Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vízóracsere tapasztalatok fórum

Vízóracsere tapasztalatok (tudásbázis kérdés)


1 2
11. 'szti (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2008. máj. 28. 20:38
mondd melyiket írjam? panel, nem panel? 1-2-3-4 mérő? 13 v. 20 mm?
10. 'szti (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2008. máj. 28. 20:35

nekem is díjbeszedőn keresztül megy, ma kaptam számlát, ez van rajta:

Tisztelt Ügyfelünk!

Jelen számla mögé fűzött tájékoztatón részletesen informáljuk azon fogyasztóinkat, akiknek lejárt a lakás mellékvízmérőjének hitelessége.Számukra tájékoztatást adunk mellékvízmérőiknek nyilvántartásunk szerinti hitelességi idejéről, illetve a mérőcserével kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról.Amennyiben a fenti témában nem talál információt számláján, a tulajdonában lévő mérő még hiteles, 2008-ban nem szükséges mérőhitelesítési cserét végeztetnie.

9. emagdi (válaszként erre: 5. - 'szti)
2008. máj. 28. 20:30
és milyen árakat írnak?:)
8. emagdi (válaszként erre: 6. - Akkor van)
2008. máj. 28. 20:29
szerintem is nekik kellene, de sajna itt bp-en teljesen biztos, hogy a fogyasztónak kell.
2008. máj. 28. 20:28

nekem nincs külön vízművek számla, a díjbeszedőn keresztül megy. azon nem láttam ilyen felhívást (igaz nem is nagyon néztem).


az tuti, hogy nekem kell cserélni, mert a mellékmérő nem a vízművek tulajdona.

csak előre szeretnék tájékozódni, hogy ez kb mekkora macera....


mondjuk szemétség a vízműtől, vidéken szüleimnél a szolgáltató cserélgeti az órákat (lakáson belül). nem értem itt bp-en miért nem... :(

2008. máj. 28. 19:01

Hali.

Szerintem is a szolgáltatónak kellene cserélni x időnként.

2008. máj. 28. 18:46
najóvan 5 percenként írok, lassan eldugulok már, de a számla hátulján még árak is vannak, meg kivitelezők
2008. máj. 28. 18:43

hát basszus, most olvasom a számlán, hogy az én feladatom kicseréltetni, és az enyém is 10 éves

van egy tel.szám, meg honlapcím is, ott biztos meg lehet kérdezni a részleteket

3. 'szti (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2008. máj. 28. 18:28
ez nem ugyanúgy megy, mint a gázóra, meg a villanyóra? hogy ők mondják meg mikor kell és jönnek és cserélik?
2008. máj. 28. 17:49

sziasztok!

elvileg 6 évente kell(ene) cseréltetni a vízórát.

nekem már kitudja milyen régen vannak bent az órák (szerintem több mint 10 éve), le kellene cseréltetni.

van-e valakinek tapasztalata arról, hogyan zajlik egy ilyen cseréltetés, és mik a várható költségek?

előre is köszi!

2008. máj. 28. 17:48
Vízóracsere tapasztalatok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook