Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Versenytársat keresek fórum

Versenytársat keresek (beszélgetős fórum)


2009. febr. 23. 13:08

Te melyik résznél váltottál csatornát???idézd már fel nekem a fórumban melyik résznél sértettelek meg,vagy lettem volna veled rosszindulatú??Csak bátran olvasd vissza,és másold be mert egyszerűen nem értelek!Még egyszer és utóljára ,hogy a fogyatékosok is értsék,nem bántottalak meg,nem szídtalak,dícsértelek,és bátorítottalak,erre te kineveztél a véres rongyodnak.Okés ha hülye vagy hát pukkadozz a levedben,nem nekem lenne szükségem segítségre/és légyszi nyugodtan olvasd vissza mekkora baromságot csinálsz,ja és ignorállj ,ha jól esik,téged már úgyis szinte mindenki ignorál itt a hoxán,lehet hogy kicsit magadba lenne idő nézni!/

További szép napot,mert én nem vagyok rosszindulatú és beszűkült ,ellenben veled!:)

Ps::A szemed igazán szép,hogy ne csak a rossz tulajdonságaidat említsem:)

2009. febr. 23. 12:16

A te pszichológusod számát semmiképp ne add meg, mert az nem működik valami eredményesen.:)

A férjem mindig azt mondja, hogy ignoráljam az értetlen, rosszindulatú embereket, mert sajnos kikerülhetetlenek. Így mostantól rajtad gyakorlok, mert attól tartok, nem fogod abbahagyni az idétlen beszólásaid. Szóval, ignorállak.

2009. febr. 23. 07:54

Amire szükséged lenne:egy jó pszichológus:)

/Látoma másik fórumon se jött be ez az agresszív hangnem:)/

2009. febr. 22. 22:28

Kedves Csalánlevél, nincs szükségem sajnálatra, és arra sem, hogy végeredményt hirdess..:)) Pláne, hogy csupán néhány órája tettem ki a hirdetésem! Örülök, hogy így aggódsz, ezért tájékoztatlak, hogy levelezek már néhány jelentkezővel.

Az én mentalitásommal semmi gond, a tiéddel viszont, pláne, ha valóban testnevelő tanár vagy, annál több! Többek között ezért van annyi kövér, frusztrált gyerek az országban, mert nem megfelelő emberek, és nem megfelelő módon tanítják a testnevelést. A katonás stílusod arra enged következtetni, hogy te is ezeknek a tanároknak a népes táborát gyarapítod. Nekem mindig jobban bejött az emberi hangnem, bár ezt az iskolai testnevelő tanároktól soha nem kaptam meg. Más fórumokon annál inkább, így még jobban sajnálom, hogy nem a megfelelő útmutatást kaptam akkor, amikor még valóban csak néhány kiló súlyfeleslegem volt.

Ja, a segítségeimről meg csak annyit, hogy boldog, kiegyensúlyozott házasságban élek, és lelki támaszt is kapok, több helyről..

De ha nem bánod, a beszélgetésünket - céltalansága okán - ezennel befejezettnek tekintem.

Megértésed megköszönve, szép estét:


Anami

2009. febr. 22. 22:04

Én felfogtam a felhívásod,denem találtál a kihívásra választ!Azt gondolom ettől te mégegy harcos amazon vagy,de rossza a mentalitásod,kárhogy nem jelentkezett senki,akkor pozitívba fordíthattad volna az energiáid!

Így viszont a vége elég keserűre sikeredett,sajnállak!

2009. febr. 22. 21:57

Csalánlevél: Senki nem húzott fel, csak sajnálom, ha nem vagyok/voltam világos. Tehát: versenytársakat keresek, mert én ÍGY akarok fogyni. De azt is tiszteletben tartom, ha valaki máshogy, sőt!, még azt is, akinek éppen nem sikerül, és küzd magával. Azt meg pláne, akinek már sikerült. Pont. Ha aktuális számodra a fórumindító felhívás, beszélgessünk. Ha nem, akkor sajnálom.

Üdv, és szép estét!

2009. febr. 22. 21:54
Neked most mi a bajod???Én teljesen normálsan kérdeztelek/viszont nem válaszoltál:)/valahol más fórumon felhúztak??csak segíteni szeretnék neked,de persze nem muszáj,csak úgy tünt szertenéd,és kifejezetten olyannak látom szakmailag hogy rá is szorulsz,de bocs ha zavartalak!
2009. febr. 22. 21:51

Csalánlevél: ők úgy, én így, mindenki máshogy próbálkozik. Én csak örülök annak, ha mindenkinek sikerül így vagy úgy. Miért nem lehet ezt toleránsan kezelni? Mi szükség van a kifakadásodra? Ki kért meg rá téged, hogy nevelj engem, és tanácsokat osztogass? És milyen alapon teszed ezt?

Szerintem gondolkodni neked kell...

2009. febr. 22. 21:35

Lenyomtam:Szóval 40-50 kilót dobott le ,anélkül hogy bárki hírdette volna.Persze eszköz,de miért kell.

A fogyás elhatározás,és nem médiacselekedet.

Neked,és csak nemekd ,kell meglépned,elhatároznod, megcsinálniod!A többiaz duma,humbug, mellébeszélés!!

Bocsi ha bántó de a vendégeimnek is csak ezt mondom,vagy le akarsz,vagy nem!!És eze nem nyilvános,hanem tök magányos harc,mert te leszel szemben a fánkkal,vagya sültkrumpliva és nem a dietetikusod,vagy más.Ezt gondold át!Valóban akarod ,vagy csak beszélgetünk róla???

2009. febr. 22. 21:30

Szerintem aki extrém kövér minden eszközt bevet hogy fokozza a lelekesedését,hiszen azért extrém kövér mert valahogy kieesett neki az út ahogy odajutott ,hogy ekkora legyen.

Te miért választanád???Miért nem csendben,magadban akarod meglépni???Van ott/az ezeréves fórumon /olyan aki 41-5

2009. febr. 22. 21:27

Csalánlevél, az egy ezeréves fórum. Szerinted, aki extrém kövér, vágyódik a média nyilvánosságra???

Ugyan!

Ez maximum eszköz lehet.

2009. febr. 22. 20:48
Azt írog nagyon bízol az atkinsben,nem láttalak még a fórumon?!pedig ilyen súlynál nagy reményeket adhat az atkins tényleg!!!
2009. febr. 22. 20:47

Remélem sikerült/az átmásolás/hoxa nem szereti a másolósdit:)

De még nem néztem rá azadatlapodra,biztos nagyon fiatal vagy:)Ez nem olyan egyszerű mint ahogyan elképzelted,de hajrá!

Azért egy fontos részlet:Valóban fogyni akarsz,vagy inkább médianyilvánosságot???

2009. febr. 22. 20:43

Sziasztok,


kedves Csalánlevél, köszönöm a tippet! A részleteket még nem dolgoztam ki (még fejben sem), gondoltam, megbeszéljük a potenciális versenytársakkal. Egyik verzió az, hogy ketten-hárman (ahányan leszünk), akik hasonló paraméterekkel rendelkezünk, keresünk egy konditermet és egy személyi edzőt, aki nagyon jó, és aki heti 3-4 alkalommal közösen foglalkozna velünk. (Persze otthon még rá lehet dolgozni.) Mindenki maga dönti el, hogy milyen módszerrel fogy, csak a mozgás lenne közös. Aztán, hó végén az "nyer", aki a legtöbbet fogyja, és annak mondjuk nem kell kifizetni a következő havi személyi edző vagy konditermi díjat, mert a vesztes(ek) összedobják..:)

A másik egy kicsit merészebb ötlet, bekopogtatnánk a médiához és nyilvánosság előtt fogyóznánk. Akár egy napilap, akár egy reggeli műsor, vagy bármi, akiknek felajánljuk, hogy hónapokon keresztül figyelemmel kísérhetik a fogyásunkat. Ennek az lenne az előnye, hogy a nyilvánsosság miatt egyrészt: lennének személyi edzők, + termek, stb., akik ingyen elvállalnák az edzést, a reklám fejében; másrészt, biztosan lennének szponzorok is, akik felajánlanának valóban ösztönző ajándékokat a nyertesnek, harmadrészt, szerintem mindenkinek hatalmas lökést és motivációs erőt adna a dolog.

Én valószínűleg el tudnám intézni a médiát, de kellenek elszánt emberek, akikkel végigcsinálhatjuk. Hasonlít ez a Nagy Fogyáshoz, de kevésbé nyilvános, mindenki élheti közben a saját életét, és ami a legeslegfontosabb, hogy nem két hónapig, hanem terveim szerint minimum 6-8 hónapig tartana. Tehát nem gyors fogyást, hanem életmódváltást céloznánk meg, ami, mint tudjuk, sokkal jobban biztosítja, hogy az elért célok tartósak legyenek.

Hát, úgy nagyvonalakban ennyi.:)

De ha már ajánlottad, csalánlevél, ezt a rövid ismertetőt átmásolom a 100-as klubba is.:)

2009. febr. 22. 20:28
Átszóltam egy barátomnak,a 100 kiló fölöttiekhez,hátha talál neked "versenytársnak"valakit aki legalább annyira lelkes mint te!:)
2009. febr. 22. 19:51
Próbáld meg a 100 kiló felettiek klubját megcélozni!
2009. febr. 22. 18:28

Sok sikert kívánok Neked!

Sajnos nem tudok jelentkezni, mert úgyis te nyernél :)) De remélem találsz partnert.

2009. febr. 22. 17:38
Nekem ez nagyon tetszik!!Te aztán belevaló csajszi vagy!!nem tudom találsz-e partnert/én sajnos/:)/nem vagyok kategóriás pedig felvenném a kesztyűt:)/remélem sikerül!!Hogy gondoltad,milyen módszet követsz???
2009. febr. 22. 17:22
Továbbra is keresek...:)
2009. febr. 22. 14:57
32 éves, budapesti, 100 kiló feletti nő keres hasonlóképp mindenre elszánt (és hasonló paraméterekkel rendelkező) versenypartnert, közös fogyáshoz. Részleteket levélben.
2009. febr. 22. 11:38
32 éves, budapesti, 100 kiló feletti nő keres hasonlóképp mindenre elszánt (és hasonló paraméterekkel rendelkező) versenypartnert, közös fogyáshoz. Részleteket levélben.
2009. febr. 21. 23:59
32 éves, budapesti, 100 kiló feletti nő keres hasonlóképp mindenre elszánt versenypartnert, közös fogyáshoz. Részleteket levélben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook