Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vöröses a hajam, ahogy megcsillan rajta a fény, most szőkítettem, és most nagyon látszik, ha rásüt a nap. Mit tegyek? fórum

Vöröses a hajam, ahogy megcsillan rajta a fény, most szőkítettem, és most nagyon látszik, ha rásüt a nap. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 20. 14:01

MEGTALÁLTAM A MEGOLDÁST!! :)



Félhosszú hajra elég mennyiség:

Wella Koleston Perfect,

9/11 (60ml) ehhez keverni 3 cm 0/11-es hamvas mix color komponenst, és hozzá 60 ml 9%-os krémoxigén (én Kallost kaptam)


Hoszú hajra mindezek duplája


A 0/11 az 60 ml-es kiszerelésben kapható, 2500 Ft, mint a 9/11-es festék. Viszont csak 3 cm kell belőle egy festéshez, szóval sokáig elég.


Vagyis az első festés az kb 5000 Ft-ba kerül, de utána már elég csak a 9/11-es festéket és az oxigént megvenni, és abból is elég csak egy része, hogy a lenövéseket befessük.


Így először be kell invesztálni, de utána már költséghatékony.


Hihetetlen! Eltűnt a vörös!!


Mostmár csak vágatni megyek fodrászhoz!

3. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Af1fde488c)
2010. jún. 6. 17:29
A szőke hajnál ajánlott egy hónapban egyszer hamvasító samponnal mosni, attól marad szép szőke. Egyébként szokták tanácsolni, hogy aki festeti a haját, az kerülje az erős napfényt, mert az "kiszívja" a festék színét, legyen az bármilyen színű is, hiszen az eredeti hajszínt is megfakítja, nemhogy a festettet.
2010. jún. 6. 16:11
Mellesleg, drága pénzen, a fodrász uígy járt a hajammal, szóval, lehet hogy ez a vörös belém van kódolva.
2010. jún. 6. 16:07
Normálisan gesztenyebarna a hajam, olyan tipikusan semmilyen, ráadásul vöröses csillogása van, ha rásüt a fény. Most szőkére festettem, 9/11 és 8/1 Wella koleston perfect-tel, és leginkább répáhozhasonlítok, ha rásüt a nap a fejemre. Fessem be megint, kis idő múlva, vagy van erre valami csodafesték? (Hamvasító, egyebek?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook