Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt valaki ilyen helyzetben? fórum

Volt valaki ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 16. 11:24

Szerintem azért gondolkozzunk már.

Egy kívülálló villanyszerelőnek mi érdeke fűződne ahhoz, hogy a méretlen áramra kösse rá a kapcsolót. Nem is lehet rákötni, jön a fővezeték a csőbe, megy az órába, és az órában le van plombálva.

Szerintem a démász átcseszte az Anyukádat. (tudod, jutalékot kapnak a bünti után.)

2012. júl. 16. 11:22

sajnos hiába jelentem fel!számla nélkül dolgozott tényleg nincs nyoma,hogy ott volt.

MOST BEMEGYÜNK A DÉMÁSZHOZ ÉS MEGPRÓBÁLUNK BESZÉLNI AZ ÜGYINTÉZŐVEL HÁTHA LEHET VALAMIT CSINÁLNI.

2012. júl. 16. 11:20
Részvétem egyébként :(
5. genlips (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2012. júl. 16. 11:19

ha rendőrségi feljelentés van a kezetekben, én úgy gondolom (nem tudom, csak gondolom), addig sem kell fizetni a démásznak. hanem nekik kell várni, míg az ügy lerendeződik. egy kis időt nyertek... addig érdemes félrerakni.

remélhetőleg a villanyszerelőre húzzák a vizes zsákot és akkor ti megnyugodhattok...

4. mano0176 (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2012. júl. 16. 11:15
Szerintem mindenképp tegyetek rendőrségi feljelentést minél hamarabb.Nehogy már az ilyen sza.házi ember megússza!!
2012. júl. 16. 11:15

Rohadék!!!:(:(

Gané emberek vannak!!!!

2. malkata (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2012. júl. 16. 11:15
jelentsétek fel, bár úgyis nektek kell fizetni:S
2012. júl. 16. 11:13
Édesapám tavasszal villanyszerelőt hívott és egy új kapcsolót szereltetett fel a házban.sajnos 1 hónapja apu meghalt és anyukám kihivta a démászosokat hogy saját nevére irassa a villanyórát.a d.emberei kimentek hozzá és megállapították hogy a felszerelt kapcsoló nincs a villanyórára kötve.tanyu teljesen értetlenül állt ott mert nem tudott róla és valószinü apu sem de ő már nem tud nyilatkozni. ma kiküldtek egy határozatott miszerint 430 ezer forintott fizessen be.totál kész van az egész család most költötte el szegény az összes pénzét temetésre.a villanyszerelő persze mossa kezeit és azt mondja ha feljelentjűk azt mondja soha nem járt anyuéknál!!!!!ilyenkor mi van?????????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook