Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitõl voltál utoljára igazán, felhõtlenül boldog? És vajon mennyi ideig tartott? fórum

Mitõl voltál utoljára igazán, felhõtlenül boldog? És vajon mennyi ideig tartott? (beszélgetős fórum)


1 2
37. petka
2009. máj. 23. 00:31
jó a memóriám, február 11-én. Csodálatos estém volt. Azóta sem volt olyan. Akkor jött haza a férjem, átmentünk anyuhoz, sokat nevettünk, imádtuk egymást. Aztán 15-én visszautazott.
2009. máj. 22. 23:08
1 órája,mikor olyan emberrel beszéltem,aki megért,felvidít....:)
35. meggy
2009. ápr. 17. 06:52
Tegnap éjjel, mikor felhívott telefonon és kb. 2 órát beszélgettünk..
34. klenca
2009. ápr. 17. 06:45

Kb 20 éve...


De jó is lenne újra igazán boldognak lenni!

Mert mindenki aki meglát, látja a kisimult arcom, a mosolyom, azt gondolja milyen boldog ember!

De akinek őszintén tudok mesélni, az tudja belül mennyi minden fáj.:((

2009. ápr. 17. 06:40
Tegnap,amikor olyan ember ölelt át,akit nagyon kedvelek!:)Igaz,csak pár percig tartott.:(
2009. márc. 29. 01:36

Eldöntöttem, valamikor:( pár éve hogy nem hagyom magam boldogtalanná tenni.. és sikerül is most már így élnem:)

Hiszem MINDEN rajtam MÚLIK-hogy gondolom, érzem:), és mikor milyen "hangulatom van, lehet"

2009. márc. 29. 01:24
én 4 napja voltam boldog,mert feltűnt valaki az életemben és egy pillanatra azt hittem fontos vagyok.sajnos csak két napig tartott,de ez bonyolult egy kicsit hogy miért.
2009. márc. 25. 21:04
2009. febr. 28-án az első Magyar linedance fesztiválon 5 felhőtlen órát töltöttem a zene és tánc élvezetével:)
2009. márc. 25. 20:17
en eppen most vagyok boldog mert ha minden igaz van egy pocak lakom...igaz meg picike olyen egy honapos,,
2009. márc. 2. 12:31

Szombaton boldog voltam, amikor a párom meglepetés-szülinapi ebédet szervezett nekem a barátaimmal. Elfelejtettem egy picit a sok aggódást (pénz, költözés) és nagyon örültem, hogy van valakim, aki csodaszép szülinapot csinál nekem.


De "felhőtlenül" boldog 2006 szeptember elején voltam. Családi nyaralásból jöttünk haza Szlovákiából, a családban mindenki boldog volt (bátyám előtte nősült), otthon várt életem első igazi párja, kezdődött az egyetem és nagyon vártam, hogy végre a marketing specen tanulhassak, mellette készültem a virágkötő suliba és gyönyörűen sütött a nap... Persze csak pár pillanat volt, de nem tudom leszek-e valaha ilyen gondtalan.

2009. márc. 2. 12:12
2008.04.04. csak nem mutattam ki. már nagyon bánom, lehet az volt az utolsó.
2009. febr. 23. 16:34
2 hete, mikor még azt hittem - reméltem - hogy még minden megváltozhat és egy teljesen új Életet kezdhetek vele. Azóta sajnos rá kellett jönnöm, hogy lehetetlen.
2009. febr. 23. 15:49
Négy éves koromban, mikor hazahozták a kisöcsémet és megengedték hogy megpuszilhassam a feje búbját.
2009. febr. 18. 16:57
2 évvel ezelõtt....pár napig....akkor voltam egyben a legnyugodtabb. De olyan már nem lesz ... Amúgy vannak boldog pillanatok. Pl mikor a fiam rámmosolyog, olyankor mindig szebbé válik a napom.
2009. febr. 17. 20:45

Tegnap volt 14 hónapja életem legszebb, boldogabb pillanata.

Olyan ölelést éltem át, amit soha nem fogok..e pillanattól kezdve kb. 1 hónapig tartott a csoda.

2009. febr. 17. 20:32

Akkor voltam például igazán boldog, mikor Balatonon, éjfél felé feküdtünk a szerelmemmel egy stégen, és néztük a hullócsillagokat és elszívtam életem első cigijét...és persze rengeteget kívántunk...:)

De mindig boldog vagyok ,ha arra gondolok, hogy egy olyan emberrel élek együtt 1 éve akinek rengeteg sok mindent köszönhetek, és nagyon sok mindenre megtanított. Néha mikor ezekre gondolok elsírom magam...mert piszok szerencsés vagyok!És ez örökké fog tartani...

2009. febr. 17. 13:23
mikor ma megláttam a 8 hónapos lányomat táncolni:) Meddig tartott? Még most is
2009. febr. 17. 13:04
amikor a gyerekeim örülnek.
2009. febr. 17. 10:52

Én most annak örülök, hogy hull a hó. Már vagy 15cm. Gyönyörű!

Ezt vártam tavaly Mikuláskor és Karácsonykor is. Most végre hull és hull! Az sem zavar, hogy munka után vár a hólapátolás, ha a szomszédok nem előznek meg.

Biztos fogok hóembert csinálni a tinilányommal. Sőt! Ő szeret belefeküdni a hóba és kezét-lábát oldalra mozgatva "hóangyalt" csinálni. Jó móka. Ha nem lesz sok leckéje, még a szomszéd palotapincsijét is kivisszük sétálni. A lányommal töltött minden időnek örülök. Este pedig már APCI is otthon lesz...

2009. febr. 13. 12:48

engem pl az is elszomorít, hogy egyre kevésbé tudnak az emberek örülni a kis, "jelentéktelen" dolgoknak...megtanultam, hogy a legapróbb jó dolgot is értékeljem, ilyen volt tegnap, hogy egy idõs, beteg asszonytól (aki szegény és saját kézzel szedett virágokat, gyógynövényeket árul) vettem fûzfabarkát (piszukát). Boldog voltam, hogy azzal a kis pénzzel amit adtam, mosolyt csaltam az arcára.


Ahányszor látom, mindig veszek tõle valamit, még ha nem is tetszik, vagy nem veszem hasznát...de segíteni akarok

17. 98a882c496 (válaszként erre: 16. - Tkallai)
2009. febr. 13. 12:39

Valahogy így van szerintem is, mint már leírtam. A boldogság múlandó, egy kis ideig tart, majd elillan, ahogy szembkerülünk egy kis problémával stb.


Tegnap volt pár perc boldogságérzetem, mikor a párom a munkából hazajövet sütit és virágot hozott. Csak úgy, alkalom nélkül, hogy örömet szerezzen. Ez feldobta a napomat, de a felhõtlen szó nem sokáig tartott...hisz visszaültem az asztalhoz, tanultam tovább a szombati vizsgámra.

2009. febr. 12. 18:34
Boldogság nincs...boldog pillanat van az életben. Boldogok soha nem leszünk...boldog pillanatot viszont átélhetünk....!
2009. febr. 12. 18:32

Novemberben voltam négy teljes napig boldog, mert az exem elhitette velem, hogy megváltozott, és még mindig szeret.

A 4. napon egy kamionos feleségétől jött hozzám, ahova "kisegíteni" járt.

Ne akarja senki megismerni azt az érzést, amikor ez kiderült.

A hibás én vagyok, mert a több, mint hat év alatt megismerhettem volna őt (akkor is hazudik, ha kérdez). :(

2009. febr. 12. 13:16
2005 március óta nem voltam és már nem is leszek felhőtlenül boldog.
2009. febr. 12. 13:16
Már nem is emlékszem....
12. anya83 (válaszként erre: 10. - 98a882c496)
2009. febr. 12. 13:13

Sosem tudhatod...

Amúgy én is úgy érzem ,hogy boldog pillanatok vannak az ember életbében!

11. 0292fff612 (válaszként erre: 7. - 98a882c496)
2009. febr. 12. 13:12
Tökéletesen igazad van,én is így gondolom.És látom,hogy érted mire gondoltam.Örülök,mert ezzel szereztél pár nagyon kellemes percet nekem.Köszönöm!
10. 98a882c496 (válaszként erre: 8. - Anya83)
2009. febr. 12. 13:11
Az tényleg csodás lehet...én is már alig várom a pillanatot, csak még elég sokat kell várjak, még csak most 15-ébn töltöm a 19-et...
2009. febr. 12. 13:10
a fórumot azért indítottam, mert szerintem a boldogság rövid ideig tart, de az a rövid idõ megéri a sok rosszat. Az más, amikor évekig/hónapokig kacsolatod van és forr a szerelem meg minden, akkor is feltör a boldogság, de inkább csak kellemesen érzi magát az ember és a boldogság egyik kisebb szakaszában.
2009. febr. 12. 13:09
Mikor a kislányom megszületett!Leírhatatlan....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook