval es idöt lopsz .

84. _Berry_ (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 10:46
Amikor koncentrálunk jó dolgokra, vagy rossz dolgokra, akkor a hozzájuk társuló érzelmi energiákat erősítjük, növeljük. ez eredményezi, hogy ha gyomorideged van és ezen rágódsz, akkor elmúlás helyett ott lesz, sőt még rosszabbul érzed magad. Tehát amikor jön ez az érzés, akkor inkább tedd fel magadnak a kérdést, hogy mitől érezhetem jobban magam. Mivel írtad, hogy attól már jobb, ha emberek közé mész, akkor bizony ilyenkor erre koncentrálva fel kell öltözni és akár csak egy sétát kell tenni, miközben élvezed a jótékony hatását. Szóval ne a panaszaidra koncentrálj,hanem a megoldásra, az előbbre visz.
83. syria (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 11. 22:38

Picit már léptél: beláttad, hogy másik munkahelyet kell keresned. A többi is hasonlóan működik. Úgy tudsz a változtatáson dolgozni, hogy elhessegeted a negatív gondolataidat. Ezt SENKI MÁS nem tudja megtenni helyetted, bármennyi ember is legyen körülötted.

Ha hiszed, ha nem, a megoldás kulcsa a te kezedben van. Mondhat bárki bármit, ha nem lépsz, ha nem teszel a változás érdekében, nem fog pozitív irányba változni az életminőséged, csak egyre mélyebbre süllyedsz a valós, vagy vélt depressziódba.

82. c85d1d200b (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 11:47

En csinalom.


Mindekozben feajanlottam magam beugrogrosnak. Pedig nem kell az 50-55 ora melle tobb. De ha nincs, aki csibalja.. .

2022. máj. 8. 09:16

Hogy tudnék a változáson dolgozni,de őszintén?

Azt leszámítva hogy keresek új munkahelyet ez OK,ez jogos.

2022. máj. 8. 09:15

Már reggel idegesen kelek csak magam figyelem

Wcre kell menjek miért vagyok ideges, gyomorideg és csak fekszem.

Semmi és senki nem érdekel.

Erre mi a megoldás ?

Hogy ne magam figyeljem már korán reggel ?

Ilyen gondjaim vannak.

Délután estefelé már jobb.

De reggel délelőtt borzasztó.

És ezek a gondolatok hogy meghalok

.. csak jönnek maguktól.

Meg mintha nem is velem történne ami történik.

79. syria (válaszként erre: 77. - _Berry_)
2022. máj. 8. 09:07
Mert könnyebb picsogni, és mások nehézségeit félvállról venni, mint a változtatáson dolgozni. Nem értem, honnan veszi, hogy pl. én nem EGYEDÜL küzdöttem két kiskorú nevelésének felelősségével a hátamon munkahelyi gondokkal IS.
78. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 03:38

Meg kell teremteni a koeulmenyeidz ahogy jol elvagy, nem vagy zizi, ha megteheted (mert pl. bincs gyerekeid, vagy fekelos beosztasod).

Maskent kosziklanak kell lenni.

77. _Berry_ (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 8. 00:00
De akkor miért nem keresel új munkahelyet? Nincs arrafelé pl. valami üzlet, ahova biztonsági őrt vagy akár valami mást, árufeltöltőt keresnek? Akkor emberek között lennél.
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Syria)
2022. máj. 7. 23:22

Igen te továbbra is a saját oldalad mondod rossz főnök rossz munkatárs stb.

Te nem EGYEDÜL csináltad ezt végig, ingerszegeny környezetben

Te a magadèt hajtod én az enyém

És se másfél év krva sok EGYEDÜL

Érted?!

Főleg hogy a munka már évek óta ez másfél éve pedig full egyedül

Ma egy azaz egy embert SEM láttam.

Ez szerinted normális?

Neked lehet.

Nekem nem !

Szóval egyezzünk ki abban,hogy mi egy malomban örlunk,csak te a bal én pedig a jobb oldalon,ha érted...

75. syria (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 14:50

Bocs, de nem tudod, mit beszélsz. Másfél év nem a világ, főleg nem egy 23 évesnek. Utálom, amikor valaki a saját dolgaival példálózik, most mégis leírom: n-szer másfél évig csináltam azt bőven 50-en innen, ami nagyon nem tetszett. Más választásom nem lévén JÓ POFÁT VÁGTAM HOZZÁ addig, amíg nem adódott lehetőség váltásra, változtatásra, amit minden erőmmel kerestem.

Ha már itt vagy, nézz körül! Van éppen elég fórum arról, hányan menekülnek, menekülnének a munkahelyükről főnök, munkatárs, egyéb miatt.

Ne a sebeidet nyalogasd, hanem döntsd el, mit akarsz ÉS vess számot azzal, mire van képességed, lehetőséged, majd ezek tudatában lépj!

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Birebora)
2022. máj. 6. 15:28

Igen nyilván ha 50 éves lennék,és ezzel senkit nem akarok bántani,akkor biztos örülnék ha ilyen munkám lenne.

De suli után mindjárt ide kerültem,külön is költöztem,mint mondtam szomszédok sincsenek.

73. birebora (válaszként erre: 69. - Syria)
2022. máj. 6. 15:25
Én is igy gondolom. De hát lehet, hogy tényleg nehéz 23 évesen ennyire egyedül. Mi meg már "vének" vagyunk:)
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Krisztikrisz)
2022. máj. 6. 15:20

Köszönöm!

Igazad van !

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Syria)
2022. máj. 6. 15:20

Igen inkább lenne sok munkatárs körülöttem,és bár baszogatna valaki.

Akkor legalább hozzám szólna valaki !!!!!!

70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Syria)
2022. máj. 6. 15:19

Nyugis ?

Másfél éve csinálom ezt

Próbáld ki,de tényleg

Másfél évig minden héten 4 napot egyedül lenni munkahelyen aztán itthon is

Eleinte én is azt mondtam amit te

De ennyi idő után már nem megy...mikor csak ülsz egy teremben és nézed a kamerát és óránként teszel egy kört

23 évesen valóban szuper

Örülök,hogy neked tetszik

A többi két napban mentem eddig ,nem volt gond

Csak a barátok is vagy suliban vagy dolgoznak nem úgy érnek rá

Két napja egyiket sem láttam

Csak írunk

69. syria (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 6. 14:42

De hát ez egy nyugis munkakör! A pacik, bocik nem kellemetlenkednek; vagy tévedek? Jobb lenne, ha piszkálna egy hülye főnök, netán lehetetlen munkatársak? Lehúzod a műszakot szép nyugiban, netán zenét hallgatsz, olvasol, ha van rá lehetőség, aztán pihensz és kivasalt idegekkel mehetsz is kétlábúak közé. Szerintem bebeszélted magadnak, hogy hiányzik az emberek társasága, amit azért nem értek, mert kétnaponta van 2 napod, hogy közéjük menj; ismerkedj. Pl. a fodrászat remek hely beszélgetésre, emberekről informálódni.

A másik opció: új munkahely. A helyedben meggondolnám, inkább kihasználnám a mostani állásom lehetőségeit.

2022. máj. 6. 00:17
Munkahelyváltás, társasági környezet. Vagy átképzed magad egy olyan területre, ahol tudod hogy sok ember megfordul. Ezen kívül ismerkedés.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook