Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zöld tea kisgyereknek? fórum

Zöld tea kisgyereknek? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 27. 23:39
Nagy a koffein tartalma, én biztos nem adnám a gyerkőcnek.
2009. szept. 27. 23:20

Köszi a válaszokat.

Én több hete adom a fiamnak, de az alvási szokásai semmit sem változtak. Éjszaka 12 óra hossza, délután 2-3 óra hossza.

Ha ezzel nincs gond, akkor nem is kell aggódnom?

Szóval úgy értem, hogy ilyen kiskorban az egészségre nem ártalmas-e?

2009. szept. 22. 11:57

Tutira pörög tőle egy fél napot...

Adj neki inkább más gyógynövényest, mint pl. csipkebogyó, körömvirág (gyull.csökkentő), meg ilyeneket, de kérdezd meg natúrboltostól, pontosan melyiket lehet, mert ezeket is csak tippeltem...

2009. szept. 22. 11:49
Tele van koffeinnel. Inkább rooibost adj neki(vöröscserje tea) . De kérdezd meg a védőnőt vagy gyerekorvost. Én egyszer teljesen véletlenül adtam a fiamnak zöld teát. Összekevertem a filtert a gyerekteáéval :-( A hatása reggel négyig tartott, akkor aludt el. Tehát se este, se éjjel nem aludt egy szemhunyásnyit sem:-( (2 éves volt ekkor) Örülök, hogy nem lett baja tőle, mert mikor rájöttem, hogy miért volt ez, komolyan elkezdtem aggódni.
3. Yágo (válaszként erre: 1. - Frankanyu)
2009. szept. 22. 11:44
Valóban jó hatású az zöld tea, viszont tartsd szem előtt, hogy élénkít. Én pl. érzékeny vagyok a hatására és ha reggel egy bögrével iszom, még este is ézrem... én nem mernék adni a picinek.
2009. szept. 22. 11:44
nem ajánlatos!!!
2009. szept. 22. 11:31

Sziasztok!


Nem tudná valaki megmondani, hogy lehet-e zöld teát itatni kisgyerekkel? (15 hónapos)

A zöld tea előnyös hatásai ismertek, de milyen korán lehet elkezdeni; illetve napi rendszerességgel lehet-e adni?


Válaszaitokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook