Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Walk Fitt talpbetét! Ki használ/használt ilyet és mik a tapasztalatok? fórum

Walk Fitt talpbetét! Ki használ/használt ilyet és mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 9. 09:40
hello már jo rég írt ide valaki de én a platinum iránt érdeklődnék az újab változata van valakinek?és ha igen tényleg hatásos?
2009. márc. 19. 18:17
A barátnőm nagyon dicséri, nélküle nem is tudna járni.Én is bementem a TopShopba, de ott tizenvalahányezer lett volna az ára. Így lemondtam róla, bementem a cipőboltba és vettem egy pár talpbetétet, csak feles, tehát nem ér a cipő orráig, csak harántemelő. Nagyon kényelmes.Egyébként nem azért van, hogy izomlázad van, mert "megdolgoztat", ill. az eddig lusta izmok is működésbe léptek? Én is nehezen járok, vettem egy pár RYN cipőt, azóta "repülök" a könnyedségtől, de persze az is okoz izomlázat, de megéri, és meglátszik, hogy van hatása.
3. hiperdinka zizicsaj (válaszként erre: 2. - Sirga)
2009. márc. 19. 17:11
Csak azért kérdezem, mert nekem van, apum rendelt, de nagyon fáj tőle a csípőm:S. Olyan mintha izomlázam lenne azon a részen, de nem hiszem, mert semmi megeröltető dolgot nem csináltam! Ma nem is tudtam használni, mert tuti nem bírtam volna még menni sem:):S
2009. márc. 19. 17:06
Utánanéztem a neten, mert gondolkodtam rajta. Volt, akinek nagyon bejött, de találkoztam olyan problémával is, hogy eltört. Gondolkozom rajta. Tetszik, csak nagyon drága!(Még úgy is, hogy 2 garniturát adnak...)Egy aukciós oldalon 1000 Ft-ért hirdetik.
2009. márc. 19. 17:02
Walk Fitt talpbatét! Ki használ/használt ilyet és mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook