Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » YiYa Hyaluronsav tabletta fórum

YiYa Hyaluronsav tabletta (beszélgetős fórum)


2016. aug. 4. 07:19
A hialuron+collagént szedtem naponta 2-t,elég csillapodtak a fájdalmaim,igy ismét fogok venni,de vajjon meddig szabad szedni,mikor kell szünetet tartani?
7. abri (válaszként erre: 6. - Ibolyka43)
2016. jún. 28. 07:59
Én szednék rá valami porcerősítőt és hyaluront vagy hyaluron-collagent.
2016. jún. 22. 14:08
Az elörehaladott állapotban levö porckopáshoz melyik tablettát javasoljátok?
5. Sugibugi85 (válaszként erre: 4. - Abri)
2016. jún. 22. 13:16
Szuper akkor azért van hatása csak ki kell várni....egyenlőre 2 havi adagom van, majd meglátjuk
4. abri
2016. jún. 21. 12:13
Én is a térdem miatt rendeltem egybe 4 havi adagot. Így olcsóbb a kiszállítás. Sokáig szedtem mire észrevettem a hatását, de már gond nélkül fel tudok menni a lécsőn.
2016. jún. 20. 10:54
Én inkább az Advanced Jount Supportot javasolnám, nekünk az vált be, aktív sport mellett, a porcokra. A hatóanyagtartalma összetettebb és magasabb az általad leírtnál.
2016. jún. 20. 10:05
Most szedem az MSM -t,még nem tudok véleményt mondani.
2016. jún. 20. 10:02
Sajnos 31 évesen recseg ropog mindenem és mostanában a szegycsontom is elkezdte a ropogást és fáj is. Hallottam a hialuronsav jótékony hatásáról és most szeretnék venni valamilyen bogyót. Találtam jó párat de nem tudom melyik lehet jó. A yiya hyaluronsav és Msm kopmlexet szedte már valaki? Ahogy néztem ebben van a legnagyobb hatóanyag. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook