Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt-e már olyan problémátok a facebook oldalon ami sérti a személyi jogokat? fórum

Volt-e már olyan problémátok a facebook oldalon ami sérti a személyi jogokat? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 27. 11:57

Ez hogy lehet, hogy ennek ellenére mégis ott vagy?:) Ez érthetetlen! Nagyon vigyázni kell a facebook oldallal. Én mióta kiiktattam magam nem is kérdeztem ismerőst, hogy ott vagyok-e. Ezek után amit írsz már lehet én is visszakerültem. Majd utánajárok a dolognak.

Elvileg egy hónapig felvagyok függesztve, utánna pedig végleg törölnek. Legalábbis így tudom.

2011. jún. 5. 10:02
Nah visszajöttem. Tehát valamelyik nap mondja a párom, h a kollégája mondta, h még mindig fent vagyok. :D Röhej. :) Pedig többször töröltem magam és még az alkalmazást is letöröltem. :)
2011. máj. 26. 14:53

Megkerestem, hogy melyik fórumban foglalkoztunk vele, onnan:

[link]

itt tudsz törölni.

Nagyon nagy kínnal, de végül sikerült. Pl.amikor ráklikkelte, hogy kérem a véglegest, átváltott idegennyelvűre, akármit csináltam,nem volt jó, de sikerült.

2011. máj. 26. 14:38
Ez már nagyon gáz amit írsz. Ennyire erőszakos legyen egy társaság. Ezekből a dolgokból volt már kapcsolati probléma is. Itt értem a felregisztrált társkereső oldalakat amiről nem is tudtunk, hogy regisztráltunk rá. Engem is tegnap egy ismerősöm figyelmeztetett,... jól tette.
20. 41fdab80c1 (válaszként erre: 18. - 41fdab80c1)
2011. máj. 26. 14:35

Csak azt nem tudom, hogy minek erre két hét. És ezalatt nagyon kell vigyázni, mert nekem legalábbis állandóan jött fel a logójuk, hol itt, hol ott,( pl.

ha linket akartam másolni, szinte a kurzor hegyére tolakodott)és ha akkor véletlenül ráklikk, akkor megint élő lesz. a reg. Úgy hallottam, meg itt is írták, hogy a narancsosok vannak ebben az erőszakos buliban. Hát nem tom', de nagyon visszataszító az egész.

2011. máj. 26. 14:27
Nagyon mocsok egy társaság az már biztos, én nagyon kivagyok most rájuk!!!!Grrrrrrr!
2011. máj. 26. 14:27
2 hét
17. szöszi71 (válaszként erre: 15. - 41fdab80c1)
2011. máj. 26. 14:26
Mennyi idő múlva törölnek véglegesen?
16. c130f7eb3b (válaszként erre: 15. - 41fdab80c1)
2011. máj. 26. 14:12
Tudod, nekem az szúrt szemet, hogy jöttek a levelek, hogy nézzem meg, ki mit gondol rólam. Próbálkoztam, de mindig engedélyhez kötötte, míg végül rászántam magam, aztán olyan kérdésekkel szembesültem saját magamról, hogy köpni-nyelni nem tudtam... a válaszokat még mindig nem láttam, mert valami 30 ponthoz kötötték, szóval fogalmam sincs, mi van fenn rólam. Mocskos egy banda, az fix, és biztos vagyok benne, hogy visszaélnek az adatokkal! Nem tudom, mit lehet ellenük tenni.
15. 41fdab80c1 (válaszként erre: 10. - C130f7eb3b)
2011. máj. 26. 13:52

Jozsukám, nekem is volt problémám velük. Végül nagy nehezen sikerült törölni magam, most várom hogy lejárjon a határidőm, hogy végleges legyen a törlés.

Egy erőszakos, sz...t banda.Ismerőseim és közöttem keverték meg a dolgokat fényképpel, de ezen az alapon máshova is kerülhetett. Meg ki tudja még miket csinálnak a személyi adatokkal, hogy ennyire görcsösen ragaszkodnak a regisztrációnkhoz.

2011. máj. 26. 11:16
Visszamentem és mindent amit tudtam töröltem, a fotókat is nagy nehezen tudtam, nem volt egyszerű:)
13. szöszi71 (válaszként erre: 12. - Ancsa19860211)
2011. máj. 26. 11:14

Valószínű a sors keze volt:)

Hidd el, jobb is így:)


Én most nagyon bevagyok rágva, nem is tudom mit kéne csinálni. Az egyik kollegám adott tanácsot, de nem akarok huza-vonát. Szerinte nyerhető ügy lenne.

12. Ancsa19860211 (válaszként erre: 7. - Sirga)
2011. máj. 26. 11:07
Na hát ez frankó! Pont a múltkor akartam én is megnézni, hogy mit írtak rólam, amikor lefagyott a gépem és nem engedte:) Köszi, hogy írjátok, így legalább nem próbálkozom újra:)
11. szöszi71 (válaszként erre: 10. - C130f7eb3b)
2011. máj. 26. 10:36

Na, neked volt eszed:)

Annyira berágtam, hogy nekem eszembe se jutott ilyesmi. Akkor most lehet visszalépek és én is így teszek, majd hibernálom ismét magam.

10. c130f7eb3b (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2011. máj. 26. 10:31
Nekem ugyanezek a problémáim. :( Egyszer már töröltettem magam, akkor még lehetett, de most már azt sem. Felfüggesztettem a viszonyom, nem tudom, látszom-e még, de mielőtt ezt a funkciót választottam, mindent kitöröltem, amit lehetett (adatok, fényképek).
2011. máj. 26. 10:09

Úgy látom a hozzászólásokból, hogy többen is jártak már hasonlóan mint én.

Ez szerintem roppant kellemetlen, hisz mindenki láthatja és ez tönkretehet egy jó kapcsolatot:( Én most mérgemben leregisztráltam, de törölni nem tudom, csak "levagyok hibernálva", nem láthat senki. Ezáltal jött egy e-mail, hogy csak hibernálva vagyok és bármikor visszatérhetek a régi adataimmal. Azt mondja meg valaki, hogy miért nem lehet végleg kitörölni, leregisztrálni magad, ha nem akarok rajta lenni!!!???

8. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Sirga)
2011. máj. 26. 10:05
Képzeld, hogy én kb négyszer töröltem a funkciót és még úgy is jöttek az üzenetek. Akkor már kikattantam és mondtam, hogy akkor vazeg küldjétek. Mostanra megszűnt...
7. Sirga (válaszként erre: 4. - Kalomoira)
2011. máj. 26. 10:05
Ha alkalmazod ezt a funkciót - valami olyasmi, hogy elolvashatos, milyen véleményt írtak Rólad az ismerőseid -, akkor felkerülsz a társkeresőre. Ha nem, akkor - elvileg - nem.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Kalomoira)
2011. máj. 26. 10:04
Nem is, de van rajta egy társkereső...és küldi a mail-eket, h x-en megnéztek, y üzenetet küldött. Ez annál az oldalnál van, hogy xy válaszolt egy veled kapcsolatos kérdésre.
2011. máj. 26. 10:04
Ugyanígy jártam: el akartam olvasni, avjon mit is írtak rólam - azt nem tudtam meg, viszont társkereső oldalon találtam magam. Próbáltam törölni magam, de mivel nem ment, inkább töröltem a funkciót. Annyira azért nem vagyok kiváncsi! :)
4. Kalomoira (válaszként erre: 3. - Vigyorex6)
2011. máj. 26. 09:59

De ez mindenkinél így van minden felhasználónál vagy csak ha beállítasz valamit?

Mert én úgy tudtam a facebookon nem látni ki nézett meg.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2011. máj. 26. 09:55
Jajah, ez a vki válaszolt egy kérdésre veled kapcsolatban. Negnézed és már társat keresel. :) Én először röhögtem, aztán miko9r háromszor töröltem magam és még mindig fent voltam akkor már berágtam. Mondtam is a páromnak, hogy ne kattogjon rá, mert akkor egyfolytában kapja majd a mail-eket a telefonjára, h ki nézte meg a lapját és ki küldött üzit és kiborul tőle. :D Aztán mutattam neki, hogy hiába törlöm, jönnek az üzik. Aztán egyszer csak abbamaradt. Tesóm barátnője is pont ezt mesélte.
2. nyíló virág (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2011. máj. 26. 09:51

micsoda?? nem tudok ilyenről!

Melyik társkeresőre? és hogy találtál rá?

2011. máj. 26. 09:48

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot, mert érdekelne, hogy nektek volt-e már olyan problémátok a facebook oldalon ami sérti a személyi jogokat? Ezalatt azt értem, hogy olyan oldalakra regisztrálnak be ahova Te nem regisztráltál. A mai nap emiatt megszüntettem az oldalt. Nem hiányzik több ilyen eset, hogy társkereső oldalra vagyok regisztrálva úgy, hogy én nem is tudtam róla. Szóval érdemes odafigyelni és vigyázni!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook