Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtom nélkül osztok meg képeket a Facebook oldalon. Mit lehet ez ellen tenni? fórum

Tudtom nélkül osztok meg képeket a Facebook oldalon. Mit lehet ez ellen tenni? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 12. 11:05
Köszönöm.Igen asszem még rég like-oltam az oldalt és ezért küldhette a nevemben a képeket:(((Na de kitöröltem az alkalmazásokból ezt az oldalt remélem több ilyen nem lesz.Most néztem vissza az adatlapomat és tele volt vele amiket én osztottam meg:(Még ilyet
2012. aug. 12. 10:03

Szia!


Ha bizonyos alkalmazásokat használsz, like-olsz, azzal automatikusan elfogadod, hogy a nevedben megosztanak képeket, stb.

2012. aug. 12. 10:03

jelszód nagyon hosszú legyen és tartalmazzon számot is

pl:szószámszó

2012. aug. 12. 10:02

igen nálam is van,írtam facebookosoknak de még nem válaszoltak....sajnos vannak olyan hekkerek akik IP-címed alapján tudnak facebookra rácsatlakozni,meg a mai komoly technika! jó hossszu de nagyon hosszú jelszót csinálj és mindig változtasd meg ....én volt mikkor naponta változtattam,meg anyukámét is!!!!!!!


meg van egy olyan rész ahol be kell azaz meg kell szakítani a csatlakozást mert ki írja honét vannak rád csatlakozva!


úgy találod meg hogy:


van egy pici nyilacska jobb oldalt leges leges leg felül ha le nyitottad akkor --->fiókbeállítások --->BIZTONSÁG (na itt van minden ott tudod be állítani amit szeretnél,de...)

---> Aktív bejelentkezések Szerkeszt(szerkesztre kattints ,s máris láthatod honnét voltak rajtad,ha van volt..azokat meg kell szakítani mindig!!!!!!!!!!)

2. Meda
2012. aug. 12. 09:59

Változtass jelszót, de több fórumon is szétnézhetsz, pont ezzel kapcsolatban.

Facebook adatvédelem és a saját géped win intézőből a party mappáját kiüríteni.


ha nincs más, akkor a profil megszüntetése utána a gépet megbuherálni.


Remélem tudtam segíteni?

2012. aug. 12. 09:54
Most láttam az adatlapomnál, hogy egy csomó mindent osztok meg kép videó... de én nem hisz nem is vagyok gépnél:((((Hogy tudnám ezt leállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook