Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményeteket szeretném kérni. Fél évig szedtem fogamzásgátlót, majd egy hónapra abbahagytam. Most áprilisban újra elkezdtem szedni... fórum

Véleményeteket szeretném kérni. Fél évig szedtem fogamzásgátlót, majd egy hónapra abbahagytam. Most áprilisban újra elkezdtem szedni... (beszélgetős fórum)


16. 474687f420 (válaszként erre: 14. - Ritus870522)
2012. ápr. 22. 17:38

Nekem csak 2-3 nappal tartott tovább, de később is jött meg.Aztán 2 hét múlva megint megjött 1-2 napra.Azóta helyreállt, de már volt, hogy félidőben 1 napra megjött azóta is.Viszont a pattanásoktól még most sem tudok szabadulni, pedig ez direkt arra való fogibogyó.Igaz mondták, hogy amikor abbahagyták, kijöttek rögtön.HÁt nekem eléggé begyulladtak jönnek nem túl sok, de csúnya.Holnap megyek iratni erre gyógyszit, ami leviszi.Vagyis krémet :)

Úgyhogy nekem 1-2 hónapja volt ez, de azóta is szívok miatta.De ha a vérzéssel van gond, mindenképpen doki!Ha mást nem, megnyugtat!

15. ritus870522 (válaszként erre: 13. - Noarashi)
2012. ápr. 22. 17:21
Igen egyértelmű, hogy a párom is beszáll ebbe anyagilag, a felét ő szokta fizetni, de mivel nekem nem volt meg rá a pénzem, és neki is ki vannak számolva a forintjai, így nem tudtuk megvenni egy hónapig a bogyót :-(
14. ritus870522 (válaszként erre: 12. - 474687f420)
2012. ápr. 22. 17:19

Igen megjött rendesen, és azóta se múlt el. kb egy hete hol barna folyásom van, hol pecsételő vérzésem van :S

Neked mikor múlt el?? Mennyi idő kb mire helyreállnak a hormonok??

Köszi a választ.

13. Noarashi (válaszként erre: 9. - Ritus870522)
2012. ápr. 22. 15:10
Vetesd meg a pasival! Szerintem alap, hogy a férfi ebbe beleszáll.
2012. ápr. 22. 15:09

Én is jártam így, csak én pénzhiány miatt 1 héttel később kezdtem el szedni.30 évesen elaknásodott az arcom, hónap felénél megjött és volt, hogy csak úgy barna folyásom volt.Hülye ötlet volt, de erre én is rájöttem, nem gondoltam, hogy így felborítom a hormonjaimat.

Ezek szerint Ritus, neked 1,5 hete pecsételő vérzésed van?Szerintem jövő héten mindenképp menj orvoshoz, és ő majd megmondja mit csinálj, addig kitartás, mással is megesik :)

2012. ápr. 22. 12:13
Azt hiszem tanultam ebből. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gondot okoz az egy hónap szünet.
2012. ápr. 22. 12:07
ezzel vigyázz mert bajt is okozhat ez a hol szedem hol nem. tegyél félre rá pénzt vagy valami. ilyenkor menj el egy havit irjanak fel az olcsobb. ez nem játék komoly hormonzavart okozhat.
2012. ápr. 22. 12:04

Elfogyott a gyógyszerem, elmentem kiíratni, felírt nekem fél évre való bogyót az orvos, így viszont nem volt pénzem kiváltani.. :( Csak fizetéskor tudtam megvenni. Ezért kellett sajnos kihagynom egy hónapot :(


Köszi a válaszokat mindenkinek.

8. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Ritus870522)
2012. ápr. 22. 10:34

megzavartad a hormonjaid.

Miért kellett 1 hónapra abbahagyni? Nem értem.


A központi idegrendszer és a hormonműködés nem játék, hogy csak úgy belepiszkáljunk.

2012. ápr. 22. 10:25
A szünet nem tett jót. Egy hónapot nem szoktak javasolni,éppen emiatt. Aki szünetel, az tartson legalább 3 hónap pihenőt. Sajnos ezzel csak megzavartad a hormonrendszeredet. Remélhetőleg hamarosan visszaáll.
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Ritus870522)
2012. ápr. 22. 10:12
Az az 1 hónap kimaradás kicsit bekavart ennyi az egész. A pecsételő vérzés normális mikor elkezded szedni a gyógyszert.Fél évig szedted azt írod, pont mikor már teljesen hozzá szokott volna a szervezeted a gyógyszerhez majd elvontad.A követjező levélnél valószinü már ugyan úgy rendben lesz minden mint az elmúlt fél évben.
2012. ápr. 22. 10:06
orvos?
2012. ápr. 22. 10:05
Nem kellett volna abbahagyjad a szedést.
2012. ápr. 22. 09:44
Sziasztok. Véleményeteket szeretném kérni. Fél évig szedtem fogamzásgátlót, majd egy hónapra abbahagytam. Most áprilisban újra elkezdtem szedni ugyanazt mikor megjött a mensim. Ez volt 2hete, rendesen meg is jött, viszont azóta is pecsételő vérzésem van, nem akar elmúlni. Nekem maximum 4napig tartott mindig a mensim, ezért nem értem miért nem akar megszűnni. Ha valakinek hasonló gondja van, kérlek segítsetek mit lehet ilyen esetben tenni. Köszönöm.
2012. ápr. 22. 09:36
???
2012. ápr. 22. 09:32
Sziasztok. Véleményeteket szeretném kérni. Fél évig szedtem fogamzásgátlót, majd egy hónapra abbahagytam. Most áprilisban újra elkezdtem sze

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook