Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt már valaki, aki egy kis időre külön volt a párjától, mert megromlott a kapcsolat? fórum

Volt már valaki, aki egy kis időre külön volt a párjától, mert megromlott a kapcsolat? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 13. 12:09

Ebből a kevésből amiket leírtál nekem az jön le, hogy egyikőtök vagy mindketten látja/látjátok a kapcsolat végét, csak kimondani nem akarja/akarjátok, és valahogy könnyebb úgy különválni, hogy "1 év szünet"-nek nevezed.


Persze lehet, hogy nincsen igazunk, nem sok dolgot osztottál meg erről. Miért pont egy év? Pár nap/hét alatt is kiderül, hogy hiányzik-e a másik.

21. NomNom (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 13. 11:24

Csak úgy tetted fel a kérdést, hogy butaság lenne úgy bármit is mondani hogy nem ismerünk titeket, nem tudjuk hogyan jutottatok oda ahova...

Most mondhatom, hogy persze, nekünk is volt fél év szünet (amúgy szakítás volt), aztán újra összejöttünk. Sőt már házasok is vagyunk. De vszeg teljesen más dolgok zajlottak le nálunk mint nálatok... Szóval így most mit mondjak?

20. Fauna10 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 13. 11:15
Szerintem ha ennyire nem jó most, próbáljátok meg külön. De tényleg, komolyan számoljatok azzal, hogy lesz másik jelentkező, ezt előre nem tudhatjátok. Ki tudja, lehet hogy ti is rájöttök akár 2-3 hét múlva hogy nem megy egymás nélkül.
19. Scherlock (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 13. 11:04
Nem igazán értem, mit írsz.
18. fidel (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 23:44

én több mint 38 évi házasság után csináltam egy 3-4 hónapos szünetet! szerintem is jobb lett volna 1-2 év mert ennyi év után már járt volna a hüségjutalom!

aztán ti hány éve keveredtetek össze?

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Scherlock)
2020. aug. 12. 23:01
Nem szepitem ragaszkodunk egymasshoz es kesz csak sok a korulmeny ahj mindegy is igazabol kar volt fel tenni a kerdest
16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 21:40

Vélemény?

Ez úgy hülyeség,ahogy van. Szerintem.

15. Scherlock (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 21:37

Mi minden mocskolódott be?


Ennek sanyi van. Hiába is szépítenéd.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Fauna10)
2020. aug. 12. 20:54
Nem fogunk az tuti imadjuk egymast, de kell ez a szunet sajnos mert mar minden be mocskolodott...
13. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 20:36

a szüneteknek nem feltélenül van rossz végük. Esetleg elhidegülés jelentkezhet, nyomokban új jelöltekkel (mert ennyi idő alatt ez is benne van a pakliban). mi is gondolkodtunk párszor, de nem mert "elszaladt velünk a ló", hanem mert az anyagiak néha szoritanak. Felmerült, hogy férjem külföldön dolgozzon, de végül nem ment, nem birtuk volna külön, inkább megoldottuk másképp.

Ha ti azért lennétek külön, mert nem birjátok egymást, akkor veszett fejsze nyele.

2020. aug. 12. 19:47
3 év alatt 3. szakítás, 1 hónap szünetek voltak kb. Egyik béküles után ideköltözött, aztán szedte a sátorfáját 8 honappal később. Mai napig visszajönne, pedig már 4 hónapja nincs itt. Szerintem nem ér meg sok idegeskedést az ilyen se veled se nélküled kapcsolat.
11. kisj (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 19:47
Ez melyikőtök ötlete volt?
10. globus
2020. aug. 12. 19:42
Nem tudom elképzelni. Főleg hogy megbeszélés nyomán született a döntés, ennyi erővel megbeszélhettétek volna a probléma okát, és megoldását. Ha maga a különélés a megoldás, akkor sajnos, nem fértek össze.
2020. aug. 12. 19:40
Ha már megfogant, hogy külön, régen rossz.
2020. aug. 12. 19:34
persze, de aztán visszamentünk
2020. aug. 12. 18:58

Én 5 év után 3-4 hónapot voltam külön a volt férjemmel. Nem is beszéltünk. Utána "jártam a férjemmel". Azt már nem tudom, mennyi ido telt el, pár hónap, és hozzám költözött.

5 év múlva elválunk, de egyéb ok miatt, és békés szétválás volt, harag nélkül.

2020. aug. 12. 18:53
Nálunk 1-1,5 hónap szünet volt. Úgy éreztük kicsit más utakon járunk. Kellett egy kis távolság egymástól, legalábbis akkor úgy éreztük. A kritikus 7 év 🥺 Azóta minden rendben. A szünettől eltekintve 14éve vagyunk együtt. Egy év... Az szerintem behozhatatlan. Nálunk semmi visszafordíthatatlan nem történt a szünet alatt. De egy év alatt te is ő is kialakíthat új kapcsolatot. Ezt előre nem lehet megjósolni.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 18:09

Nem tartom életszerűnek, de nem vagyunk egyformák.


Ha egy évig nem hiányoztok egymásnak, sosem fog valamelyikőtöknek hiányozni a másik.

2020. aug. 12. 17:57

Gondolom nem húsz éves házasságról van szó. Ennyire az elején meg az a normális, ha egy nap után hiányzik a másik, nem pedig egy évet kell várni, mintegy kísérlet, hogy hiányzik e vagy se.


Mondok jobbat: nekem nem hogy a párom, de nagyjából az összes rokon, barátom hiányozna már ennyi idő után.


Ha erre van szükségetek, az egészet megette a fene.

2020. aug. 12. 17:40

Egy év??? Hát ha kibírjátok egy évig (vagy akár fél évig) egymás nélkül, utána már minek összeköltözni?


Amúgy is agyrémnek tartom az ilyen "tartsunk szünetet" dolgot. Régen rossz, ha szünetet kell tartani...

2020. aug. 12. 17:26

Egy év kell, hogy kiderüljön hiányoztok-e egymásnak?

Részemről ez nem lenne járható út.

2020. aug. 12. 17:17

Tehat a parommal megromlott a kapcsolatunk.

Ugy dontottunk egy kis idore kulon koltozunk hogy megnezzuk hianyozni fogunk e vagy tudunk e normalisan viselkedni,mert elszaladt velunk a lo. Mukodhet korubelul fel,1 evre koltozunk kulon. Es utana ujhazba is koltozunk hogy tiszta lappal kezdjunk. Velemeny? Valaki volt mar hasonlo cipibe esetleg tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook