Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek polip a fülében? fórum

Volt már valakinek polip a fülében? (beszélgetős fórum)


4. Niki1 (válaszként erre: 3. - Cbc7d5fe99)
2009. szept. 6. 16:12
Nem nekem hanem állítolag a 13 éves fiamnak az van. Eddig az itteni orvos fül gomával kezelte, most elment vidékre az apjához, ott is vinni kellett kezelésre az itteni doki javaslatára és ott meg az mondták polip van a fülében. Na most nem tudom kinek van igaza. Már tiszta ideg vagyok. Itt két orvos nézi szinte felváltva a gyereket mert minden nap menni kell csíkcserére, és mikor ki rendel. Az apjánál azt mondta a doki, hogy jó lenne ha egy orvos kezelné, folyamatosan és adott egy véleményt, hogy csináljanak nála ct-t vagy röntgent. Holnap kell itt visszavinnem, de pont az a doki rendel aki nem szimpi, a másik csak kedden és csütörtökön van, most próbálom kinyomozni, hol érhető el. Jó lenn ha tényleg egy doki alaposan kivizsgálná. Még nem is hallottam ilyenről, hogy fülben polip.
2009. szept. 6. 15:57

nekem is van a fülcimpámon de polipom hál isten nem volt!!

mit jelent,,neked van??

2009. szept. 6. 15:45
nekem a fülcimpámon van valami nagy búb, de azt mondták zsírmirigy. polipom máshol van :(
2009. szept. 6. 15:25
Volt már valakinek polip a fülében, vagy hallott róla valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook