Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vízum afrikai házastársnak fórum

Vízum afrikai házastársnak (beszélgetős fórum)


16. *csibe*75 (válaszként erre: 15. - Blackandwhite)
2011. febr. 5. 13:10

Nem eccerű a helyzetetd.

Költözz ki, ess teherbe, aztán gyere haza szülni... sztem ez egy lehetőség.

Nem értem, mi ennyire bonyolult ezeknek.

Bár Joy Adamsonnak se volt könnyű dolga Afrikában, más civilizáció, más agyműködés. Nyüstölni kell őket, csak megunják 1x.

Aztán csak lesz vízum is.

Vagy a férjed próbáljon más országba "szökni", és onnan ide.

Miért vesztetted el a gyerekeket???

15. blackandwhite (válaszként erre: 13. - D3752afcf3)
2011. febr. 1. 10:48

Új kérelem beadására egy hónapja nem kapok időpontot.

Minden szükséges dokumentumot megküldtünk (házassági akvi., meghívólevél, munkaszerződés, bankszámlakivonat stb.), csak nem olvasták el azokat. Elküldtem a gyerekeink születési és halotti anyakönyvi kivonatát, valamint a boncolási jegyzőkönyveiket is, és a következő héten az volt a kérdés, hogy az ikrek közül az egyik gyerek él-e. ;-(

A második kérdésre: hajlok rá, hogy kiköltözzek, csak miután itt orvosi felügyelet, ellátás mellett elvesztettem a gyermekeimet, kicsit félek attól, hogy Nigériában szüljek.

14. d3752afcf3 (válaszként erre: 13. - D3752afcf3)
2011. febr. 1. 09:55
Illetve, ha nagyon nem megy, akkor miért nem mész ki te?
2011. febr. 1. 09:54

Ha elutasították is, lehet újból kérni a vízumot, legalábbis én úgy tudom.

Szerintem nincs szükség jogorvoslatra itt. Újból be kell adni a kérelmet, támasszátok alá a kérelmet különböző módokon.

Mondjuk nem tudom, hogy miért utasították el, illetve, hogy nigériainak mennyire könnyű, vagy nehéz magyar vízumot szerezni....

2011. jan. 31. 16:55
Ennek mi közze van a valláshoz,amit annyira hangsúlyozol? Szia legyél boldog!!!
11. blackandwhite (válaszként erre: 9. - D5cc21be8a)
2011. jan. 31. 16:45

A mi példánk azt mutatja, hogy a keresztény vallású férjem velem volt a várandósság alatt is, akkor is, amikor az első gyermekük megszületett otthon, velem jött a kórházba, együtt vettünk búcsút az egy napig élt, koraszülött gyermekeinktől, és csak ez után vett feleségül - gondolom, nem papírokért, mert akkor kereshetett volna "egyszerűbb esetet", akivel nem kell pszichológushoz járni -, hanem szerelemből.

A továbbiakban előítéletekre nem válaszolok.

2011. jan. 31. 16:41
A szomszédaimtól sokszor jönnek sírva ki a lányok," én nem ezt akartam" címszóval,vagy ... de inkább hagyom, tedolgod!
9. d5cc21be8a (válaszként erre: 7. - Blackandwhite)
2011. jan. 31. 16:37
Te tudod,de van egy két példa,hogy más kultúrában hogy mennek a dolgok,pl. Mekhmed Karcsika bocs ha nem így van a neve.
8. blackandwhite (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2011. jan. 31. 16:28
Ügyvédi irodában dolgozom, mindenben segítenek, de vízumeljárásban nincs lehetőség jogi képviselő közreműködésére. Szóba sem állnak vele.
7. blackandwhite (válaszként erre: 2. - D5cc21be8a)
2011. jan. 31. 16:26
Magyarokkal kezdtem, nem véletlenül mentem hozzá egy külföldihez.
6. Egzotikum (válaszként erre: 5. - D5cc21be8a)
2011. jan. 31. 16:07
Ne rontsuk el a fórumát szerintem. Amúgy egyszer elmondhatná nekem valaki, hogy ki számít igaz magyarnak. Tényleg érdekel.
5. d5cc21be8a (válaszként erre: 3. - Egzotikum)
2011. jan. 31. 16:05
Talán ezért hígul a nemzet, gondolom neked a Kádárkorszak is tökéletes volt? Nekem egy csapat néger a szomszédom, legyen benne részed!
2011. jan. 31. 15:58
Szerintem fogadj egy ügyvédet,biztos tud segíteni.
3. Egzotikum (válaszként erre: 2. - D5cc21be8a)
2011. jan. 31. 15:58

Igen, és a szüzességét is csak a házasság után kellett volna elvesztenie. Meg csakis megkeresztelt emberrel szóbaállni, Magor termékeken élni, és a szent Turulra felesküdni, hogy csakis ékes magyar nyelven szólal meg, és rovásírással e-mailezni, a határt soha át nem lépni. Persze az Adriára azért leengedjük, mert az mégiscsak az egyik magyar tengerpart a három közül.


Ugye?

2011. jan. 31. 15:53
Talán magyar férfival kellet volna kezdeni!
2011. jan. 31. 15:44
Nigériai férjemnek szeretnék vízumot szerezni, hogy kilenc hónap távollét után hazatérhessen, de a kérelmét úgy utasították el, hogy nem vették figyelembe, hogy közös gyermekeink voltak. Új kérelem benyújtására lehetőséget sem adnak, panasszal élni a nigériai követség bezárása miatt "átmenetileg" nem tudunk. Ma van egy éve, hogy elvesztettük kislányainkat, de úgy tűnik, ez nem támasztja alá, hogy a mi házasságunk nem érdekházasság. Hová fordulhatnék jogorvoslatért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook