Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörösáfonya (tőzegáfonya) kapszulát szedtetek már? Véleményeket várok..... fórum

Vörösáfonya (tőzegáfonya) kapszulát szedtetek már? Véleményeket várok..... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 3. 10:30
Én is csak ajánlani tudom, néha kúraszerűen, néha pedig megelőzésképpen használom, ha félek attól hogy sikerült valahol felfáznom. Azóta nem is jött elő, egyszer sem! :) És mindemellett nagyon egészséges is, tele van C vitaminnal és antioxidánsokkal!!!!
2009. szept. 3. 10:29
én is szedem,azóta nem kell 2hetente nőgyógyásznál ülnöm...sőt egyáltalán csak az éves szűrés....pedig a napi kettő helyett én csak napi 1et szedek...így az egy doboz (70db-os)elég hét hónapra...és ugy már nem is olyan drága érte a 4000Ft,na meg ha belegondolunk h a gyógyszerek még többe kerülnek amit akkor kell szedni ha már kialakult bármilyen gond...én csak ajánlani tudom
2009. szept. 3. 10:28
Én is szedem 3 hónapja..nekem bevált..de tény,hogy sok-sok folyadékkal használ ,úgy ahogy kell..és ez rá is van írva.
3. Farika (válaszként erre: 1. - SReni)
2009. szept. 3. 10:28
Szerintem is jó, én is sokat szedtem de azért csodákat ne várj pl. visszatérő h.hurutnál.
2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - SReni)
2009. szept. 3. 10:26

Igen, változatlanul ajánlom, rendszeres szedésével nem jön elő a hólyaghurut.

Melyik terméket szeded?

2009. szept. 3. 10:24
Többen, itt a Hoxán is ajánlottátok a vörösáfonya kapszulát, felfázás, hólyaghurut megelőzésére, kezelésére. Nem találtam róla fórumot, ezért ide várnék tapasztalatokat, ma vettem meg, elkezdem szedni én is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook