Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sokáig tartott, de Sikerült! fórum

Sokáig tartott, de Sikerült! (beszélgetős fórum)


1 2
32. maya80 (válaszként erre: 29. - Babszibobó)
2010. jún. 21. 09:24
Köszönjük! :)
31. babszibobó (válaszként erre: 30. - 73a0408f97)
2010. jún. 19. 14:41
:-)
2010. jún. 19. 13:56

Sziasztok!

Mi 2,5 évet vártunk a Manónkra..és nekünk is az volt a titok nyitja h nem szabad stresszelni..mondani könnyű,de ezt legyőzni nekem is úgy siekrült h új munkahelyem lett,sok munka,beilleszkedés,megfelelés stb és egyszer csak terhes lettem,oly annyira nem számítpttunk rá vagyis nem is az h nem számítpttunk rá hanem inkább annyira nagy meglepetés lett h a belgyógyász kellős közepén derült ki h terhes vagyok,miután már miondenféle komoyl problémát találtak,mert lassan 1hónapja gyomor görcsöm volt és egy teljes körű kivizsgálásra invitáltak és kiderült h babás vagyok,akkor már 8hetes 6 napos:)

És hozzá teszem előtte évekig orvoshoz jártam,UH,gyógyszerek stb kipróbáltam mindent teákat,homeós szereket,hőmérőzés mindent,felkészült voltam peteérés ügyileg minden ügyileg még sem jött össze,aztán mikor "feladtam" az orvoshoz járkálást és mindenféle gyógyszert akkor sikerült,pedig akkor sem votl rendszeres a mensim,mert a fő baj nálam az volt h rendszertelen volt de nagyon.

Most szeptembern lesz 1éves a kisfiam,és már próbálkozunk a kistesóval,egy részt nem akarunk nagy kor különbséget másrészt meg soha nem lehet tudni h a kistesó mennyit várat magára így elkezdtük júniusban a kistesó projektet aztánn amjd meglátjuk h mennyit kell várni!

Mindnekinek kitarást kívánok és nagyon szívesen váűlaszolok kérdésekre ha van valakinek mert tényleg van egy két tapasztalatom a 2,5év után,bár tudom h vanank sokan akiknek ennél jóval többet kellett várniuk és ők biztos többet tudnak de az biztos h én is sok mindent megtanultam ez idő alatt!!!

29. babszibobó (válaszként erre: 28. - Maya80)
2010. jún. 1. 13:43

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó Egészséget, Sok Boldogságot Kívánok!

28. maya80
2010. jún. 1. 12:20
Végre sikerült!!! :)) Én is babát várok!
27. babszibobó (válaszként erre: 26. - Maya80)
2010. márc. 24. 13:37
:-)
26. maya80 (válaszként erre: 25. - Babszibobó)
2010. márc. 24. 13:15
Köszi! Majd beszámolok, ha lesz miről.
25. babszibobó (válaszként erre: 24. - Maya80)
2010. márc. 23. 09:38
:-( Kitartás, várom a fejleményeket!
24. maya80
2010. márc. 23. 07:42
Baba terén egyelőre semmi jó hír...
2010. márc. 22. 14:29

érdeklődnék kivel mi jó történt?

Esetleg CSODA?

22. maya80 (válaszként erre: 21. - Babszibobó)
2010. márc. 17. 07:55
Köszönöm.
21. babszibobó (válaszként erre: 20. - Maya80)
2010. márc. 16. 15:21

Nem mindig várják meg az egy évet, de tény sok esetben igen.

Nagyon sok tényező kell ahhoz, hogy eldöntsék, várnak e vagy sem!

Ezért tartom fontosnak, hogy legyen egy jó orvosod, akinek nem kell öt percenként elmondani az életed!

Sok sikert és egészséget, Gyermekáldást!

20. maya80 (válaszként erre: 8. - Kicsitücsi)
2010. márc. 16. 06:58

Nem irigyellek...! Én nem is tudom, hogy tudnám ezt végigcsinálni.

Egy hónapja egyébként én voltam orvosnál, aki azt mondta, hogy szerinte velem minden rendben van, meg hogy amúgy az orvosok csak egy év sikertelen próbálkozás után foglalkoznak velünk.

19. kicsitücsi (válaszként erre: 18. - Ani2)
2010. márc. 15. 11:33
Írtam privit! :)
18. Ani2 (válaszként erre: 4. - Kicsitücsi)
2010. márc. 14. 19:47

Szia!


Mi már 1 éve próbálkozunk, de nem akar jönni a lurkó. Túl vagyok 3 clostin, HSG, most várom a mensit hogy el tudjam kezdeni szedeni a gyógyszereket. PCOs vagyok. Ti mióta próbálkoztok? Vizsgálatok? Ja amúgy nagyon szorongó tipusú ember vagyok , tavaly év végén nagyon rá gölcsöltem erre az egészre, most próbálok kicsit lazítani már amennyire tudok.

17. babszibobó (válaszként erre: 16. - Kicsitücsi)
2010. márc. 14. 19:24
Minden jót, nagy kalappal!
16. kicsitücsi (válaszként erre: 15. - Babszibobó)
2010. márc. 14. 19:22

Nekem legfeljebb lombikkal lesznek ikreim, mert nincs az az Isten, ami miatt most nem kezdenék bele. Csak egy kicsit elszomorít, hogy az itteni nődokim miért nem ajánlotta ezt a gyógyszert 2 évvel ezelőtt??!!?? Na, de most már úgyis mindegy...


Elköszönök, szép vasárnap estét és jó éjt!

2010. márc. 14. 19:18
fogalmazzunk úgy hogy jobb minőségű, életerősebb petéim lettek, egyszerre több is, azaz ennél ,a gyógyinál nagy esély van az ikrekre!
14. kicsitücsi (válaszként erre: 13. - Babszibobó)
2010. márc. 14. 19:16
Akkor végül is miben segített ez a gyogyi?
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Kicsitücsi)
2010. márc. 14. 19:15

Volt peteérésem, hol, több hol kevesebb nagy tüszőm volt, de mindig ovuláltam érett petesejttel, UH-n néztük!

Egy marha olcsó gyógyi (receptre)3 hónapos kúrával (az első hónaptól kb 5 hónapig fejti ki hatását), a pasi is szedheti, neki meggyorsítja a pici mukikat.

12. kicsitücsi (válaszként erre: 11. - Babszibobó)
2010. márc. 14. 19:10

Az itthoni nőgyógyászom (hogy a fene enné meg az eszét!!) most ajánlotta ezt a gyógyszert. Hogy miért most, azt ne kérdezd, pedig tudja, hogy milyen régóta szeretnénk Kisbabát.

Nálad bizonyított volt, hogy nem érik rendesen a tüsződ? Vagy csak úgy felírta, hogy hátha segít?

Azért kérdezem, mert nekem nincs problémám, és a guta megütne, ha egy pirula megmenthetett volna ennyi szenvedéstől!!

11. babszibobó (válaszként erre: 10. - Kicsitücsi)
2010. márc. 14. 19:07

semmi extra, bocsi, ha nem jól írom-chlostilbegyt.

nem volt szervi gondunk, ha nem sikerült volna akkor petevezeték átfúvás, de ez az élmény szerencsére már pont kimaradt. a dokim rendes volt, állandóan megbeszéltük a dolgokat!

10. kicsitücsi (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2010. márc. 14. 19:04

Nagyon aranyos vagy, köszönöm. :) Sokszor mi sem tudjuk, hogy hogyan bírtuk ki eddig is, de sajnos nagyon sok olyan sorstársam van, akik még ettől is többet vártak/várnak a maguk kis Csodájára. :(


És mi volt az a peteérést elősegítő "csodaszer"? :)

9. babszibobó (válaszként erre: 8. - Kicsitücsi)
2010. márc. 14. 19:01

Atya gatya, nekem ez az egy év kiborító volt, le a kalappal előttetek!

óó, nagyon drukkolok!

8. kicsitücsi (válaszként erre: 5. - Maya80)
2010. márc. 14. 19:00

Sajnos, mi is nagyon jól tudjuk, mi a stressz, mert lassan 5 éve szeretnénk Kisbabát. 2,5 év itthoni próbálkozás, majd 5 sikertelen inszemináció után kb. 3-4 hét múlva kezdjük a lombikot.


Egy orvosi kivizsgálás sohasem árt!

2010. márc. 14. 18:50

utáltam hogy mindenki azzal traktált, van már egy gyereked, biztos lesz másik is, de ez hülyeség, a kettőnek semmi köze egymáshoz.

ha úgy érzed, vizsgáltasd ki magad, egy jó doki és a véleménye sosem árt!

sajna a stressz a mai világgal együtt jár, csak az a kérdés tudjuk e kezelni,és ez nem mindig sikerül.

de feladni semmiféle kép nem szabad, bár nagyon sok esetben pont akkor jön össze a babuci.

2010. márc. 14. 18:47

őszintén, 4 hónap után pont a babaáldás nem sikere lett a stressz kiváltó.

nincs rá mód, hiába mondják ne görcsösen , ezt csak az tudja aki már átélte, hiába ez az igazság. hirtelen sok munkám lett és elvonta a figyelmem, élveztem és nem a fogantatás körül járt az eszem.

nem tudok különös praktikát, bár tudnék segíteni, nálunk az élet maga volt a megoldás!

Köszönöm a gratukat!

5. maya80 (válaszként erre: 1. - Babszibobó)
2010. márc. 14. 18:36
Mi fél éve próbálkozunk, de nem akar összejönni a második baba, és már nagyon stresszesek vagyunk...
4. kicsitücsi (válaszként erre: 3. - Ani2)
2010. márc. 14. 18:35

Szia! :)


Egy cipőben járunk, ha jól sejtem. Ti mióta próbálkoztok?

3. Ani2
2010. márc. 14. 18:34

Szia!


Gratulálok.


Én is kiváncsi vagyok, hogy sikerült legyőzni a stresszet... én is eléggé stresszes vok és nehezen jön a baba

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook