Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már 9 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, de még mindig nem jön össze a baba, mi lehet a baj? fórum

Már 9 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, de még mindig nem jön össze a baba, mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 1. 20:14
Szia! Mi is lassan egy éve próbálkozunk, több mint egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót. A nőgyógyász szerint egészséges vagyok, a hormonjaim is rendben vannak a vérvizsgálat alapján. Engem az “vigasztal”, hogy sokaktól hallom, hogy ilyen esetben akár másfél év is lehet, mire összejön. Kitartás!
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Capslock)
2020. jún. 22. 23:08

Doki :)

Hormonszint vizsgalat es nyugi.

Sport es egeszseges eletmod is sokat vihet elore.

6. Capslock (válaszként erre: 5. - Semleges)
2020. jún. 22. 17:12
Hátha azért késik a mensim ...
2020. jún. 22. 16:57
Ne görcsölj rá és remélhetőleg jönni fog a baba. Minek tesztelsz ennyit?
2020. jún. 22. 14:41
Pajzsmirigy rendben?
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Capslock)
2020. jún. 22. 14:41

A gyógyszer sokaknak borítja a hormonhaztartast. Nagy eséllyel, Pcos lehetsz, mint jó sokan mások. Menj el nőgyogyászhoz csináljon uh-ot. Erdemes lenne egy hormon sor meg cukor és inzulin terhelés.

A terhelés legegyszerűbb lenne maganban mert tb alapon sokszor nehezebb.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Capslock)
2020. jún. 22. 14:29

Ezt csak orvos tudja megmondani. 🤷‍♀️

Találgatással sokra nem fogsz menni. Én már csak az össze-vissza menstruáció miatt is elmennék. Így elég nehéz belőni mikor van (ha egyáltalán van) peteérésed.

2020. jún. 22. 14:22
3 évig, szülés után szedtem a diamillát, utána velgyn szedtem, de abbahagytam, mert babát szeretnénk. A menstruációm össze- vissza jön meg, van, hogy 1 hónap ki is marad. Hetente 3-4x együtt vagyunk, minden hónapba 2-3x tesztelek, de mindig csalódnom kell. Bennem lehet a hiba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook