Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények vőfélyekről főleg Hajdú-Bihar megyében fórum

Vélemények vőfélyekről főleg Hajdú-Bihar megyében (beszélgetős fórum)

8. GyGabriella (válaszként erre: 7. - Tervezes)
2013. nov. 15. 11:48

Szia,

a vőfélyünket a neten is megtalálod: Vőfély Sanyi (Nem a Vőfély Sándor és nem is az összes hasonló nevű). Egy magas, tekintélyt parancsoló orgánumu, bajszos pali. Nem néztük volna ki belőle, hogy vidám is tud lenni, pedig fantasztikus hangulatot csinált. Egy korty alkoholt sem ivott. Minden apró részletre odafigyelt. Még azt is ő magyarázta el nekem, hogyan kell pisilnem a menyasszonyi ruhámban… :) Hihetetlen fazon. Rugalmas. Nem begyepesedett. Nem giccses. Ne alpári. És ami nekem nagyon fontos volt, hogy ne legyen sok (már ha érted mire gondolok). És tényleg nem ő akart a mindig a középpontban lenni. Mi nagyon meg voltunk elégedve vele a párommal, de a násznépünket is lenyűgözte. Igaz, hogy nem az olcsóbb kategóriába tartozik, de szerintünk megérte az árát.

2013. nov. 2. 20:18
Senki nem ismer vőfélyeket? tényleg már a sírás határán vagyok e téren. :(
2013. okt. 29. 13:24
szia,szerintem tudok segíteni ,pont ilyen helyen dolgozok ,,,ahol ez is kell.privit dobj
2013. okt. 29. 13:18
Tudnátok nekem is ajánlani jó vőfélyt? El vagyok keseredve már nagyon,h nem találok. :(
4. 7230827147 (válaszként erre: 3. - Vujutka)
2012. jan. 6. 18:55
Közben megnéztem és rosszul mondtam. Budapesten lakik, de a Ti környéketeken született. De a barátnőmék is megoldották vele az esküvőt, nagyon rugalmas pali. Megkérdem barátnőmtől ma a tel.számát és írok privit.
3. vujutka (válaszként erre: 2. - 7230827147)
2012. jan. 6. 18:50
Hú ahogy leírtad, tényelg szimpatikus. Persze megyén belül tökéletes. Meg tudnád nekem szerezni az elréhetőségét?
2012. jan. 6. 18:43

Szia!


Én júniusban voltam a legjobb barátnőm esküvőjén és az ottani vőfély nagyon szuper volt. Mindig tudta mit mikor kell, és nem parancsolgat a násznépnek (mert nagyon sok olyanról is hallottam), hanem mindig udvariasan kér mindenkit. Déltől hajnali 4-ig folyamatosan talpon volt, nem tűnt el soha, hanem mindig jókor volt jó helyen és szórakoztatott. Más vőfélyek mindig csak megjelennek óránként 1x, bejelentenek valamit és lelépnek. És a legfontosabb nekem, hogy 1 korty piát nem ivott! A legtöbb ugye ezt sem tudja megállni :)

Jah Tiszaújvárosban volt az esküvő, de gondolom megyén belül még "mozognak" :)

2012. jan. 6. 18:37
Vőfélyt kellene választanunk, de nem tudok dönteni. Aki tud meséljen és ajánljon nekm oylan vőfélyt aki elég talpraesett hogy tényelg gond nélkül levezényelje a lagzit és tudja koordinánli a pincéreket. A verselés az miidegyinkek megy, de az előbbiek számomra fontosabbak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook