Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vonyarcvashegy érdekelne, azon belül is a park kemping és üdülő falu! Ismeri valaki? fórum

Vonyarcvashegy érdekelne, azon belül is a park kemping és üdülő falu! Ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 15. 16:02
Mi imádjuk Vonyarcvashegyet és a Park Kempinget. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, mindenki nagyon profi. A kemping csodásan karban van tartva, és nagyon tiszta. Mi voltunk üdülőházban és sátoroztunk is. A zuhanyzót naponta legalább 3x takarítják, minden ragyog. Ja, és a lényeg, tavalyelőtt ott felejtettem a strandtáskámat, és tavaly megismert a recepciós, aki egyébként szuper, és már hozta is a raktárból mosolyogva. Ez a nem mindegy! Ajánlom mindenkinek!
16. 8c73a5832e (válaszként erre: 15. - Alexisz2)
2010. júl. 22. 16:55
Nem tudom ,mert régen volt...:9 Talán tábor lehetett, de nem sátorban aludtunk. hanem rendes épületben,sok szoba volt, emeletes ágyak, ebédlő...Lehet ,hogy most is valami üdülőféle, nem túl messze volt a Balaton...
15. alexisz2 (válaszként erre: 13. - 8c73a5832e)
2010. júl. 22. 16:45
Hol volt, ill. melyik épületre gondolsz?
2010. júl. 22. 16:29
Egy nagyon szép, hangulatos kis falu Vonyarc.Gyönyörű parkjai vannak (40 halász emlékpark, Milleniumi emlékpark), és a strandon is fából faragott balatoni madarak állnak. :)
2010. júl. 22. 16:27
Istenem,Vonyarcvashgy!!!! Kb 30 éve jártam ott ,azóta se....Az ózdi gyár adott beutalót apunak,kb 12 éves lehettem. megvan még az az épület vajon?
12. alexisz2 (válaszként erre: 4. - Darcy73)
2010. júl. 22. 16:23

A vonyarci strand is ingyenes 6 óra után!

Egyébként, ha a lépcsős részen mész be, akkor nem kell köveken taposnod...:(

2010. júl. 21. 21:30
Még annyi hogy nagyon nyugis hely. 12-15 óráig csendespihenő van. (no zene és kocsival ki-be mászkálás) Stégről kell besétálni a vízbe, nincs más homokos vagy egyéb partszakasza. A kemping végében vagy egy hangulatos hely a bográcsozáshoz. 2 étterem és egy bolt is van a kempingen belül.
2010. júl. 21. 21:20

Szia!

Igaz mi baráti társasággal de minden évben ott nyaralunk. A park kemping nagyon hangulatos hely, rendezett és sok szállástipus közül választható. Szépsége hogy maga a kemping egy domb lábánál fekszik és így fentről gyönyörű a Balaton és egyben a kemping panorámája. A partja eléggé kavicsos de nem mélyül hirtelen. Szuper hely mi nagyon szeretjük, mindig teltházas. A strandrészen van egy kismedence de azt inkább csak pancsolónak mondanám, viszont a játszótere szuper.

Remélem segítettem. Jó nyaralást kívánok!

2010. júl. 20. 13:41

Szia!

Mi pénteken jöttünk meg Vonyarcról a 2 éves kislányommal. Nekünk nagyon tetszett a Lido strand. 500 Ft a belépő. A kövek szerintem nem olyan vészesek, max 1 m szélességben van a parton. A strand másik felén lépcsőn lehet bemenni a vízbe. Van játszótér, viszont iszonyúan átforrósodnak a játékok, így napközben nem igazán tudtuk használni. A homokozó viszont fedett.

2010. júl. 20. 10:28

Tavaly már a fizetős strand biztos nem volt kavicsos, homok vagy iszap vagy mi van a vízben. Lépcsőn lehet lemenni, tehát nem egy tengerpart-feeling, viszont mi élveztük. Ekkora gyerekeket úgy sem fogsz egyedül beengedni, akkor meg mindegy, hogy lépcsőzni kell, vagy sem...

Egyébként sok az árnyékos terület, és hatalmas a füves rész a strandon.

Nekünk nagyon tetszett, még nem volt egy éves sem a kisfiam, amikor ott voltunk nyaralni.

7. Vikó 26 (válaszként erre: 6. - Darcy73)
2010. júl. 19. 20:01

Köszi szépen!

Legközelebb valószínű jobban előre gondolkodunk majd!

2010. júl. 19. 19:59

Nem mélyül hirtelen,de a kavicsok borzasztóak!Persze lehet hogy azóta már megváltoztatták,mert mindenki ki volt akadva rajta. :)

Mindenesetre ha legközelebb mennétek a Balcsihoz én B.lellét ajánlom.Az tényleg gyerekes családoknak ajánlott!

5. Vikó 26 (válaszként erre: 4. - Darcy73)
2010. júl. 19. 19:57

Hát igazság szerint már befizettünk a kempingbe,úgyhogy nincs vissza út!

Azt tudom,hogy a kemping strandja hirtelen mélyülős,éppen ezért érdeklődtem a fizetősről hátha az jobb a kicsiknek,de ezek szerint nem sokkal!

Köszönöm a válaszodat!

4. Darcy73 (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2010. júl. 19. 19:53

Szia!

2 éve voltunk Vonyarcvashegyen.Nem voltam elájulva tőle.Sokkal jobb Balatonlelle ha gyerekekkel mész.

A strand fizetős és leszórták rohadt kavicsokkal a partot,a gyerekeimet úgy kellett becipelni,mert több méteren át szúrtak a kövek.Nagy ötlet volt tőlük.

Lellén van szabadstrand és 5-től a fizetős is ingyenes,annak végig homokos a strandja,a gyerekeknek nagyon jó.Nem mindegy hogy napi szinten még strandbelépőre is kifizettek kb.2ezret.

Amúgy nem olyan pörgős hely mint Siófok,csendesebb.

3. c75565e593 (válaszként erre: 2. - Vikó 26)
2010. júl. 19. 19:52
Az engem is érdekel nagyon jó téma
2010. júl. 19. 19:47

Minden érdekelne a várossal és a kempingel kapcsolatban is!

Két kicsivel megyünk (3 hós és 2 éves) az érdekelne főleg,hogy a város nyugisabb családias,vagy inkább pörgősebb,mint pl siófok!

A strandról is szeretnék kérdezni,hogy hirtelen mélyülős olyan belépcsőzős,vagy van homokos rész is,ahol a kicsik homokozhatnak,pancsolhatnak!

A kempingel kapcsoltaosan az érdekelne,hogy mennyire bababarát a hely,mi apartmant béreltünk ott!

2010. júl. 19. 19:45
Vonyarcvashegy érdekelne, azon belül is a park kemping és üdülő falu!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook