Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha megromlott a kapcsolatom? fórum

Mit tegyek ha megromlott a kapcsolatom? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 10. 14:03
nem olvastam a hozzászólásokat,de a véleményem röviden:Lépj tovább!!
2011. aug. 10. 13:57

Köszönöm a hozzászólásokat.Sajna nem tudok sokszor írni.

Megaztán én nem irtam,hogy alkoholista.3-4 sőrt iszik meg naponta.Ritkán fordul elő,hogy tök részegen támolyog haza.Ez elég bonyolult,mert nem kell ahhoz innia,hogy bolond legyen,de ha bolond akkor iszik is és ha iszik akkor agresszív.

Én csak nyugalmat szeretnék,mert nem bírom már sokáig ezt a feszültséget.

56. kircsi. (válaszként erre: 54. - Cef15f164f)
2011. aug. 5. 11:48
Milliókat rakott a házba.Egyrészt megértem.
2011. aug. 5. 08:50

NAgyon nagybtaságot csináltál, amikor a boldogságodat előtérbe helyezted a gyerekeid biztonságánál.

És ahogy olvaslak a párod beteg ember, akinél az alkohol komoly személyiségváltozást okozott, mert ahogyírtad nem volt ilyen. Még ha letenné is a poharat, a személyisége örökre megváltozott, ezen semmi nem segít.

Üljetek le, beszéljétek meg, és változtassatok, ha lehet közösen egy szakemberrel.

Ha azt gondolod, hogy ennek már nincs jövője, akkor lépjél, de az otthonodat ne te hagyd el, hisz hova mennél? Esetleg ha olyan házban éltek, válasszátok el, az ő negyed részét, és csináljon amit akar. De ne hagyd magad, még a ott a két kisebb gyerek akiről gondoskodnod/tok kell, kettőtöknek.

54. cef15f164f (válaszként erre: 40. - Kircsi.)
2011. aug. 5. 07:36
Nem csak az számít, hogy addig, hanem hogy aztán. Nem azt írtad, hogy kevesli azt, amit befektetésért kap?
2011. aug. 5. 07:11
Szálj ki minél hamarabb
52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 23:31

Ki mondta, hogy nem az. az elején leírtam, tanácsoltam, hogy forduljon ügyvédhez.


Fórumon /szerintem/ azért nem szabad "kiakadni", mert sosem tudhatja az ember kivel hozta össze a sors. Lehet valaki a végsőkig elkeseredett,mert tudja Ő jól, hogy hibázott és lehet a családja is bántja érte,- a na ugye én megmondtam.....

és nem szeretném én "adni a kezébe" a gyógyszeres dobozt, hogy netán bevegye.

Nem láthatok bele így a lelkébe senkinek.

Mondhatnám esetleg simán, dobja ki, de honnan tudhatnám másnap nem mészárolja-e le a családot bosszúból,alkoholtól eltompult aggyal. Igaz az a mondás, ha kalácsot nem tudsz adni, akkor tanácsot se

51. anyucika3 (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 4. 23:14
Nem a fejére szórjuk,hanem csak simán kiakadunk rajta,amikor leírja,hogy mennyire nagy butaságot csinált.Ezt így már csak jogi úton tudja rendezni,ha a pasi nem hajlandó elköltözni,megegyezni vele.Szerintem ez egyértelmű.
50. anyucika3 (válaszként erre: 48. - Lonix)
2011. aug. 4. 23:12
Az oké,hogy nem vagyunk egyformák,de egy piásnak is csak vannak józan pillanatai,amikor át tudja gondolni,fel tudja fogni,mérni mit művel.Ha nem,az már régen rossz.Segíteni meg ez ügyben is csak azon lehet,aki maga is akarja.Ha ő nem hajlandó tenni saját magáért,akkor más sem tud.Egy egész családot,gyerekeket pedig nem hiszem,hogy fel szabadna áldozni egy emberért,aki nem akar normálisan élni.És ilyen helyzetben teljesen mindegy mit érzel iránta,mert a gyerekekért nagyobb felelősség terhel,akiknek szintén tönkre teszi az életüket.
49. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 23:08

Tanácsot ismeretlenül nem adok, de már írtam hsz.-t, gondolom átugrottad.


Most higgadtan gondolj bele, ha a múlt hibáit a fejére szórják, attól megoldódik a problémája?

Szerintem nem.

48. lonix (válaszként erre: 42. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 23:07
Pias nem igy gondolkodik,illetve az mar gondolkodni se tud.Vannak eros jellemu emberek,kik megoldjak a problemajukat.Vannak olyanok,kik gyenge jellemuek.Ezek kik a pohar utan nyulnak.Ezeknek az embereknek az onbecsulesuk is keves,vagy egyatalan nincs.Ha nem talal tamaszt,segitseget kulso szemelytol - ha o is akarja persze - akkor teljesen lepusztul.Ilyen emberrel elsz meglehet probalni segiteni is neki,de 2 labbal bele is lehet rugni.Mind annak a fuggvenye,mit erzel iranta.
47. anyucika3 (válaszként erre: 46. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 4. 22:57
Akkor talán a tanácsodat írd le neki,hogy mászhat ki ebből jól....
2011. aug. 4. 22:52
A fórumindító tanácsot kért, a múlton már kár rágódni, hiszen az megfordíthatatlan. Gondolom már régen megbánta.
45. lonix (válaszként erre: 38. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:43
Oke.Itt mindenki meghallgat es segit,lathatod.Azt nem kerdezi meg,hogy mit irsz a szgepen?Vagy el is olvassa netan?Sokan vagyunk kik nem batrak es felnek a valtoztatastol.Hidd el.Inkabb a biztos rosszban,mint a bizonytalanban meg az ismeretlenben.Egyedul nehezebb 2 kiskoruval alairom.Nehezebb,de nyugisabb.Idegeid vajon meddig birjak ezt az allapotot?Te bortonben elsz?
44. anyucika3 (válaszként erre: 43. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:41

Neeem?Úgy,hogy amíg a házadból nem volt a nevén egy rész,addig még "egy szöget sem vert be"?

Bocsi,de ebből nem lehetett volna nehéz leszűrni mire utazik.Persze nem bántani akarlak,de én ezzel jó sok évet vártam volna,pláne,hogy a fele ház a gyerekeké.Ha valóban szeretett volna,őszintén téged akar,akkor meg sem fordult volna a fejében anyagi hasznot húzni belőled.

43. kircsi. (válaszként erre: 41. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 22:34
Tudod akkoriba még nem tünt rossz embernek.
42. anyucika3 (válaszként erre: 39. - Lonix)
2011. aug. 4. 22:32
Amelyik ember a pohár után nyúl,ha problémái vannak,ahelyett,hogy megoldaná őket,azt jó nagy ívben el kell kerülni.Ilyen alapon nagyon sokan lehetnének alkoholisták,mert keveseknek adatik meg,hogy probléma nélkül éljenek.
41. anyucika3 (válaszként erre: 40. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:30

És akkor erre Te,ráírattad a negyed házadat?!

Nem bántásnak szánom,de "nooormális Margit?!"

Ment volna inkább a jó francba!Te meg már akkor sem 16 éves buta liba voltál.Én nem értelek ne haragudj,hogy hozhattad magad és a gyerekeidet ilyen helyzetbe?Ennyire nem lehet rettegni,hogy pasi nélkül maradsz.Majd jött volna másik.Most így jól jártál?SSSSSSSSS

40. kircsi. (válaszként erre: 37. - Cef15f164f)
2011. aug. 4. 22:27
Csakhogy addig egy szöget sem vert be.
39. lonix (válaszként erre: 31. - Zalóta)
2011. aug. 4. 22:27
Olvasd el meg egyszer figyelmesen,amit irtam!!1 ember akkor nyul a pohar utan,ha lelki banata van,problamai vannak,akar a munkahelyen,akar a csaladban.Tarsa megvaltozik iranyaba,semmi nem tetszik neki.Ilyenre gondoltam.Figyusz mire valaszolok,addigra mar jo par valasz erkezik kozben.Mint most kiderult,mikor osszekerultek,mar ivott.Ha elobb olvasom,nyilvan valo nem irom ezt.
38. kircsi. (válaszként erre: 36. - Lonix)
2011. aug. 4. 22:20
Igen van egy 8 éves ő a néhai férjemé és van egy 2 éves aki a páromé.Nem irok valótlant.Tudjátok nem olyan könnyü lépni és mindent magam mögött hagyni amiért 20 éve dolgozom.Nem vagyok túl erős.Kellene egykis támasz mert évek óta nem öntöttem ki a szivem.Nincs kinek mert még azt is megkérdezi miről beszéltem,így inkább nem beszélek senkivel.
37. cef15f164f (válaszként erre: 29. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 22:19
Ha nem kapott volna tulajdonrészt, akkor most mehetne Isten hírével, és soha nem látna egy fillért sem.
36. lonix (válaszként erre: 26. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:12
Olvasd el az elobbi valaszaid.8 evet irtal a legkisebb gyerekre.Itt meg 2 evet.Hany eves?
35. kircsi. (válaszként erre: 32. - Zalóta)
2011. aug. 4. 22:12

És mégis hogy gondolod?24 Órás őrséget kéne állniuk.

Mi van ha éjszaka visszajön?Mire a segitség megérkezik már késő.

2011. aug. 4. 22:07
javítsd meg vagy cseréld ki :)
33. lonix (válaszként erre: 19. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:02
Keresd fel a csaladsegitot,ahol laksz.Mivel tobbsegeben a tulajdoni resz a gyermekeidet illeti,tobb beleszolasuk van,mint az ellettarsadnak.Vannak ingyenes ugyvedek is,ahol nem kell fizetned,ha kerdesed van.Parod dolgozik,vagy otthon ul es figyeli,mit es hogyan csinalsz?O piasan mennyire tiszta?Mert azok elhanyagoljak magukat.Gyerekeid mert nem allnak ki melletted?
32. Zalóta (válaszként erre: 26. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 22:01
Kicsit az az érzésem,hogy valami sántít a sztoridban.Nem vonom kétségbe,hogy lelki terrorban élsz,gondolom a gyerekek is,de valami nem stimmel.Amúgy meg nincs az a bíróság,aki nem nektek(a gyerekekkel,főleg van közös is)ítélné a házat,esetleg olyan feltétellel,hogy részletekben fizeted neki az ő részét.Ha meg félsz,hogy megver,akkor meg a nagy összetartó családodat kérd meg,hogy segítsenek,ha már nem akarsz hivatalos segítséget.S ha magad miatt nem lépsz,de tedd meg a gyerekeidért.
31. Zalóta (válaszként erre: 25. - Lonix)
2011. aug. 4. 21:56
Te miről beszélsz? Tehát ha az egyik fél alkoholista,azért a másik tehet?! Jesszus!
30. kircsi. (válaszként erre: 29. - Anyucika3)
2011. aug. 4. 21:54
Igen buta voltam.Kétségbe voltam esve,hogy nem kellek neki a 3 gyerekkel.Most meg azt mondja kihasználtam.
29. anyucika3 (válaszként erre: 26. - Kircsi.)
2011. aug. 4. 21:48
Miféle saját lakásából?Ha jól értem,az a ház a Tiéd és az elhunyt férjedé volt.Gondolom a fele ezért a gyerekeidé,mert az apjuk után örökölték.Vagyis ő költözött hozzátok.Ha költött a házra,akkor oké,az jár neki belőle,de buta voltál,ha tulajdon jogot is írattál rá,ezt nem kellett volna.Így nehezebb dolgod lesz.De ha kifizeted akkor is kirakhatod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook