Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények a Syoss-ról...Tényleg ennyire jó? fórum

Vélemények a Syoss-ról...Tényleg ennyire jó? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. máj. 13. 10:48
nem jó,sem a hajfesték sem a sampon
43. korteforma (válaszként erre: 1. - Lexi018)
2012. máj. 13. 10:10
A hajfesték nekem bejött :) Fórumokon olvastam, hogy több embernek csípte a fejbőrét. Én egy tincsen teszteltem, semmi gond nem volt. Aztán befestettem az egész hajam és tetszik :) A színe is szép lett (mahagóni).
2012. ápr. 16. 21:20

Ez a 10-es világosító ez a most reklámozott ammónianélküli festék?


Nem kiszőkítő, hanem rendes festék?

2012. ápr. 15. 19:05
Most festettem a 10.-es világosítóval, nagyon szép színe lett!! Világosított az amúgy festett sötétszőkén is, de azért bőven van kontraszt! Legközelebb majd csak a végét festem vele.
2012. jan. 31. 16:35
hát nem nekem nagyon nemvált be
2011. júl. 30. 19:08

Sziasztok!

Én most vettem először, már régóta ki akartam próbálni. Nekem nagyon bejött. Nem csomósodik tőle a hajam és ami a legjobb, hogy nem kell minden másnap mosni. Most három-négy napot is kibír a hajam mosás nélkül. Hiába alszom el a hajam, megfésülöm és olyan, mintha akkor szárítottam volna be.

2010. aug. 22. 08:51
Nekem nem jött be,vékony tartás nélküli a hajam,a balzsamtól ami állítólag tartást ad még jobban összeesik,és hamarabb zsírosodik.
2010. aug. 21. 14:21

Nekem beváltt a Syoss.Én töredezett hajra valót használok, régen én is Gliss Kuroztam, de kipróbáltam ezt is. Használlom a sampont a balzsamot, és a pakolást is. Ma megyek pont hővédőt venni :) De egyik ismerősöm ajánlottaa Kallos Latte tejproteines balzsamot és pakolást is :D Állítólag nagyon puhítja a hajat.

Ma megyek pont hővédőt venni :)A mindennapos vasaláshoz elkéne már egy ideje..

2010. aug. 12. 07:55
sziasztok! nekem nagyon bevált mióta először láttam tvbe azóta használom (sampont + balzsamot is) ez már sok sok hónapja... én nagyon meg vagyok vele elégedve.
35. globus
2010. máj. 12. 19:23
Csak sampont vettem, de nálunk sem okozott extázist. Azért elfogy, de elég lett volna kipróbálásnyi mennyiség.
34. emagdi
2010. máj. 12. 18:45

vettem egy balzsamot, hát, olyan középsz@r. éppen el lehet használni, de sokkal jobb, hasonló kategóriájú és árfekvésű termékek kaphatóak.

ez volt az első és utolsó syoss termék amit vettem, azt hiszem:)))

33. bolnai
2010. máj. 12. 16:01
Nekem a sampon bevált és tök jó áron vettem a chemoshop-ban. Én a volume lift-et használom. A balzsam is jó. Hosszú hajra kifejezetten jó szerintem.
32. mandulaszem (válaszként erre: 31. - Re87)
2010. febr. 12. 16:01
Szerintem nagyon jó, én szeretem.
31. Re87 (válaszként erre: 27. - Mandulaszem)
2010. febr. 12. 13:07
a Kallos tejes pakolás tényleg olyan jó?pont ma hallottam róla
30. mandulaszem (válaszként erre: 29. - Lexi018)
2010. febr. 11. 23:20

Hővédőt mindenképp. Ne drogériában keresd, ott nem azt kapod, mint amire vágysz. Tömeg termékek agyonreklámozva, csak zsíros lesz tőle a hajad. Menj be egy fodrászkellékesbe és kérj ott valamilyet.

Nekem Mátrix van, fodrászbnőmtől szereztem. Úgy tudom boltban nem árulják.

29. lexi018 (válaszként erre: 28. - Mandulaszem)
2010. febr. 11. 21:21

igen azt hazsnálom.Pont a Kallos-tejes-t,még te ajánlottad kb 1éve:)

Szóval akkor te inkább a hővédőt ajánlod?

bár én egy héten csak egyszer egyenesítek.

28. mandulaszem (válaszként erre: 17. - Lexi018)
2010. febr. 11. 21:17
Hát a szétroncsolódott hajon semmi sem segít, maximum el tudod fedni egy-két dologgal. Inkább egy hajpakolást tegyél a hajadra, többet ér, mint a balzsam.
27. mandulaszem (válaszként erre: 25. - Zsuzso100)
2010. febr. 11. 21:05
A márkán belül variálva. Syoss Volume sampon Syoss Repair balzsammal. 1 héten egyszer hajpakolás, kallos - tejes. Hajszárítás előtt hajvégápolót, gliss kur sprayt és a Mátrix egyenesítő krémjét használom (csak felsorolva tűnik soknak.....:)). Hővédő sprayt sem hanyagolom, régen csak hajvasaláshoz használtam, de most már beszárításhoz is. Nem csak védi a hajam, hanem nagyon jól formázható lesz tőle és megtartja a formáját.
26. Re87
2010. febr. 11. 20:05
Én azért vettem meg,mert nagy adag,sokáig elég.De elégedett vagyok vele.
25. zsuzso100 (válaszként erre: 16. - Mandulaszem)
2010. febr. 10. 21:24

Azonos márkán belül variálva, vagy márkán kívül.


Régen Golf balzsamot használtunk, nagyon jó volt, nem is értem, miért nem azt veszek. Majd most meglesem ezt a Gliss Kurt.

2010. febr. 10. 20:02
Nekem sem jött be. Én a Tony & Guy-ra esküszöm.
2010. febr. 10. 19:46
Szerintem ez is ooyan, mint a többi. használom egy ideig, akkor nagyon jó, aztán egy idő után újat kell keresni. Az aztán megint jobb,mint ez volt.Valahogy hozzászokik a fejbőr és egy idő után nem olyan hatáősos, amit régóta használok.
2010. febr. 10. 18:32
Na ezt jól megcsináltam....rosszalkodott a netem,azért írtam kétszer :( most már 3x
2010. febr. 10. 18:31
Én két használom a Syosst egy avonos (kék flakonos) hajspray-vel (ami a száraz , töredezett hajra jó). Egyelőre még nem tudok nyilatkozni sem jót, sem rosszat. A hajam fényesebb , mint volt az biztos. De még nagyon roncsolt. SAJNOS! A minden napi egyenesítés tönkre tette!!! De képzeljétek már két hete nem egyenesítem a hajam! Remélem továbbra is bírom nélkülözni....
2010. febr. 10. 18:28
Nézzetek hülyének, de én az avonos cuccokat használom. A festett hajra valót szoktam a hajamra, pedig nem festett, már jó 20centire le van nőve, nem is látszik, viszont zsírosodott. Rózsaszínű avonos sampon, a végére balzsam, hetente 1x hajpakolás. Csodákat tesz.
2010. febr. 10. 18:26

Én kb. két hete használom a sampont.

Azért cseréltem erre , mert a Gliss Kur (fél - egy éve használtam azt, de nem igazán jött be) sampon árát igen csak felemelték (legalábbis itt a városban). Igazán még nem tapasztaltam se jót, se rosszat.

Én avonos hajsprayt (kék flakonos - bocsi de most nem megyek ki megnézi a pontos nevét :) ) használok mellé. A kettőt egyszerre kezdtem el has

18. csilla80 (válaszként erre: 5. - Simple)
2010. febr. 10. 18:23
Egyetertek! :-(((
17. lexi018 (válaszként erre: 16. - Mandulaszem)
2010. febr. 10. 18:22
És szted ha nagyon szálkás a hajam,akkor azon még segíthet valamit?
2010. febr. 10. 18:02

Sziasztok. Én imádom ezeket a termékeket. Teszteltem szinte mindet, de rájöttem, hogy csak úgy jó ha variálva van a sampon és a balzsam típusa. A shine termékek persze hogy zsírosítják a hajat, hiszen valamitől csak fénylik a haj. Nekem az nem jött be annyira. A repair együtt használva a sampona és balzsamja sem jött be, szintén zsírosodott a hajam.

De megvan a tuti párosítás: volume sampon+repair balzsam. Így tökéletes és jobb nem is lehetne. Az ára teljesen jó, sőőt.


Gliss kur nekem nem vált be. Schaumák is jók.

2010. febr. 10. 17:56
Szerintem egyáltalán nem jó!Abszolút nem éri meg az árát,de ha olcsóbb lenne se vennék többet:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook