Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémben szülő kismamák fórum

Veszprémben szülő kismamák (beszélgetős fórum)


2010. máj. 23. 08:33
Indítottam egy klubot veszprémi és környéki kismamáknak anyukáknak! Ha érdekel csatlakozzatok, hiszen olyan kár hogy pang a fórum..... :(
18. Christa09 (válaszként erre: 15. - Vikoka18)
2009. dec. 28. 18:40
Ma voltunk a Csongrádynál! Nagyon kedves, szimpatikus orvos. A mi kislányunk takarta az arcát, de ő nem hagyta és nagyon jó képeket sikerült csinálnia. 45 percet voltunk bent, a DVD-re tette a felvételt, pendrive-ra a képeket. Nagyon jó volt:)
17. kszisz (válaszként erre: 15. - Vikoka18)
2009. dec. 27. 14:59

Szia!

Bocsi, csak most olvastam... :) Priviben küldtem a számot, este 6-7 között lehet időpontot kérni. Kb. 3/4 óra, DVD-t, pendrivot kell vinni. A dvd-re kapod a felvételt, nagyjából fél órásat, a pendrive-re pedig a képeket teszi, én 28-at kaptam.

16. Christa09 (válaszként erre: 15. - Vikoka18)
2009. dec. 23. 05:43
Mi jövő héten megyünk 4d-re. Kell vinni egy DVD-t, pendrive-t és 12000Ft. Bővebbet utána tudok írni:)
15. Vikoka18 (válaszként erre: 14. - Kszisz)
2009. dec. 22. 18:17

Mindenképpen,mert még nem voltam... :)

Köszönöm,kérném akkor a számot :)

Esetleg meg tudom mondani/írni/,hogy mennyi ideig tart,és csinál e képet,vagy DVD-t?

14. kszisz (válaszként erre: 12. - Vikoka18)
2009. dec. 22. 13:09
Nem tudom aktuális-e még, én a Csongrádynál voltam nov-ben, 12000 Ft. Telefonszámot tudok adni ha gondolod...
13. kszisz (válaszként erre: 11. - Veszprem33)
2009. dec. 22. 13:08
Tapolcán már nem működik a szülészet...
12. Vikoka18 (válaszként erre: 11. - Veszprem33)
2009. dec. 7. 07:09

Nem hinném,hogy ő Tapolcán van!Annyit látom a kórházban,így biztos nem!Tallai is kedeves,meg tapasztalt,de ő maszekban van!


Volt már valaki 4D-s Uh-n itt veszprémben?Mennyit kell fizetni?Hogy kell jelentkezni?

2009. dec. 6. 20:14

Sziasztok!


Mindkettőtöknek köszönöm az információt. A Kövér Józsefről és a Tallai Zsoltról még nem hallottam, a Bagarusról is csak a fórumon olvastam először. A Jósa Elemérről már hallottam, mégpedig azt, hogy hozzá rengetegen járnak és jó orvosnak tarták, illetve ha jól emlékszem valami olyasmit, hogy ő Tapolcán dolgozik és ha szülést vállal, akkor ahhoz Tapolcán is kell szülni. Erre jól emlékszem?

10. Vikoka18 (válaszként erre: 8. - Veszprem33)
2009. dec. 2. 18:01

Szia!

Sok sikert kívánok és drukkolok!

Jósa Elemér,Tallai Zsolt,Bagarus Sándor....egyik rendesebb mint a másik.

Kövér doktor úr már nyugdíjas,de ő is kedves!

9. cecile27 (válaszként erre: 8. - Veszprem33)
2009. dec. 2. 08:26

Szia! Voltál márt a KÖVÉR JÓZSEF-nél? Én nem nála szültem csk vizsgálaton voltam nála és nem is magánrendelésen, de olyan kedves és érdeklődő volt. Úgy éreztem hogy tényleg érdekli hogy mi van velem. Mikor még nem voltam terhes csak rákszűrésen voltam akkor is sokszor megkérdezte, hogy: -Nincs semmilyen panasza?

-Mondtam hogy nincs!

-De biztos hogy semmi panasza?

Szóval arra utalt hogy ne legyek szégyellős mondjam el ha valami nem stimmelt. De tényleg nem volt gondom. Vizsgálat közben mondta hogy ez kellemetlen lehet... Ő egy kedves ember!!! És jó orvos azt hallottam!!!

2009. dec. 1. 21:16

Sziasztok!

Igaz, én még nem vagyok terhes, de a közeli jövőben tervezzük a párommal a gyerekvállalást. Mivel szívbetegen születtem és gyerekkoromban átestem két szívműtéten, ezért már most tájékozódni szeretnék az orvosokkal/lehetőségekkel kapcsolatban. Illetve ha valaki szintén szívbetegen szült és tud ajánlani egy olyan orvost, aki eléggé otthon van ilyen témában, vagy elégedett volt valakivel stb. Arra is kíváncsi lennék, hogy Veszprémben kiket lehet fogadott orvosnak választani? Vizsgálatokon eddig a Turcsányinál és a Töröknél voltam, de egyikőjüknél sem éreztem, hogy ő lenne az "igazi". Szivesen venném, ha megosztanátok a tapasztalataitokat a témával kapcsolatban :)

7. Vikoka18 (válaszként erre: 6. - Cecile27)
2009. nov. 29. 13:38
erős rövidlátó vagyok,de a doki szerint ez nem elég rossz.....
2009. nov. 29. 08:37
De fáradt voltam! Két fájás között el is bólintottam. Napközben úgy mentem le kapucsínózni, hogy szorítottam a szék karfáját . De csak 5-7 percesek voltak a fájások. És csak 2 ujjnyira voltam kitágulva. Mikor bementem éjjel a szólószobára akkor is csak azért hogy tőlem tudjanak aludni a többiek. Gondoltam el leszek a vajúdóba. Aztán megvizsgáltak és 6 ujjnyira voltam kitágulva. Akkor hívhattam is apát! Ez volt 4.30kór! És délbe lett meg. Miért aggódsz a szemedért? Mi a baja?
5. Vikoka18 (válaszként erre: 4. - Cecile27)
2009. nov. 28. 09:34

Első babám,júniusra vagyok kiírva.Ismerem a szülőszobát,voltam már ott egy párszor,Anyum ott dolgozik,meg én is kórházi dolgozó vagyok.Mostanában a szülésen gondolkozom egyfolytában,hogy mi lesz,mi fog történni!

Dr. Orosz Tamás a fogadott orvosom,nagyon kedves,és remélem minden rendben lesz,bár még nagyon messze van!Félek,hogy kitalálják,hogy jó lesz a sima szülés is,és baj lesz a szememmel.Sajnos az egyik ismerősömnek levált az ideghártyája és megvakult,ettől félek én is,hogy rosszul döntenek!36 óráig hogy bírtad?Nem voltál nagyon fáradt?

2009. nov. 28. 08:32

Köszönöm! Én simán szültem! Neked van márt gyereked vagy ez lesz az első? A fájdalom miadt ne féj, mert ki lehet bírni. Nagyon fáj az igaz de olyan fájdalmat soha nem fogsz érezni csak ha életet adsz. És megéri hogy átéld ahogy egyre közelebb az ídő hogy elő bújjon és átöleld a pici babádat. Ja és akkor márt nem emlékszel pontosan hogy mennyire fájt! Mikor kivették a varratokat(4.napon) akkor márt futni is tudtam. A császárosok meg még csak vánszorognak, és a babájukat sem kapták meg. Ha a szemed miatt muszáj a császár az orvosok tudni fogják. A babát folyamatosan figyelik és tudják hogy rendben van-e minden. Hidd el ha tudod éld átt!!!! Én 36 órán át vajúdtam és Reggel 4kor repesztettek burkot"nem érzed"és 12óra 12-kor lett meg. Bármikor újra csinálnám. Ha valami gond lenne szülés közben akkor 15 m-re van a műtő. És a Török Árpádnál szültem és meg voltam vala elégedve. Egy fillért nem kért, és nagyon jól össze varrt. Ja igaz hogy nem egy jópofizós doki de nem is kell hogy ő ott idegesítsen. Mikorra vagy kiírva? Voltál szülőszoba látogatáson?

Ha foglalt az apás szülőszoba akkor egy nagy korteremeben vannak elkülönítve ágyak és egymás mellett szültök. Persze nem látnak téged de hallani mindent.

3. Vikoka18 (válaszként erre: 2. - Cecile27)
2009. nov. 27. 21:18

Császárral szeretnék szülni a szemem miatt,de nem hiszem,hogy megengedik!

Ha nem akkor,ott baj lesz :))

Nem bírom a fájdalmat...

Melyik orvosnál szültél?

És gratulálok a manóhoz!

2009. nov. 27. 19:59
Szia! Én Veszprémben szültem, igaz márt 3,5 éve. Mire vagy kíváncsi? Választhatod hogy veled legyen a babád és csak éjjelre viszik el, meg fürdire. Van labda az apás szülőszobában. Én mikor megszültem rám tették a lányomat és össze ismerkedtünk aztán elvitték fürdetni, persze apa ment vele és a szemcseppet is apa adta neki. Aztán apa hozta vissza nekem hogy tanuljon szopizni. Közben a doki varrt. Mond hogy mi érdekel!
2009. nov. 27. 18:05

Sziasztok!

Mindenre kíváncsi vagyok,hogy Veszprémben hogy mennek a dolgok szülés ügyben!

Ha valakinek van már tapasztalata,vagy ugyanebben a helyzetben van,kérem írjatok!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook