Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vissza a munkába? De nagyon tartok tőle fórum

Vissza a munkába? De nagyon tartok tőle (beszélgetős fórum)


15. Csillagszem38 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 21:29
Tipikus 😭
14. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 21:27

Munkahelyi mobbing, lányom kutatást végez ezzel kapcsolatban, TDK különdijas lett ezzel...én voltam az egyik alanya🤣🙈


Nagyon állj rá a munkahelyvaltasra, különben ahhoz se lesz már erőd és beleragadsz!

13. Enissa (válaszként erre: 12. - Enissa)
márc. 11. 19:45
jav. addig megkeressen - keressen munkát
12. Enissa (válaszként erre: 9. - Andi6020)
márc. 11. 19:44

Nem lehet tudni, anyagilag meg tudja-e tenni?

Van a képesítésének megfelelő munkalehetősége?

Ilyenre sosem biztatnék senkit (tudom ez én vagyok) viszont kiíratnám magam tp-re pszichés okokra hivatkozva.

Ok a vetélés és a munkahelyi "bántalmazás" is, addig megkeressen munkát, amíg tp.-én van. Ezzel hónapokig is maradhat. Marad a TB ellátása is így, amíg nem talál mást.

11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
márc. 11. 18:08
* mérgezze
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
márc. 11. 18:08
Ne már. Ennek semmi értelme. Métgezze magát tovább?
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 18:07
Be sem tenném a lábam oda többet
8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:53
Lehet hogy különbnek látnak valamiben maguknál, azért nem tűrnek. Próbálnak lehúzni a saját szintjükre. Mi lenne ha partner lennél ebben, és ugyanúgy piszkálnád őket, - vagy nem tudom mit csinálnak - mint ők téged.
márc. 11. 17:46
Sajnos a főnök sem különb. Úgy értem valakit mindig kifog . Valamiért nála is én lettem a célpont szeirntem a sok szarkavarás miatt ami a hátam mögött folyik. Hallottam egyszer beszélte a helyettesével hogy azzal bunkózhatnak aki “hülye” szóval sajnos ha már a főnök ilyen nem nagy remények vannak. Nem tudom mi alapon degradálnak maximálisan oda tettem magam az elejétől kezdve attól függetlenül hogy nekem nem volt sok éves munkatapasztalatom mint nekik. Viszont inkább az aggaszt hogy a személyiségemre tesznek megjegyzéseket amit szerintem bárkire lehetne engem mégis baszogatnak olyanért is amiért mást nem.
6. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:41

Igazuk van az előttem szólóknak. Sajnos mindig a hülyékkel kell harcolni, és nekik kell a legtöbbet tűrni is.

Tudom milyen nehéz primitív emberek társaságában lenni. Sajnálom én is hogy rosszul érzed magad a munkahelyen. Én is azt mondom, legyen az hogy a bántások egyik füleden be, másikon ki. Mintha nem is hallanál semmit. Ha mégis vissza akarsz szólni mert nem bírod már a kritikát, mond ezt: "Annyi hiba másban is van", és mosolyogj kedvesen. Utána ne reagálj semmire, csak végezd a dolgodat. Új helyet meg keressél ezerrel!

5. Gyuri87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:36
Mindenképp keress másik munkahelyet,mert ez nagyon gáz amit leírtál.Én megörülnék ilyen közegben.Sajnálom hogy elvetéltél,és azt is hogy ilyen rossz munkahelyed van :(
márc. 11. 17:32
Sajnálom hogy elvetéltél és azt is hogy ilyen rossz a munkahelyed. Jó primitív egy társaság lehet…. A főnök ezt hagyja? Azért csinálják mert látják ez bánt téged. Ha azt látnák nem érdekel abba hagynák, persze tudom nehéz úgy tenni. És próbálj meg magadra pozitívan gondolni, beszélni. Mi az hogy tudjàk hogy hülye vagy? nem vagy. Értékes és jó ember vagy.
3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 17:09
Teljes nyugalommal és közönnyel. Azzal nem tudnak mit kezdeni. A háttérben pedig ezerrel keress bármilyen másik munkahelyet.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 11. 15:52
Keress másik munkát. Sürgősen.
márc. 11. 15:37
Terhes táppénzen voltam holnap kezdek ugyanis elvetéltem. Egy bajom van, hogy táppénz előtt is iszonyatos gyomorideggel sirva mentem dolgozni. Lelkileg kikészítenek, nem csak a munkámra, de már a személyemre is bántó megjegyzéseket tettek rendszeresen, ha hibáztam mentek panaszkodni a főnöknek, fel fújták ki akartak teljesen készíteni amit egy bizonyos kolléga el is mondott ha nem lennék terhes agyon szivatna. Nem értem ezt az egészet ugyanis semmivel nem vagyok különb mint a többi kollégám fiatalabb vagyok jóval, van akinél 20-30évvel is. Tudatják hogy egy hülye vagyok feledékeny. Tehát már teljesen fel őrölt ez az egész. És holnap vissza kell menjek újra. És félek az egésztől. Másik munkahelyet még nem találtam de úgy érzem nem fogom már bírni. Ráadásul még inkább rám lesznek szállva hogy elvetéltem és vissza kell menjek közéjük. Mit tegyek? Hogy kéne reagáljak ezekre a helyzetekre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook