Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végig kell csinálni a 2 hetet a fogyáshoz? fórum

Végig kell csinálni a 2 hetet a fogyáshoz? (tudásbázis kérdés)

2008. szept. 16. 13:41

Szerintem ez akkora baromság, hogy bármilyen diéta átállítja az anyagcserét, és utána már nem hízod vissza a kilókat.

Ha egészségesen, megfontoltan táplálkozol, lefogysz és úgy is maradsz. Ha meg zabálsz, akkor hízol. Ilyen egyszerű.

2008. jan. 2. 18:12
egyszer azt olvastam egy fogyókúrás szeren, hogy csak az nem hizlal amit nem eszünk meg és ez a nagy igazság
2007. máj. 3. 10:52
Természetesen.
2007. ápr. 17. 12:35

Sziasztok!

Én azt szeretném kéredezni, hogy ha vkinek mondjuk 10-12 nap alatt lemegy az a súlyfelesleg amitól megakrat szabadulni, hamarbb is befejezheti a diétát?-->merthogy vhol azt olvastam, hogy azért kell a 2 hét, hogy átáljon az anyagcs., s hogy utána ne jöjjenek vissza a kilók/persze egészésges táplálkozás mellett/

A másik, az utolsó nap, amikor az aszaltszilvát eszem, az esti adag turmixot is meg kell enni?

2007. márc. 27. 11:09
öszintén még nem probáltam ki hogy milyen de ki szeretném probálni Béres Alexandrában teljesen megbizok az a jo amit ö csinál én teljesen odáig vagyok érte nagyon szeretem és szeretném ha több fogyokurás tanácsait elküldené nekem
2006. júl. 6. 23:44
Végig kell csinálni a 2 hetet a fogyáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook