Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vitte már valaki a Korai Fejlesztő vizsgálatára úgy a gyereket, hogy a kis tesó is ott volt? fórum

Vitte már valaki a Korai Fejlesztő vizsgálatára úgy a gyereket, hogy a kis tesó is ott volt? (tudásbázis kérdés)


3. gerbera88 (válaszként erre: 2. - C6973617d3)
2012. okt. 20. 06:04

Szia, már egyszer voltunk, de újra kellett menni, vittük, öcsit, de nekem kint kellett maradni vel a váróban :(

mindegy, tanultam belőle, de marha jó, hogy kivontak belőle, engem az anyját! Pedig tudom, hogy bent is le tudtam volna foglalni úgy, hogy nem zavarjon senkit!

mindegy, párom elmesélte mi volt bent, de szálka :/

2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Gerbera88)
2012. okt. 16. 07:42
Arra készülj, hogy tüzetesen kikérdeznek a gyerekről, szokásairól,... ha ebben a kistesó nem akadályoz, akkor szerintem nem lesz probléma. A korai fejlesztőben is emberek dolgoznak, megértőek, mivel nagyon sok anyuka nem tudja megoldani a másik gyereke felügyeletét arra az időre. Persze az ideális az lenne, ha nem vinnéd, hogy akkor csak az adott gyerekre koncentrálhass.
2012. okt. 15. 19:51
Vitte már valaki a Korai Fejlesztő vizsgálatára úgy a gyereket, hogy a kis tesó is ott volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook