Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vanga-mama.Más is megkapta ezt a sokkoló emailt? fórum

Vanga-mama.Más is megkapta ezt a sokkoló emailt? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
49. globus (válaszként erre: 48. - Maruszja)
2010. jún. 19. 08:38

Még a jóindulatúakat is. Elképedek, amikor diplomás ismerőseimtől kapok olyan maileket, amelynek utóiratában benne van, hogy amennyiben nem küldöd tovább tíz példányban, örökre boldogtalan leszel.

Vagy küldd tovább a barátaidnak, köztük nekem is.

Régen is létezett ilyen baromság, levélláncnak hívták, csak akkor kézzel kellett lekörmölni :D

2010. jún. 19. 08:35

Nem tudom miről szól, de nem is akarom tudni.

Mi minden idegen, hülye külföldi, belföldi ismeretlen E-mailt azonnal törlünk. Ha ismerős küldd olyat, hogy küldd tovább, máris töröljük.

Különben sem küldök semmit tovább még, ha a Hoxán kapok akkor sem.

2010. jún. 19. 08:32

Az a baj, hogy most sokan ezt elolvassák külföldön is és generálni fogják...a párom amikor olvasta hogy 2 napunk lesz akkor mondta, hogy nah eddig még csak csak hitt volna nah de két nap...

lehet hogy nagy szavakat használ és közben másra gondol...

2010. jún. 19. 08:28
Hát én belenéztem. Engem se sokkolt. Figyelj 2088 ig néztem hol leszünk mán akkor. Mit idegeskedsz? Különben meg a valóságról szól. Hát nem ezek vannak? Gyilkolás ezerrel. Robbantgatások,olajkutak robbanása,kiömlése tengerekbe. Oda sz@runk ahonnan eszünk. Ez a nyers valóság.
2010. jún. 19. 08:25

Az emberek pont azért félnek a haláltól, mert a kereszténység nevében a papok azt hirdették évszázadokon át, hogy ha meghalsz és bűnös életet élsz a pokolban fogsz ilyen és olyan kínok között szenvedni. Nagyon sok könyv, író és tudós és sok-sok ember felveti, hogy egyáltalán miért is van papokra szükség? Hisz Isten a szívünkben van, nem a templomban és a nem papok hozzák el nekünk...


A jóslatoknak valóban van ön beteljesítő hatása, sőt... épp ezért felesleges előre rágódni minden hülyeségen. Ha egy ember rágódik a rosszon, az is már nagyon káros, ám ha több millió ember ugyanazon a számára "félelmetes" problémám aggódik, akkor annak mekkora hatása lesz??? Az emberiség ön beteljesítő jóslat működése értelmében minden kellemetlenséget be fog vonzani, ha nem változtatunk a hozzá állásunkon.


A szépre, a jóra kell gondolni és törekedni. Bízni magunkban és abban, hogy jobbá válik a helyzet. Ennyi az egész.

44. globus
2010. jún. 19. 08:20
Írd be a böngészőbe, hogy New Age, és meglátod, jól beilleszthető.
43. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Darcy73)
2010. jún. 19. 08:13

Szió:-)

Én is így vagyok vele mint mamszi.Keresztény tanok tiltják az ezoteriát,aztrológiát,jövendőmondást stb.Kihagyom az ilyen dolgokat,így nincs mi megrázzon.

Tedd túl magad rajta,nem lesz itt semmilyen világvége,meg katasztrófa,az infókat meg úgy is a jelenések könyvéből lopizzák,egy kicsit felspékelik még.

Puszi

42. gerna
2010. jún. 19. 07:53

Itt van magyarul egy cikk:


[link]

41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:53
Ellentmondó amit leírsz. Felzaklatott állítólag...akkor mi a csudának zaklatsz vele másokat? Engem ha valami felzaklat nem generálom sem magam és főleg még másokat is bónusznak vele.Úgy gondolom, lehet naivan, mindenki tudja kb. milyen üzeneteket küldenek ismerősei neki. Akitől másodszor is hülyeséget kapok, annak ellenére, hogy megkérem ne küldjön számomra ostobaságokat, azokat olvasatlanul törölni szoktam. Lehet, hogy fontosat írt, de így járt, vessen magára:DD
40. bobci (válaszként erre: 30. - 4b6a2525df)
2010. jún. 19. 07:52
Az orosz vak nő is sűrűn zsebre teszi a pénzt.Mindig lesznek gyengék és hiszékenyek akiket befolyásolnak.
39. gerna
2010. jún. 19. 07:52
Megnéztem a videót - ne már, Nagy Éhezés néhány száz év múlva, mikor már most az van. Ne sokkold magad ezzel, itt van nekünk a jelen.
38. 60dc903c1a (válaszként erre: 36. - Mikebubu)
2010. jún. 19. 07:36
igen, ez a példa ugyanarról szól, amit én is említettem...ráadásul nagyon klasszul konkretizáltad...
37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:36
Szia! Lehet nem ez volt a célod, de végül reklámot csináltál ennek a valaminek. Aki nem tudott róla itt, az is megtudhatta Tőled. :D
2010. jún. 19. 07:33
Ha kellő ismertséggel rendelkező ember kijelentené, hogy egy hét múlva összeomlik a világ tőzsdepiaca, valószínűleg lenne néhány bróker aki elkezdene eladni. Mivel ésszerű magyarázat nem lenne rá, titkot sejtene a többi, és ők is eladnának. Ez generálna egy hatalmas folyamatot, és mindenki ész nélkül ugyanazt tenné. Automatikusan csődbe menne a tőzsde tényleg, egy hét se kellene hozzá. Sokszor magunk generáljuk a katasztrófáinkat. Megnéztem a videót, és ez ugrott be erről.
2010. jún. 19. 07:33
én megnéztem. vannak valós dolgok benne (nukleáris, biológiai fegyverek - elég irakra meg amcsikra gondolni.. meg az köztudott h vallási háborút vívnak - de az még nem éleződött ki. ) sztem nézzétek meg a videót, engem nem sokkolt, de pár dolog azért elgondolkodtató.
34. andi.b (válaszként erre: 33. - 60dc903c1a)
2010. jún. 19. 07:27
Igazad van! Ha negatív dolgokra gondolunk,akkor be is vonzzuk azokat!
33. 60dc903c1a (válaszként erre: 30. - 4b6a2525df)
2010. jún. 19. 07:24
nem néztem meg, nagy valószínűséggel nem is fogom, de az jutott eszembe, hogy az emberekbe beültetett félelem maga is gerjeszthet nagy bajokat... Azaz minél több ember húzza be magának ezt a rémületet, annál előbb jutunk el arra a pontra, hogy beteljesedik valami, aminek talán nem is kellene...
32. andi.b (válaszként erre: 23. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:19

Szia!


Tudom,hogy mit érzel! A nagyobbik fiam 1994-ben született. Még egészen aprócska volt,amikor az HBO csatornán bemutatták Orson Welles főszereplésével készült a Nostradamus című filmet. Tágra nyílt szemekkel bámultam és rettegtem. na nem egy-két napig ,hanem hosszú évekig. Ott 1999-re ígérték a nagy vezér eljövetelét,aki majd lángba borítja a világot....Az biztos,hogy sok szörnyűség történt azóta és történik napjainkban is. Fölösleges Magadat emészteni,hiszen a sorsunkat nem kerülhetjük el. Azért azt érdekesnek tartom,hogy Vanga halála után derült fény ezekre a dolgokra. Miért nem,akkor amikor még élt? Lehet,hogy kicsit kicsavargatták a szavait?

31. andi6020 (válaszként erre: 27. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:11
Megköszönném! Várom!
2010. jún. 19. 07:10

Hát végignéztem a videót, de szerintem egy riogató reklámfogás.

Most 2012 kapcsán sok ember szórakozik a világvégével. Szomorú, hogy egy idős vak asszonyt használnak fel hozzá.

29. globus
2010. jún. 19. 07:09
Jó. Tételezzük fel, hogy létezik ez az figura, és azt is, hogy valóban igazakat állít. De HOL volt idáig? Hol volt öt éve, tavaly, vagy húsz éve? Mióta ilyen széles körben elterjedt a média, hallanunk kellett volna róla. Nostradamus jóslatai is vele együtt érkezett el, UTÓLAG, ez a kulcsszó. Könnyű utólag okosnak lenni. Miért nem kéri ki a segítségét neves államférfi, kutató, utazó, más híres ember? Szerintem ez butaság, egy pihent agyú ember alkotása.
2010. jún. 19. 07:08

Most mennem kell,de 8-9 között visszajövök.

Addig is várom a tapasztalatokat.

27. Darcy73 (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2010. jún. 19. 07:07

Írtam az elején,hogy csak erős idegzetűeknek,mert engem is nagyon felzaklatott.Ezért nem szeretnék itt konkrét dolgokat leírni.

Azzal a céllal indítottam ezt a fórumot,hogy találok-e valakit aki ezt emailban megkapta-rajtam kívül-mert engem totál kiborított.

De ha gondolod priviben idézek a mailből.Nem szívesen írnám ide ki.

26. Darcy73 (válaszként erre: 24. - Mamszi58)
2010. jún. 19. 07:04

Köszönöm.Mindig is e szerint próbáltam-próbálok élni.

Neked is jó hétvégét!

25. andi6020 (válaszként erre: 22. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:03

Hát hallod, nagyon titokzatos vagy. Azt mondod, rossz dolgokról- na ezt magamtól is sejtettem

lentebb pár szó-én nem találtam, csak hogy rosszabb mint a maja jóslat.

ott a link, de ne nézd meg-köszi, okosabb lettem!

24. mamszi58 (válaszként erre: 23. - Darcy73)
2010. jún. 19. 07:02
Sajnos igazad van, próbáld meg azt, hogy egyre erősebben ragaszkodsz a hitedhez a jóban. Mennem kell, kívánom, hogy legyen jó hétvégéd és lásd meg az élet apró csodáit.
23. Darcy73 (válaszként erre: 21. - Mamszi58)
2010. jún. 19. 06:58

Jó Neked.Nekem sajnos nagyon befészkelte magát a tudatomba.

Hiába hiszek én a jóban,sajnos nagyobb a gonoszság a világban. :(

22. Darcy73 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2010. jún. 19. 06:56

Rossz dolgokról.De lentebb találsz pár szót,de én nem akarok senkit sokkolni.

Amúgy ott a link,de nem ajánlom megnézni.

21. mamszi58 (válaszként erre: 20. - Darcy73)
2010. jún. 19. 06:55
Nem olvasok horoszkópokat és nem nézek ilyen dolgokat. Az, hogy tiltja a hitem egyben védelem is, nem engedem be a tudatomba.
20. Darcy73 (válaszként erre: 14. - Mamszi58)
2010. jún. 19. 06:54

Bocsi,most értelmezem,a kérdésed.

Azzal,hogy hívő vagy és tiltja a Biblia,ha ilyesmit hallasz vagy olvasol,nem izgatod fel magadat rajta.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook