Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zalán érkezése fórum

Zalán érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zalán érkezése

2011. okt. 21. 14:43

Szia Niki!!!

Gratulálok nektek és jó egészséget!!

Én is Halason szültem most júliusba a kisfiamat Gergőt!!!Nekem is jó tapasztalatom van a kórházról,a szülésznőről és az ügyeletes dokiról is!!!Mert nekem nem volt fogadott orvosom!!!De ennek ellenére nagyon emberségesen viselkedtek velem!!!Nálam a Nemes Ilona(Ilike)volt bent mint szülésznő!!Őt sem fogadtam fel éppen ő volt a műszakos!!!Nagyon aranyos volt mindvégig!!Hálistenek nem sokáig vajúdtam,mert este fél kilenckor elfolyt a magzat vizem és nulla óra negyven perckor megérkezett a Gergő!!!Igaz a két időpont között volt fájás bőven!!Ráadásul meg kellett vácumozni mert nagyon nagy baba volt a Gergőm!!!3950grammal született és 52 cm-rel!!Az ügyeletes orvos nagyon korrekt volt velem ,mindvégig figyelt rám és babára is!!

2011. szept. 29. 15:03
Gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot kívánok!
2011. szept. 29. 14:37

Édes a képen! :))) Gratulálok! Szép, gyors szülés volt. (a gátmetszésért kár, de hát... mindegy már.)

Jó egészséget és sok boldogságot nektek!!!

2011. szept. 29. 10:14
Gratulálunk! :) Mostanra már biztos jó kis huncutka lett belőle...:))))))))
2011. szept. 29. 09:35
2007 februárjában ismerkedtünk össze, fél év múlva összeköltöztünk. Megbeszéltük, hogy akkor jöhet a baba és ő nem is váratott magára sokat. Első adandó alkalommal megfogant a mi kis kincsünk. A várandósságom problémamentes volt, minden a legtökéletesebb volt. Elkészült a babaszoba, vártuk...

Ugrás a teljes írásra: Zalán érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook