Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fenéknagyobbítás, formálás Macrolane hyaluronsavval fórum

Fenéknagyobbítás, formálás Macrolane hyaluronsavval (beszélgetős fórum)


12. hourglass77 (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2015. máj. 23. 21:32

Kardashiané nem teljesen igazi, de azért dolgozik a plasztika mellé. És jó, csak azért ennek a pici nőnek aránytalanlul nagy, szerintem.

Az enyémre azt mondják, nagy.:-) Mert az is. De a nőiesen telt idomok, ha nem lötyi, csak úgy vonzzák a tekintetet. És ahogy Kardashiannak a kicsi alkata mellé fura ez, úgy az arányosan elosztott domborulatok lehetnek nagyobb méretben is guszták.

A tompor, popó, fenék, sejhaj, hátsó fertály, akárhogy is nevezzük, a női nem egyik legfontosabb mutatója.

A férfiakat- elméletem szerint- két alapkategóriába lehet sorolni, domborulat vonzalom szerint: bögy-párti, pop-párti. Micsoda szerencse, hogy a Férjem az utóbbi! :-)


[link]


Fent kiváló edzésterv, nagy súlyokkal, kerek popsiért.

11. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Channa*)
2015. máj. 23. 18:24
Kardashian nagy feneke az egyik legklikkeltebb a világon, de szerintem is túlzás, igaz, ő ilyen és kész. Akkora az egész nő, hogy hozzá ekkora muffos passzol, ennyi, ne legyünk már mind egyformák, nem?:) Szerintem a mérettől függetlenül egy popsi legyen kerek és tömött, mint 2 fél labda odatapasztva, ez van, hogy azzal jár, hogy azt mondják, "nagyobb", de arra vonatkozik inkább, hogy ne legyen lapos, vagyis izomban nagyobb, nem zsírban, meg van tartása, stb. és ezzel együtt nőies, mert formás, szexi.
10. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Hourglass77)
2015. máj. 23. 18:17

Nekem az vált be, hogy minél nagyobb súlyzó és kevés ismétlésszám, de egyetértek, a sport (és kaja) :)))


És ha megdolgoztál érte, legyél is büszke!;)

9. kisj
2015. máj. 23. 17:31
A büdös életbe se engedném,hogy hozzányúljanak a seggemhez.
2015. máj. 23. 10:31

Nem tudom miért akarnak sokan nagy feneket. Nekem nem tetszik ha hátrafelé nagy egy fenék. A karadishan fenék is borzalom.

Torna és ettől izmos lesz és szép, nem kell azt mestersgesen formázni.

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Hourglass77)
2015. máj. 22. 21:53
én is egyetértek! pont ezekre gondoltam!
6. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Hourglass77)
2015. máj. 22. 21:14
Egyetertek! ;)
2015. máj. 22. 20:38

Guggolás, lórúgás, kitörés, és társai... kismillió ismétlésszám, súlyzóval és anélkül: bizony, ez évekig tartó kemény munka, és kerek, magas lesz a pop.

Nekem bevált, pedig lapos volt, és széles a csípőm. A szélesség maradt, de formálódott, és a gluteus maximus akkor ér valamit, ha megdolgoztál érte. Nem hiszek a csodaszerekben.

2015. máj. 22. 20:37
2015. máj. 22. 20:35
Implantátummal csinálják nem hyaluronnal. És igen létezik, ugyanolyan plasztikai beavatkozás mint bármely másik.(pl. mellnagyobbítás, ajak feltöltés, szemhéjplasztika, stb.)
2015. máj. 22. 20:32
Bravo. Még egy himi humi f.szsg.
2015. máj. 22. 20:25

Hallott valaki erről a módszerről?

Már nem csak mellet lehet formálni, hanem popsit is hyaluronnal. Volt ebben valakinek tapasztalata?

Magyarországon van olyan orvos, aki elvégzi? Tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook