Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki a Maxforte csótányító gélt? Tapasztaltok érdekelnének, hogy mennyire hatásos? Érdemes-e megvenni? fórum

Ismeri valaki a Maxforte csótányító gélt? Tapasztaltok érdekelnének, hogy mennyire hatásos? Érdemes-e megvenni? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 16. 12:58
HA VAN A SZOMSZÉDBAN,AKKOR TOVÁBB JÖNNEK.Meg kell szüntettni mindent,ahol tud jönni.Valamikor én vettem a Tecó-ban egy négyszögletes valami olasz gyártmány volt.Annak a lényege,hogy oda bemásztak,és onnan széthordták a szert amerre mentek,megfertőzték a többieket.Van ez hangya irtóban is.Ez hatásos volt,de nincs tapéta már,meg meleg padló,igy nem tudnak elbújni sehova.Azóta nincs,de haza lehet vinni a boltból,a munkahelyről.Csak azt veszik észre,hogy már van.
6. dzsozimaci (válaszként erre: 5. - Tapsiful)
2011. nov. 23. 01:10

Szia Tapsiful!Most akadtam rá az ebayn,azt olvastam mindenhol hogy jó!A különbség az árban a hatóanyagtartalom:0,01% vagy 0,05% fipronil tartalom!Tervezem hogy rendelek,Téged is érdekelne?Ha igen,spórolhatnánk a szállítási költségen!Ha Te tudsz jobb áron,érdekel!!!!

Üdv: Dzsozimaci

[link]

[link]

2011. szept. 19. 10:32
senki nem próbálta?
2011. szept. 16. 17:58
MAXFORCE a neve, de engem is érdekelne, ha próbálta már valaki....
2011. szept. 16. 14:26
Kertes házban lakunk vidéken.csak sikerült sajnos bekapni egy két egyedet.Sajnos.azért érdekelne.
2011. szept. 16. 13:58
Ideig-óráig hat.Ha a szomszédban is van akkor nem tudod végleg eltüntetni ezzel sem:(
2011. szept. 16. 11:18
Ismeri valaki a Maxforte csótányító gélt?tapasztaltok érdekelnének hogy mennyire hatásos?Érdemes e megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook