Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vissza az izmokat fórum

Vissza az izmokat (beszélgetős fórum)


2013. júl. 31. 17:59

Hát ahogy nézem nem lett valami népszerű a topik :)


magamban meg nem szeretek annyira beszélgetni... :(

2013. júl. 29. 23:02

hja, futás az nálam alap. kajában is ok. Voltam már itmos is. sőt, az az alapállapotom :) Csak most úgy kísérletképpen gondoltam, hogy mi jön vissza ha direktbe belevágok:) csináltam is fürdőruhás képet, hogy majd lássam a különbséget összehasonlításban :D:D márha lesz különbség. mert ha egy hónapig 40 fok lesz árnyékban akkor azalatt sok izmot mégse fogok gyűjteni.


futni pl most mehetnék, de a ygerekeket nem hagyom egyedül. más meg nincs épp itthon.


fehérje alap. ilyenkor húst hússal eszem mindig:) esetleg egy kis rizzsel :):)

5. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - Kilimcs)
2013. júl. 29. 13:51
Én este kimegyek futni. Amúgy bármilen edzést is választasz, ha izmosodni akarsz fehétjés szmötyikkel rásegíthetsz.
2013. júl. 29. 13:11
Hát mai nap a túlélésről szól- olyan meleg van, hogy megkattanunk. ülök a hűvös lakásban.. és ennyi. futás tuti nem lesz ma, marad majd a torna éjjel.
2013. júl. 28. 20:13
Insanity? nem is hallottam róla (pirulós smile)
2013. júl. 28. 20:03

Szia!


Insanity-re gondoltál már?

2013. júl. 28. 19:59

Sziasztok!


Biztos vagytok páran akik láttatok már műsorokat, ahol igazából már ok emberek 30 nap alatt gyűjtenek némi szálkásabb izomzatot. No , kb ezt szeretném én is. Ok max nem harminc hanem 60 nap alatt. Télen volt egy hosszabb nem tudok mozogni állapotom, Így sajnos hiába mutat a mérleg jó súlyt, a régi izmaimból jócskán vesztettem. Kocogok szorgosan, étkezés ok, de ettől nem lesznek megint izmaim.


No senki se a Rubint Réka szálkáira gondoljon:) Csak hogy ne vágjon be megint a tartó melltartó a hátamon, pl. hanem olyan feszes legyek, meg mondjuk pár fekvőtámasz menjen, illetve a combom ne érjen össze totál.


2 gyerkőcöm van, mindkettő után lefogytam. szépen mozgással. szóval alapkondim van, de az igazi jókondim hiányzik.


Holnap kezdeném, jó lenne társakat találni. nem vagyok az a hajnalbankelő pl, de muszáj lesz reggel tornázni, mert máskor nem fér bele, ill este futni.. szóval egyenlőre azt szeretném, hogy plusztorna beférjen. akkor is ha fáradt vagyok, stb. tartani mindig könynen tartottam a kondit, de most épp vissza kéne dolgozni..


Szeretettel várnék tornaprogramol cseréjére, bíztatásra mindenkit, aki belevágna ebben a nagy hőségben egy kis saját edzésbe. Ha már nincs személy edző, legalább spannoljuk egymást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook