Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények induló fotós/videós vállalkozás koncepciójáról fórum

Vélemények induló fotós/videós vállalkozás koncepciójáról (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 23. 08:22
Én nem hiszek abban, hogy sikeres lehet egy vállalkozás, ami "mindenre lő". Ahogy Unom is mondta, válassz egy célcsoportot, és fókuszálj csak arra. Ennek egyszerűen az az oka, hogy nem fogsz minden területre olyan profit találni, akit eléggé meg tudsz fizetni ahhoz, hogy neked akarjon dolgozni, mégis neked is marad haszon. Ne aprózd el az erőforrásokat, mert akkor mindent csak csinálgatsz.
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 23. 06:06

Ha az esküvői fotózással akarsz kezdeni akkor koncentrálj arra.

Találd ki, hogy miben leszel más, mint a többi fotós, de ez ne az olcsóság legyen.

Határozd meg a célcsoportod, és találd ki, milyen csatornán tudod őket hatékonyan elérni. Jó ötlet lehet a kereszmarketing, éttermekkel, szállodákkal, virágosokkal, ruhakölcsönzőkkel

Természetesen kell egy jó honlap megfelelő funkciókkal, és social média felületek is.

2020. ápr. 22. 23:43

Kedves Mindenki!


Véleménykutatást szeretnék végezni leendő vállalkozásomról, illetve ötleteket gyűjteni a fejlesztéséhez.

A koncepció lényege, hogy egy olyan szolgáltatást nyújtsunk, mely szinte teljesen lefedné a fotózás-videókészítés világát. (Kivéve mozifilmek) A céget kezdetben főleg az esküvői fotózásra koncentrálnám, majd szépen térnék át az egyéb elemekre, (mint pl. modell fotózás, rendezvény és reklámfotózás, oktatás) ha már elég profitot termel a vállalkozás a növekedéshez. Ez a növekedés természetesen egyre nagyobb létszámú csapatot, technikai felszerelést, irodát követelne, azonban én hiszek abban, hogy sikeres lehet.

Kíváncsi vagyok azonban mindenki véleményére aki ezt olvassa, hogy szerintük mennyire van piaci létjogusultsága egy ilyen cégnek, illetve milyen intézkedések tennék vonzóbbá az ügyfelek körében a szolgáltatás megvásárlását?

Köszönök minden választ!


Üdv,

Balázs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook