Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


2009. okt. 13. 12:36
Akkor én má kurvaerős vagyok!!! :)
2009. okt. 13. 12:21

vannak időszakok,amiket én is eladnék szívesen!:D


de ami nem öl meg az megerősít!mint mondani szoktam!:D

2009. okt. 13. 12:20
Ez az év egy nagy szar...
2009. okt. 13. 12:15
jaj!remélem megkerül!:DDDD
2009. okt. 13. 12:09

A macskák okosabbak.

Neki még nem volt kialakulva a "helye a környéken", meg még túl fiatal, hogy a vizeletével jelölje a területét. Éppezért semmi sincs, ami visszavezesse.


A környéken meg lakik egy-két kutyatenyésztő, akik szívesen összetalálkoznának a dögömmel, mert nagyon szép, jó alomból való kutya. Ha valamelyik befogta, akkor annak már szarral meszeltek, gyorsan túladnak rajta. :(

44. Bettyg (válaszként erre: 42. - Mothertiger)
2009. okt. 13. 12:02

Tuti, az én macskám 1 hétig keringett...

és ő mégis csak egy makka :DDD


szorítok, bocs ha belevaúztam....:)

2009. okt. 13. 12:01
Biztos!
2009. okt. 13. 12:00
Én is nagyon remélem, hogy hazatalál...
2009. okt. 13. 11:51
reméljük,hogy előbb megy haza,vagy te megtalálod előbb,mint bármi is történne vele.
2009. okt. 13. 11:50

Nem tudom, itt nagyon faszok az emberek. Befogják, vagy hurokkal megfogják, cigányok elviszik...


Végülis nem hamis, csak nem áll meg olyan könnyen. Ráadásul éhesen ment el, nem nehéz odacsalogatni, egy kis kenyérhéj is elég hozzá. :(((


Bakker, most költöttünk rá egy csomó pénzt, mert beteg volt, most meg hétvégén vinni kéne oltásra!

2009. okt. 13. 11:42
Biztos előkerül,csak most érzi a szabadságot.A gyomra hazaviszi.Vagy valaki .Gondolom tudják,hogy a te kutyád.
2009. okt. 13. 11:36

Nem szokott.

Olyan szélvihar van, hogy reggel kivágta a nagykaput, és kiment az a buta. Körülbicajoztam a fél falut, de sehol nem láttam, és más se.


Most nagyon szomorú vagyok.:(((

2009. okt. 13. 11:30
Jaj!Szokott ilyet tenni?
2009. okt. 13. 11:29

Sziasztok.


Elszökött a kutyám...:(((

2009. okt. 13. 10:44

sziasztok!


MM vigyázz magadra!!!!!!!!!!

Pakit ma leviszem a dokihoz.Ugyan vettem tegnap neki bodza teát is.Még mindig reménykedem,hogy antibiotikum nélkül ki tudom kúrálni!:S


MT:Mizu?Hogy vagy?

2009. okt. 12. 20:52

Sziasztok!

Ez a hidegfront és eső kikészít.Olyan vagyok, mint a mosott sz.r. :( Kora este szundikáltam és egyszer csak kopogtak, meg csöngettek ezerrel.Gondoltam, hogy a párom az, így felpattantam és mentem ajtót nyitni.Hát nem kellett volna, mert olyan szarul lettem, hogy le kellett ülnöm a földre nehogy elájuljak és éreztem azt az ájulás előtti állapotot, mikor tompán hallok és kótyagos vagyok, és a szívem is majd kiugrott a helyéről.Most meg a fejem fáj nagyon.Pedig egész nap semmi bajom nem volt, meg mikor haza jöttem akkor se.


MT:Elég szomorú, hogy ilyen óvónők is vannak.Remélem azért ez nem lesz így hosszú távon! :) Már előre sajnálom, aki megpróbál lecseszni Téged! XD


Qui:Nálatok hogy alakul a gyógyulás?Remélem Paki javulgat. :) Meg, hogy Te se esel bele.

2009. okt. 12. 19:01
Pusza!
2009. okt. 12. 19:01

Úgy tűnik, én se leszek a kedvencük... :S


Lépek, vacsi és fürcsi! Puszi! :*

2009. okt. 12. 18:58
Nagyon nehéz jó szülőnek lenni,hogy a saját hitednek is megfelelj,de azért próbálsz a közösség felé is normális lenni.Szerintem kicsit ránk is pikkelnek a bölcsiben,mert anno tavaly a beiratkozás nem ment zökkenő mnetesen.A L.úgy viselkedett mint egy idióta balf@sz!Nem loptuk be magunkat a gondozónők szívébe.:S
2009. okt. 12. 18:49

Hallod, itt az megy, hogy vannak "kiválasztottak, kiskedvencek." A többiek le vannak szarva. Persze foglalkoznak velük, meg minden, de a kiskedvencek mindig a középpontban vannak. Őket nem lehet lökdösni, még véletlenül se!

Példa rá a ma reggeli kislányka.

Most persze forr bennem a méreg, de lesz még szülői is... :)

29. c42aaaac41 (válaszként erre: 27. - Mothertiger)
2009. okt. 12. 17:43

Fúj de utálom az ilyen nevelőket!Erőfitogtató senkiháziak!Na és ezektől tanuljon a gyerek bármit is!


Emlékszem öcsém óvónője horror filmet nézetett a gyerekekkel az otthonában.:S

2009. okt. 12. 17:42

hehe!

Szia szintén Patrikos anyuka!

2009. okt. 12. 17:41

Szia Vivuci.


Qui: de volt. A reggeli megtorló óvónéni állítólag megint elkapta a fiamat. De ahány embert megkérdeztem, mindegyik mást mondott... Kálmánka meg nem tudja... Pffhh. :S

2009. okt. 12. 17:36

Sziasztok!

Mennyi itt a fiús anyuka...:)))

2009. okt. 12. 17:33

na én ezért nem foglalkozom az unokatesóimmal.


Nem volt semmi utózengése az ovis dolognak?

2009. okt. 12. 17:28
Ennél sajnos többről van szó. Öten vagyunk testvérek. Mindig van valamelyiknek valami baja...
2009. okt. 12. 14:22
Nem irigyellek!Úgy látszik mindenkinek megvan a maga keresztje!Nekem a gyerek apja,meg annak az anyja,neked a húgod és az apja.
2009. okt. 12. 14:05

Kizárt...


Ezt már megbeszéltük tesómmal. Már ha azt megbeszélésnek lehet nevezni... :P

Csak a cuccait akarta idehozni, de aztán azt se hozta el. Már terjeng róla a faluban a pletyka.

Tudod az a szar, hogy itt egy ember tetteiről ítélik a családot, s bár én sem voltam egy jókislány régen, azért az utóbbi jó pár évben nem csináltam semmi csúnyaságot. De ennek meszeltek, mert a húgom most bekattant. :S

2009. okt. 12. 14:00

Hehehe!Mint fiús anyuka jó sok harcban lesz még részünk!:D


És most a tesód tényleg odaköltözik?

2009. okt. 12. 13:57

Hihi! Azt adta volna nekik a Jóisten! Ahhoz erő s bátorság nem csekély szükséges! :DDD

Az se hátrány, ha az illető halhatatlan! XD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook