Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Walkmaxx balerina cipő fórum

Walkmaxx balerina cipő (beszélgetős fórum)


7. bertaerzs (válaszként erre: 6. - N.diamond)
2012. okt. 21. 21:16
Hát használd, és Te mondod meg, mennyit ér, nem a gép. Erről jut eszembe, mi is voltunk anno egészségfelmérő, szuperbiztos monitoros érrendszeri felmérésen. Az a lényeg, hogy olyan zagyvaságot mutatott ki a készülék - melynek alapján beutalókat javasoltak bizonyos szakrendelésre - a háziorvos azt mondta, ha Ő ezekre a helyekre nekünk beutalót ad, az Ő szakértelmét vonják kétségbe! Nekem magas vérnyomás (mindíg alacsony, túlsúly (168/69), férjemnek szívelégtelenséggel olyan vizsgálatra, amit a rohammentősök ha alkalmaznak! Na, de ez mind marketing fogás, pénzszerzési lehetőséggel, mert már a helyszínen ajánlották is a csodapirulát bajainkra. Ezt nem azért írtam, hogy a cipőd ledekradáljam, mert tényleg azt be lehet vizsgálni én is olvastam.
6. n.diamond (válaszként erre: 5. - Bertaerzs)
2012. okt. 21. 20:51

Rákerestem a neten, komoly honlapja van (ez még nem jelent semmit), eszerint német cég által bevizsgált és javasolt termék.

De olvastam egy blogot, ahol a walkmaxot nagyon lecikizi egy doki, és több gördülőtalpas cipőmárkáról is rosszat ír. Amit én vettem, nem említi. Én is remélem, hogy nem koreai hamisítvány. Még nem tudom, hogy jó-e. De a boltban ráállítottak egy "nemtudommire", ami össze volt kötve egy számítógéppel, és láthatóvolt, hogy mezitláb,és a cipőben mennyire más a testsúlypontom. Természetesen a cipőben volt jobb. Persze ma már egy számítógéppel is lehet hülyíteni az embert. Bizakodom, hogy nem feleslegesen fizettem ennyit.

5. bertaerzs (válaszként erre: 4. - N.diamond)
2012. okt. 21. 20:10
Jujj! 50 ezer, sok. Vígasztaljon, hogy én a minőségi, biolux, gyönyörű, jól bevált serpenyőkészletért fizettem 17 ezret, és mikor a csomagoláson meglátom, hogy gyártja: Kína, na akkor azt mondtam, hogy valamit tudnak! Azzal győzködtem magam, hogy más a kínai kínai, és más ha valamelyik világhírű cég bérmunkába végezteti (lásd, elektro-informatikai-konyhai szupercsodák, stb.). Na és jó az MBT???
2012. okt. 21. 18:07

Én vettem egy "eredetinek" nevezett,a megszünt MBT gyártmánynak megfelelő sportcipőt 50.000,. Ft-ért, mert a barátnőm esküszik rá és már kb. öt éve nyúz, hogy a derék, hát, gerinc fájdalmaim csökkenni fognak. Ő még otthon is ilyet visel.

bertaezs hozzászólása után néztem meg, "made in Korea" , remélem ez nem azonos a kínai gagyival.

Azt hittem megbízható helyen vettem.

2012. okt. 20. 20:50
Eddig én is jót mondhatok, igaz eléggé merev, nem az a finom puha lábbeli. Na de 5 ezerért mit akarok. Aztán láttam meg, hogy kínai gyártás, ami lehangolt.
2012. okt. 15. 14:14
én vettem a learazott sportos tornacipokbol. es nagyon elegedett vagyok vele. egy honapja huzom szinte ejjel nappal labamon van es kitunonek talalom, ha egyszer felhuzod sosem tenned le, olyan erzest kolcsonoz, nagyon kenylemes.
2012. okt. 15. 13:51
van e tapasztalat a nagyon leárazott, agyonra hírdetett walkmaxx balerina cipőről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook