Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek ismerőse, rokona az MTV -nél?Milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy felvegyenek egy filmet vagy egy műsort videóra vagy dvd-re fórum

Van valakinek ismerőse, rokona az MTV -nél?Milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy felvegyenek egy filmet vagy egy műsort videóra vagy dvd-re (beszélgetős fórum)


15. 62cc0f78ae (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2009. júl. 4. 14:22

Rosszul fogalmaztam:(

Úgy értettem, kisfülesnek van-e olyan ismerőse, aki felvenné neki videóra:) Otthon, tévéből:)

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 14:08
egy-egy pár perces adás felvétele még ismerősön keresztül esetleg kivitelezhető, de a Szomszédok több,mint 10 évet ment, hatalmas videóanyag!!! Ezt sem szívességből sem pénzért senki nem fogja átvenni, mert rengeteg munka és idő (nem beszélve arról, hogy nem is szabad a videótárból semmit kimásolniuk csak akkor, ha a megrendelőnek személyes kötődése van!
13. 62cc0f78ae (válaszként erre: 12. - Kisfüles)
2009. júl. 4. 11:47
:( Valaki, ismerős esetleg? Mert most nagyon úgy néz ki, hogy másképp nem tudod megszerezni.
12. kisfüles (válaszként erre: 11. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 08:57
Sajnos nem ,mert nem jó a videóm.És mostanában nem fogjuk tudni megcsináltatni.
2009. júl. 3. 21:16
Kisfüles, most esetleg az ismétlésnél nem tudnád videóra felvenni?
10. kisfüles (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2009. júl. 1. 16:16
Én ezt természetesen megértem,de én 18-19 éves voltam mikor kezdődött a sorozat,és ha jól emlékszem akkor is volt már videó és dvd,és akkor én egyszer felhívtam az mtv-t,és azt mondták,hogyha vége lesz a sorozatnak akkor felveszik.Nos ez azóta sem történt meg,de tudomásom szerint nagyon sokan szeretnék,ha megjelenne dvd-n,mivel van egy olyan fórum,ami kifejezetten ezzel a sorozattal foglalkozik,és ott nagyon sokan kérik,de nem tesznek az ügy érdekében semmit.
2009. júl. 1. 00:04
Ne már, most írtam neki egy 80000 karakteres privit... Mindjárt ki is próbálom...
2009. jún. 30. 23:55

az mtv videótáron fent van.

régebben le lehetett menteni flvbe de mostanság már nem nagyon megy.

2009. jún. 30. 22:11
Hm
2009. jún. 30. 21:37
most tuti kisebb gondjuk is nagyobb, költözködnek az MTV székházból. Fáj a szívük érte.
2009. jún. 30. 21:31
Ja..és ha azt akarod, hogy neked személyesen felvegyék, sajna azt is el kell felejteni. Én szerepeltem egy mesefilmben, azt felvették és elküldték, de csak azért. Amúgy meg max megkérsz valakit, hogy vegye neked dvd-re..ilyen letöltős oldalakon lehet, hogy megvan.
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. jún. 30. 21:29

Szia,

A cd-ket, dvd-ket kiadó cégek szokták kiadni. Igaz, hogy a Magyar televíziónak is van ilyen kiadója, de személyes kérésnek nem fognak eleget tenni. Hívd fel az ügyfélszolgálatukat és személyesen érdeklődj, esetleg terveznek e ilyesmit. Ha nem, akkor nem tudsz mit tenni.:-(

2009. jún. 30. 21:28
Ez neagyon nehéz dió! Ahozz, belső ismeretségnek kell lenend. Vagy türelemmel várnod, mig kiadják DVD-n.
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. jún. 30. 21:26

csak akkor vesznek fel tv-műsort, ha valamilyen személyes kötődésed van hozzá, például Te vagy családtagod szerepeltek benne.

Különben semmi esély.

2009. jún. 30. 21:23

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami.Jó néhány hete regisztráltam a SZOMSZÉDOK című most futó sorozat fórumján.Ezen a fórumon nagyon sokan kérik,hogy jelenjen meg a sorozat dvd-n.Ez ügyben már körülbelül 3 levelet írtam az MTV-nek,de eddig úgy tűnik,hogy feleslegesen,mert nem hajlandók teljesíteni a kérést.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy nem e tudjátok,hogy mi a feltétele,annak,hogy egy filmet vagy műsort felvegyenek videóra vagy dvd-re?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem eligazodni ennek az ügynek az"útvesztőibe"Nagyon Szeretném,ha sikerülne ezt elérni.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook