Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha szedtél fogamzásgátlót és abbahagytad, milyen tüneteid voltak? fórum

Ha szedtél fogamzásgátlót és abbahagytad, milyen tüneteid voltak? (beszélgetős fórum)


2020. szept. 12. 11:15
Én is Yadine-t szedtem, 40 éves lettem, ezért hagytam abba...nekem teljesen rendszeres maradt a vérzésem, napra pontosan jön meg(28) azóta is...(5 év eltelt) annyi változás, hogy erősebb a vérzésem, de semmi más...de gondolom ez tényleg mindenkinél más, attól függ Neked milyen volt a gyógyszer szedése előtt a ciklusod..
15. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 19:57

Jesszus akkor már rég nem lenne szabad szedned...

Senki nem mondta? Olyan hormon zavart okozott mint a fene már most ezek eszerint. Ja amúgy hátamon volt pár hétig pattanás utána de elmúlt.

2020. szept. 11. 19:54
9 hónapig nem jött meg. Pcos vagyok/voltam mint aztán kiderül. De átmenetileg utána a prolaktinom is enyhén emelkedett volt. Ez nagyon gyakori.
2020. szept. 11. 14:00
Semmilyen. Szarabbul voltam, míg szedtem... szerencsére nem sokáig. A hormonokat nem kell háborgatni ilyen mesterséges anyagokkal. Nem egészséges.
2020. szept. 11. 13:49

Valahol bízom abban, hogy jobb lesz, de félek attól is, hogy ennél is rosszabb.

A tabletta előtt semmi bajom nem volt.

Azóta van 30-40 kg súlyfeleslegem, kihullott egy csomó hajam, állandóan pattanások jönnek az állvonalamra, és depressziós vagyok, nulla libidóval.

2020. szept. 11. 12:29

Szia! Én kb. 15 éven át szedtem a tri-regol nevezetű tablettát. Nem tudom mennyire számít friss tapasztalatnak, de tavaly júliusban álltam le vele. Velem semmi különös nem történt. Rendszerese 26-29 napos ciklusaim vannak, minden oké.


Igen, a fogamzásgátló valóban tompítja a mensifájdalmat, szóval ha abbahagyod akkor az erősebb lesz. Nekem mondjuk világ életemben elég durva volt az első vagy második nap. Ettől én is féltem, hogy ismét át kell élni. De már van rá csodagyószerem ilyenkor, és nincsen fájdalom!

10. vkatka
2020. szept. 11. 12:24
Felborult a ciklusom és újra pattanásos lettem. Szőrök jöttek az államon, ami a magasabb tesztoszteron szintnek tudható be. Ennek azért volt előnye is, mert végre tudtam fogyni.
2020. szept. 11. 11:51
Semmilyen...
8. NomNom (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 11. 10:39
Szerintem ha szeded sokkal rosszabbul jársz. Egyszer úgyis abba kell hagyni, minél tovább szeded annál nagyobb kárt okozhat.
2020. szept. 11. 10:03

Köszönöm!


Napokon belül el kell döntenem, hogy kiváltom-e az új adagot. Az interneten annyi rémtörténetet olvastam, hogy félek. Borzasztó görcsökről írnak, a fele hajuk kihullott, arcukon és hátukon tele nagy piros gyulladt pattanásokkal...

2020. szept. 11. 10:01
Lett egy szuper petefészek cisztám.
2020. szept. 11. 09:38
Nekem semmi. Normálisan meg is jött utána ahogy kellett.
2020. szept. 11. 08:41
A ciklusod valszeg megbolondul egy kicsit, ahogy a hormonjaid is. Van akinek 1 év mire helyreáll minden, van akinek 2-3 hónap.
2020. szept. 11. 05:35
Èn 3hònapig bìrtam szedni,aztàn abba is hagytam,be sem fejezve a havi f.gàtlòt.Szò szerint idegbeteg voltam tőle,stresszes,ideges,feszült ès minden ami ebbe a kategòriàba tartozik.Miòta nem szedek ilyen sz*rt maga vagyok a megtestesült nyugalom.
2020. szept. 10. 21:34

Elmúlt a hisztis énem, azóta nem sértődöm meg minden hülyeségen. :) Ezért is hagytam abba.


Ugyanakkor visszatért a bőrproblémám és a rendszertelen ciklus.

2020. szept. 10. 18:57

Friss tapasztalatok érdekelnek.

10 éve szedek Yadine-t, szeretném abbahagyni.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook