Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már olyan hogy sokáig tartott a mensid? fórum

Volt már olyan hogy sokáig tartott a mensid? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 5. 11:04
igen
11. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 10. - Larat)
2008. júl. 14. 16:18
majd írd meg,ha már tudsz valami közelebbit!
10. larat
2008. júl. 9. 14:28
Ma voltam dokinál megint. hüvelyi uh-val nézett és semmi bajt nem talált. vett kenetet megint kaptam méhösszehúzót is. remélem minden oké lesz.
2008. júl. 9. 13:24
Szerintem keress másik dokit.
8. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 4. - Larat)
2008. júl. 9. 13:06

Nem is tudom...ha ez nem régóta van,akkor csatlakozom az előttem szólóhoz...valami gáz van.Járj a doki nyakára!Nekem jó néhány kenetminta után derült ki a baj.

Az istenért sem akarlak megjeszteni,de jobb a biztos tudat...

7. dogiz (válaszként erre: 5. - 61e5310fec)
2008. júl. 9. 08:42
Orvosnál voltál? ezt biztos meg kéne beszéld vele, mert nem normális dolog.
2008. júl. 9. 08:41

Nekem általába 6 - 7 nap, ebből 4 bőven:(

Ez mindig így volt nálam, míg a bogyókat szedtem akkor is.

2008. júl. 9. 08:10
Sziasztok!Nekem szülés óta van baj a mensimmel,az első 5-6 napban normális,majd legalább 3 hétig pecsételek...Elötte sosem volt ilyen gondom,császárral szültem....
4. larat (válaszként erre: 3. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 9. 07:35

szia. hát a te történeted sem mindennapi, de jó hogy meggyógyultál. Hát ez kb négy-öt hónapja van. 10 nap pecsételés után megjön. az igazi megjöveteltől számított 28 nap múlva megint pecsételés. nem tudom mi lehet. kenetet is vettek, de negatív. hormoneredmény jó. szóval nem tudom . azt mondják alkati sajátosság.

most mindenesetre palástfű teát iszogatok ez úgy látszik segít.

3. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 2. - Larat)
2008. júl. 8. 21:46

Szia!Nekem annó(több.mint 2éve) valami hasonló gubancom volt,csak nekem 2hetente jött meg,az egyik iszonyú erős vérzéssel,(maxi tampon kb.fél órát bírta,a lábamat nem tudtam kitenni a lakásból)a másik(ami 2héttel később jött) gyengébb volt.Közötte időnként pecsételős vérzéssel,ennek ellenére a doki semmi bajt nem talált.Így ment ez 1 évig,mire egy véletlen folytán elküldött infektológiára(fertőző betegségekkel fogl.),mert egyes ételektől iszonyúan fájt a hasam.Itt is vizsgáltak vagy fél évig,havonta vérvételre kellett mennem,míg találtak valami elváltozás,ezután küldtek a bőr- és nemibeteggondozóba(na ide ciki volt bemenni).Ott kenetminta,labor...és kiderült,hogy egy olyan kórokozót szedtem össze(és NEM nemi úton!),ami gyomor- és nőgyógyászati panaszokat okoz...A dokinő hangsúlyozta,hogy ez egy olyan nyavaja,amit akár strandon is össze lehet szedni.Hát én összeszedtem...és szenvedtem tőle eleget,de meggyógyultam!

Mi is babát akartunk.És azóta már van egy fiunk...


Nekem előtte mindig pontosan jött meg,egy sem maradt ki,ezért tudtam biztosra,hogy baj van és ezért jártam folyton a dokihoz.

Persze ez nem azt jelenti,hogy neked is valami más okozza a problémát.Ez a gondod előtte is jelentkezett vagy teljesen új szitu?

2008. júl. 8. 13:28
A múlt hónapban nyolc napot pecsételtem majd két nap rendes mensim volt. Ebben a hónapban pedig kilenc nap peccsételés után egy nap erős vérzés majd megint pecsételés. ez a 13. nap nincs görcs, csak émelygés a vér élénkpiros de kevés. Az orvos szerint semmi baj. Van tapasztalat mivel lehetne elmulasztani? Babát szeretnénk
2008. júl. 8. 13:26
Volt már olyan hogy sokáig tartott a mensid?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook