Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az e.b. fusselastic talpbetétet használja valaki? Mi a vélemény róla? fórum

Az e.b. fusselastic talpbetétet használja valaki? Mi a vélemény róla? (beszélgetős fórum)


19. 55Judit (válaszként erre: 18. - Akiglo)
dec. 28. 17:00

Úgy tűnik, ő több mint 4 éve járt erre.

Én a neten tapasztaltot nem, csak egy olyan oldalt találtam hogy tájékoztatnak, még videó is van. Sőt, más talpbélések ajánlása árral együtt, ennek viszont nem közlik az árát. Miért övezheti ekkora titok?

18. akiglo (válaszként erre: 7. - Ircsi19)
dec. 28. 16:43

Kedves Ircsi19!

Érdeklődni szeretnék, hogy vált be az e.b. fusselastic talpbetét?

2022. nov. 9. 21:41

Sziasztok!

Aki használja a talpbetétet, milyen tapasztalata van?

2022. ápr. 20. 10:40
Már pár éve, 2020-ban rendeltem meg a fusselastic talpbetétet, és azóta hordom. 49 éves vagyok, és elmúlt az állandó derék- és térdfájásom. Újból elkezdtem sportolni, a futás újból része lett az életemnek. Előtte sokféle betétet kipróbáltam, de azt kell mondanom, hogy hosszútávon ez az, ami működik. Eleinte szoktatnom kellett a lábamhoz, de pár hét alatt megszoktam. Több ismerősömnek is ajánlottam már, és aki nem csak az árát nézte, és megrendelte, mind pozitívan nyilatkoztak, nem csalódtak. Lassan érik nálam a párna csere. Egyébként nem svájci, hanem német termék! Most gondolkozom a második pár vásárlásán, hogy ne kelljen rakosgatnom egyik cipőből a másikba. A forgalmazó abszolút korrekt, most már több nagyvárosban is elérhető, ahogy láttam.
2021. jan. 1. 18:14

Egyetlen valaki forgalmazza Magyarországon, ha a netnek hinni lehet.

A korábban olvasott svájci tapasztalatok nem tűnnek pozitívnak.

2021. jan. 1. 18:09

Érdeklődnék, hogy kinek vált be eddig a fusselastic talpbetét, milyen tapasztalatok vannak?

Segített-e a haránt- és hosszanti boltozat javításában?

A cipőbe helyezéskor nem-e csúszkál és illeszkedik bármilyen cipőformához?

13. f9e9103487 (válaszként erre: 1. - Ircsi19)
2019. nov. 6. 08:11
Évek óta használom....nekem bevált.
2019. júl. 7. 18:40
Sziasztok! Van valami tapasztalat erről a betétről? Én most rendeltem meg
2018. nov. 12. 12:07
Múlt héten rendeltem meg a talpbetétet, ígérem írok a tapasztalatokról, ha megjön és használom.
2018. okt. 3. 09:09
Engem is érdekelne a véleménye, ha elkészítette a talpbetétet.
9. meryke75 (válaszként erre: 7. - Ircsi19)
2018. júl. 29. 20:39
Kedves Ircsi19! Nagyon kíváncsi lennék, hogy megcsináltattad-e a talpbetétet és hogy vált be? Köszi, ha írsz róla!
2017. nov. 1. 21:06

Német véleményt találtam olyat, ami szerint csak a forgalmazóknak jó... meg hogy kidobott pénz. De részletes indoklás nem volt. Inkább a forgalmazó stílusára volt panasz.


Én nem adnék érte ennyit,

7. Ircsi19 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2017. nov. 1. 18:59

Holnap megyek méretet vetetni, a gyakori kérdések.hu-n találtam egy hozzászólást a talpbetétről, ami csak pozitív, de nem tudhatom, hogy valóban egy használó írta, vagy egy forgalmazó.Na mindegy, megrendelem. 5 év garanciát vállalnak rá és állítólag utána is lehet használni. Az itthon készített talpbetétek átlagára 8-12 ezer Ft. Ez 40-be kerül, de ha igaz amit írnak róla, akkor megéri. Mivel használótól nem érkezett válasz okosabb nem lettem. Ha nem felejtem el, akkor majd én írok róla a fórumon.

Köszönöm a segítségedet.

6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Ircsi19)
2017. okt. 31. 18:27

Rendben.

Én is figyelek majd, mert egy jó talpbetét sokat ér.

Amit itthon árulnak "három pontos" néven, én nem érzem, hogy három ponton is támasztana.

5. Ircsi19 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2017. okt. 31. 17:21
Elnézésedet kérem, de nem voltam internet közelben, ezért nem reagáltam. Egyébként köszönöm, hogy utána néztél. Amelyiket én szeretném megrendelni az német gyártmány, nem jönnek ki méretet venni,nem mondtak semmilyen 10 napos próbaidőt. Nekem kell bemenni az üzletükbe, vagy a felvevő helyre. Amit a neten lehet találni róla azt én is megtaláltam. Azért írtam ide, hátha van aki használja, vagy az ismerőse használja és konkrét véleményt, tapasztalatot tud írni róla. Az orvos által felírt betétet használom, de nem ér semmit és hamar tönkremegy.
2017. okt. 31. 12:55

Jó pár napja, hogy a kérdező kedvéért kesregéltem a neten, és hoztam a talált infót.


Szívesen.

2017. okt. 28. 12:58
Sőt, ha itthon felíratsz szakorvossal talpbetétet, azt még támogatja is a TB, habár fizetned is kell, de még úgy is olcsóbb.
2017. okt. 28. 12:56

Szia! Tegnap német nyelvű oldalakon próbáltam utánanézni.

Svájci gyártmány, rugalmas acél. Eredetileg kimegy méretet venni egy tanácsadó. Nem tudom, hol veszed.


A kifogás általában az, hogy a 10 napos próba-használatért is nem kis pénzt kell fizetni, és azt nem értik, hogy ha tényleg méretre készül, akkor miért van a 10 napos próbahordás. A többség gyanúsnak tartja, hogy egyik betegbiztosító sem támogatja, pedig még maguk a svájciak is drágállják. Nem találtam valós fogyasztói véleményt, (tehát tuti nem reklámot), ami dicsérte volna.


Szerintem a Scholl is drága, de legalább szavahihető.

2017. okt. 27. 20:56
Szeretném megrendelni a e.b. fusselastic talpbetétet, az oldalukon nagyon sok jót lehet olvasni róla. Érdekelne, hogy valaki használja-e, és mi a vélemény róla. Elég drága, ezért gondoltam rákérdezek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook