Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veletek alszik a kisbabátok? fórum

Veletek alszik a kisbabátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. febr. 6. 21:18

velünk alszik a fiunk és engem ez nyugtat meg. Az előző ház amiben laktunk olyan öreg volt, hogy állandóan attol féltem, hogy ránkdől vagy kigyülladnak a falban a vezetékek. Így ha futni kell a gyereket felkapom és kész.

Ma már új házban lakunk de így szoktuk meg. Ha meg elalszik a gyerek megkérdezzük a másikat, hogy ébren van- é és átvonulunka másik szobába ( ahol ki van nyitva az ágy ) így a házas életben sem zavar:))


Viszont jön a másik neki viszont beszereztünk egy nagy bölcsőt, meglátjuk, hogy meddig marad benne..

2008. febr. 6. 20:26
Olyan két hétig aludt velünk,aztán szépen áttettük a kiságyba:)Jobb úgy mindenkinek:))
2008. jan. 7. 23:18
Énis és a párom is azt szeretnénk hogy minél tovább köztünk aludjon.Ha már nem férünk veszünk nagyobb ágyat!
70. mtt80 (válaszként erre: 69. - Audrey40)
2007. nov. 27. 11:32

Azért került át a másik szobába, mert nem akartuk, hogy még 10 éves korában is velünk egy szobában aludjon. Úgy gondoltuk minél hamarabb áttesszük, annál könnyebben fogja megszokni. Nincs kistestvére (még). Ő úgy csinálja, hogy mellénk fekszik az ágyba, és már alszik is. Én már alig ébredek fel rá.

Szóval nálatok 3 évig ment ez? Húú... Remélem nálunk nem fog olyan sokáig tartani. Amúgy én is annak a híve vagyok, hogy mindenki a saját ágyikójában aludjon. Így alig férünk el, de hát nem lehet mit tenni.

69. Audrey40 (válaszként erre: 64. - Mtt80)
2007. nov. 26. 06:41

Miét került át a másik szobába? kistestvére született?

Az én legnagyobb fiam most már 17 éves, de kisiskolás korában legalább 3 éven keresztül csinálta ezt, amit a ti kisfiatok: éjjel átjött hozzánk, és lefeküdt a földre. Aztán fél óra múlva megjelent a kistestvére is...nagyon szuper volt....

Sosem jöttem rá, mi volt ennek az oka.

2007. nov. 26. 06:38

Egy szobában, de a saját kiságyában.

Bár a férjem nagyon szerette volna hozzászoktatni, hogy velünk aludjon, én ellenálltam: nem tartom egészségesnek. Úgy alszik mindenki nyugodtan( a kisbaba is), ha a saját kis ágyikójában pihenhet.

2007. nov. 26. 06:20
Igen és olyan jó hozzábújni:)
66. LoLiNa
2007. nov. 26. 05:45
nem alszik velünk és nem is fog! arra van a saját ágya!
2007. nov. 25. 22:09

Én mindig óvakodtam ettől,hogy odaszokjanak a bébik.

Nem tartom semmilyen szempontból jónak.

Ha testi közelséget akarok Vele/és akarok!!,akkor összebújunk, hancúrozunk, de az éjjel, csak a kettőnké a párommal.

Pláne:ráfordulhatnék, vagy rálehelhetnék.(nane):(((

64. mtt80
2007. nov. 25. 21:54
Kisfiam 27 hónapos, és külön szobában alszik. Születésétől kezdve 1,5 éves koráig velünk egy szobában aludt, de a saját kiságyában. Utána költöztettük át a saját szobájába. Mostanában jött rá, hogy hajnalban kb. 3-4 óra körül átjön hozzánk. Nem tudom, miért. Nem sír, egyszerűen csak felébred, átjön, és már alszik is tovább. Azelőtt soha nem aludt velünk egy ágyban. Nem tudom ez most miért van.
2007. nov. 25. 14:15
Az én kisfiam most 4 és fél napos. Külön alszik, kiágyban, de velünk egy szobában. És szeretném ha ez így is maradna. Én nem szeretném ha köztünk aludna.
2007. nov. 25. 14:10
Az én kislányom (26 hónapos) születésétől kezdve külön szobában alszik a kiságyában. Egyszer-kétszer próbáltam hozzánk átvinni, amikor beteg volt, de nem aludt el, felélénkült, játszani akart...nekünk nem vált be. Ha éjjel vmiért felébred, bemegyek hozzá, megnyugtatom, ha ki is veszem, ő kéri, hogy tegyem vissza az ágyába. Örülök neki, hogy nem szokott oda hozzánk, van olyan ismerősöm akinek a 10 éves lánya még mindig köztük alszik. Szerintem nem normális dolgog, a szülőknek is szükségük van egy kis magányra, magánéletre.
2007. nov. 25. 13:57
Az én kislányom 19 hónapos és kb. 1 éves korától alszik velünk. 2 franciaágyat toltunk össze így kényelmesen elférünk, de lassan külön szoktatom mert márciusban érkezik a kistesója.
2007. nov. 25. 13:44
Igen, velünk alszik! :)
2007. nov. 23. 23:42
Első pillanattól köztünk alszik.A párom is, és énis imádjuk hogy velünk alszik.Ha majd nemférünk veszünk nagyobb ágyat.2 éves,remélem még mostanában nem "költözik"
2007. nov. 23. 20:42
Mi betettünk egy ágyat a miénk mellé és nagyon nehezen,kb 3-4 hónap után ment át a másik szobába a 3 évvel fiatalabb öcsséhez.
2007. okt. 4. 14:51

Sziasztok!

Lánykám 7 éves,és a mai napig velünk alszik.

Szerintetek hogyan tudnám külön tenni,sír meg minden... ha próbálkozom.

Már tényleg nagyon zavaró,monden szempontból,bár imádok vele bujcikázni :) ,de félek! ez már nem egészséges.

3 éves öcsikéje egyedül alszik,pici kora óta,vele minden simán ment alvás terén.

Nem tudom,közülünk megy majd férjhez?!

Szívesen fogadom a tanácsokat!!!

2007. okt. 3. 08:17
Nekünk három van, de SOSEM aludtak velünk. Szerintem úgy senki sem tud pihenni, ha összenyomorgunk egy ágyban hárman, vagy négyen
2007. júl. 31. 10:51
16 hós a kislányunk,8 hós kora óta alszik velünk.Majd ha jön a kistesó,megpróbálom őket külön szobára szoktatni.
54. teleki_2007 (válaszként erre: 19. - Rózsaszál1)
2007. júl. 25. 10:02
Hát igen sajnos ez így van az állam részéről.Az én nagyobbik fiam is tápszeres volt.Igaz nagyon hamar átaludta az éjszakát, 3 hónapos korától.Addig is csak egyszer kellett etetni éjszaka.Ő is csak a legdrágább tápszert szerette persze csak akkor mikor már nem volt rá támogatás.A dokinő mindíg azt mondogatta, hogy már megint tápszer kell?Mikor meguntam és járt még rá támogatás akkor a védőnővel szoktam feliratni,így nem engem cseszegetett érte.Ráadásul ezt a fajta tápszert mindíg úgy hozatták meg kérésre a patikába.Úgyhogy jól elvoltunk.Négyhónapos korától adtam neki a tejpépeket amiket már kaphatott,gyümölcsöt, de még a három fő étkezés a tápszer volt.Mikor kapott főzeléket is akkor már csak reggel este volt a tápszer egy éves koráig.Utánna kecsketejet illetve kakaót kapott.Most már 4,5éves de azt reggel este megissza.A kissebbik fiam 2,5éves őt most szoktatom le a szopizásról,de elég nehezen.Csak este szopik meg néha éjszaka.Ő velünk alszik még most is.Nekem nagyon fárasztó volt , hogy éjjel is óránként vagy kétóráénként sírt, mire elaludtam volna kelhettem fel újra.így egyszerűbb volt legalább tudtam aludni.Szerencsére az ágyunk jó nagy és így elférünk.
2007. júl. 23. 17:14
Velem aludtak 3 éves korukig mind a hárman. Nem tudom, miért addig, de akkor egyik napról a másikra különköltöztek tőlem a saját ágyukba. Imádnék velük aludni, csak már nem férnénk el.
2007. júl. 23. 14:06
6 éves és 3 éves fiaim vannak,többnyire együtt alszunk mind...
51. Krysty
2007. júl. 23. 13:06
2 és fél éves a kislányom, kb 3 hónapja teljesen külön alszik, akkor vettünk neki új ágyat a szobájába. Addig velünk aludt.
2007. júl. 23. 08:45
2 éves a lánykám,köztünk alszik el,de aztán beteszem a helyére.ha éjjel felkel,odajön hozzánk,aztán vagy visszateszem,vagy nálunk marad reggelig,ahogy kedvünk van.
49. halimo
2007. júl. 13. 15:05
Az én kislányom most 15 hónapos.Kezdetektől kiságyban alszik és szereti.1 éves koráig aludt velünk egy szobában,mostmár külön szobája van.
48. Vica30
2007. júl. 13. 13:57
Az én fiam egyáltalán nem akart a kiságyban aludni, nem viccelek negyed óránként fenn volt. Hiába volt ájult már, negyed óra múlva felkelt. 2 hétig szenvedtünk, aztán közénk vettem. 7 hónapos kora óta van külön szobában, nagy ágyon alszik. Sokszor én is ott vele, mert szerintem megszokta és hiányzok neki - nem bírok éjjel fennmaradni és visszamenni a helyemre:-(. Néha azt sem tudom mikor és hogyan mentem át.
2007. júl. 13. 13:42
Első naptól a kiságyban aludt, de velünk egy szobában. Viszont szigorúan betartotta a 3 óránkénti evést, és bizony volt, hogy hajnalban magam mellé vettem, és úgy aludtunk. Kicsivel több, mint 1,5 éves koráig velünk aludt 1 szobában. Most már 2 éves lesz, és saját szobában alszik.
46. Minya
2007. jún. 5. 21:27
Van úgy hogy igen de akkor úgy ébredek mint akit fejbe vágtak.
2007. máj. 30. 16:12
Nem, eddig még nem aludt velünk, amióta hazajöttünk a kórházból, azóta a saját helyén alszik és szerintünk ez így is van rendjén. 3 hónapos koráig az ágyunk mellett volt a mózesben, amióta pedig kiságyban alszik már megvan az ágy stabil helye, de még velünk egy szobában.
2007. máj. 30. 11:19

Igen velünk alszik

Egyátalán nem zavar

Már nem kisbaba, 3éves, de még mindig imádunk vele aludni!!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook