Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vőfélyt és zenekart keresek Bács Kiskun vagy Pest megyében! Ötletek? Elérhetőségeket, véleményeket várok! fórum

Vőfélyt és zenekart keresek Bács Kiskun vagy Pest megyében! Ötletek? Elérhetőségeket, véleményeket várok! (beszélgetős fórum)


2015. jan. 11. 11:43

[link]

Kiskunmajsai zenekar, ők tudnak Vőfélyt is.

Fent vannak facebookon is.

2015. jan. 9. 07:49

Mostanában tud valaki újabb tapasztalat érdekelne!

Kérlek benneteket, ha tudtok ilyet írjátok meg!

17. NeKoAn (válaszként erre: 4. - Anneeeeee)
2013. aug. 29. 13:50

Józsa Lászlónak (Áporkán lakik)hívják és iwiwen keress rá...iszonyat jó vőfély...nekünk 5 éve volt az esküvőnk, ha jól emlékszem 35ezer volt és az első vendégek megérkezésétől egészen a vendégek elmeneteléig ott volt velünk! :) Nagyon jó, nagyon rendes, iszonyat tapasztalata van! Sajnos a telefonszámát már nem tudom... :(


A mi esküvőnk kb. 45 fős volt, olyan 600ezret adtunk ki és olyan 2milliót táncoltam össze! :)


Sok sikert a választáshoz és sok boldogságot Nektek! :)

16. sookye
2013. aug. 28. 22:10

Nekünk egy nagyon szuper vőfélyünk volt, Gyömrő-Molnár Béla (keress rá), déltől egészen az éjfél utáni "menyasszonytáncig" maradt, sőt még utána kiírták CD-re a képeinket (a felesége profi fotós), és odaadták. Ma volt éppen 9 éve :)

Egész nap poénkodott, mindenkit összeterelt, szuper volt a hangulat, nélküle a 80 vendég 100-felé oszolt volna :p Játékok is voltak, betojtunk a röhögéstől :D

15. DorkaMoncsi (válaszként erre: 5. - Anneeeeee)
2013. aug. 28. 22:06

Vőfély 30 ezer volt, ha jól emlékszem...mi lagzink 30-40 fős volt, de Viktor olyan bulit csinált, hogy mindenki azt mondta, h régen voltak olyan jó buliban.

Zenekarra nem emlékszem már sajnos, talán 60-80 körül. Nem fix-re mennek, azaz addig maradnak a helyszínen, amíg igény van rájuk.

14. DorkaMoncsi (válaszként erre: 13. - Noozimanoo)
2013. aug. 28. 22:03
Azt írta Bács, vagy Pest megyében keresi.
13. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. aug. 28. 21:44

Debrecenben tudok egy nagyon jó vőfélyt, Szakács Zoltán (Vőfély) <- így találod facebookon.

Ha kell, mondok telefonszámot is!

12. andy1988 (válaszként erre: 11. - Kenzol)
2013. aug. 28. 21:36
Szia. Engem is érdekelne a vőfély Alpáron :) Megköszönném, ha elküldenéd az elérhetőségét.
11. kenzol (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. aug. 28. 21:24

Szia!

Itt Tiszaalpáron lakik egy vőfély, Tóth István a neve, már több vőfélytalálkozót is szervezett, nagyon sok helyre hívják, különböző játékokkal szórakoztatja a vendégeket. Igazi hagyományos lagzikba szokott járni, emellett zenekart is biztos tud ajánlani az elképzelésetek szerint, nagyon sok kapcsolata van. Ha érdekel elküldöm privátba a telefonszámát.

2013. aug. 28. 21:23
Szamba zenekar ès Barta Karcsi vőfèly, Soltvadkert ès Kiskőrös! Nàlunk nagyon szuperek voltak:)
2013. aug. 28. 20:56
Szia! Az én esküvőmön Petya vőfély volt, és a zenekar pedig a Vokál Akkord Band volt. Nem csalódtunk. :) Neten a név alapján megtalálod őket.
2013. aug. 28. 20:38

Szia....Kiskunmajsán van egy zenekar, nem hallottam őket élőben, csak a promóciójukat. Tulajdonképpen csak a vezetőjükkel beszéltem 1 x. A Pipacs utca 8-ban Udvardi Band a zenekar neve.

[link]

Itt megtalálod őket, ha gondolod. Vőfélyt is biztos tudnak ajánlani. Annyit tudok róluk, hogy nagyon felkapott zenekar és nem drága.

Sok szerencsét.

7. Anneeeeee (válaszként erre: 6. - Bar_byka)
2013. aug. 28. 20:34
Szabolcs sajnos nagyon messze van de azért köszönöm a válaszod és sok boldogságot neked! Lehet olyat kérdezni, hogy mennyiből jött ki a lagzitok és mennyit kaptatok vissza mondjuk ajándékként?
2013. aug. 28. 20:31
Szia. Nekunk 3 hete volt az eskuvonk. A zeneszunk kocsis janika volt a vofelyunk pedig nagy attila. Mind a ketto szabolcsi. Csak ajanlani tudom oket. Jobbat nem is valaszthattunk volna.
5. Anneeeeee (válaszként erre: 3. - DorkaMoncsi)
2013. aug. 28. 20:25
köszi!!!árakat is írnál?
4. Anneeeeee (válaszként erre: 2. - NeKoAn)
2013. aug. 28. 20:25
persze
3. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Anneeeeee)
2013. aug. 28. 20:24
Szia! Nekem egy pesti vőfélyem volt (Balogh Viktor). Zenészek pedig a Dejó Duó (érdi). Ajánlani tudom őket. Gugliban keress rájuk.:) Bár a vőfély honlapja megszűnni látszik..
2013. aug. 28. 20:14

Szia!


Én tudok egyet, Áporkán lakik...az még belefér neked a Pest megyébe?

2013. aug. 28. 20:12
Olyan vőfélyt keresek aki nem lép le éjfélkor és tartja a hangulatot, különböző játékokkal poénokkal, Együttest pedig olyat ami tud mulatóst is játszani de a régi retro slágereket is ugyanúgy ismeri.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook