Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valaki aki nem akar a családjával vagy egyáltalán karácsonyozni? fórum

Van valaki aki nem akar a családjával vagy egyáltalán karácsonyozni? (beszélgetős fórum)


13. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 14:13

Én

Vita, hiszti, ajándékozás, főzőcske, ki mit nem szeret, pasik részegek, fa díszítés, aztán leszedni, nagytakarítás, 5 féle süti

Áhhh már egy hónapja csak a kiabálás megy, ha feljön a téma

Legszívesebben elmennék wellnesselni aztán mindenki csinál, amit akar

12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Timmy0520)
2022. dec. 16. 10:26

Valamiért minden témában egyetértek veled.

Nálunk a család létszáma 2 fő. Nem élünk együtt, de minden nap látjuk egymást és megbeszéljük a dolgainkat. Mi nem bulikázunk, mindketten értelmesen töltjük a szabadidőnket is. Úgy élünk ahogy kedvünk tartja. Ebbe nem fér bele egy mese, amit egy nagy dumás kerekített valamikor, és hívei kikiáltották kötelező ünnepnek. Bocsánat!😀

2022. dec. 16. 10:11

Ha rokonjárásról és ajándékozásról szólna a karácsonyom, a hátam közepére nem kívánnám. A tág rokonsággal nem tartom a kapcsolatot, a szűk család pedig tényleg szűk.

Általában készítünk egy-két karácsonyi fogást, kajálunk, aztán ennyi. Ez számomra pont az a része, ami még elfogadható.

10. globus
2022. dec. 16. 09:47

Ha végzek az ilyenkor szokásos többlet munkákkal, akkor minden mást szeretek. Itthon lesznek a távol élők, és meghívtam testvéreket is. Eszünk, kávézunk, sütizünk, beszélgetúnk.

Jóég tudja miért, ilyenkor kötelező elem a fényképalbum elővétele. 🙂

9. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 09:43

Nálunk már kezdődik, kezdődik, kezdődik a hangulat megalapozása. 46 éve minden karácsonykor veszekedés és sértődés volt a műsor. A 47. sem lesz máshogy.

Mondanám hogy utaznék a Föld másik felére, pl. Hawaii-ra erre az időre, de lassan az Antarktisszal is kiegyeznék, annyira szeretnék túllenni rajta.

8. Ildi (válaszként erre: 2. - Mosoly75)
2022. dec. 16. 09:36
Jelen.
2022. dec. 16. 09:33
En. Kifejezetten utalom. Az egesz uzletet, amit kore gyartottak. A tomeget, a vasarlast. 10 eve megbedzeltuk, hogy nem veszunk ajandekot senkinek. Vacsora azert vam. Furcsa volt az elejen de mar mindenki orul neki. Szoval nem kedvelem.
2022. dec. 16. 08:24
Én. Hátam közepére nem kívánom az egészet. Januárban mindig óriási megkönnyebbülést érzek, hogy vége.
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Lydianne)
2022. dec. 15. 22:51
És én is :)))))
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 22:14
Nem fogok, mert nem tudok. Az egyik lányom Magyarországon, a másik Arizónában, a fiam pedig az egyik szomszéd államban.
3. Lydianne (válaszként erre: 2. - Mosoly75)
2022. dec. 15. 21:42
Ezt én is írhattam volna :) elmúlik, mint minden más.
2022. dec. 15. 21:41

Jelen!

Imádom a családomat, de karácsonyozni nagyon nem... A hátam közepére sem hiányzik a főzöcskézés, sütögetés, meg minden, ami ezzel jár. Kiver a víz, ha csak rá gondolok, de miattuk meg kell tennem, ha tetszik, ha nem. Ha rajtam múlna, ezt az egész ünnepi időszakot kihagynám és mondjuk január közepén folytatnám. A Szilveszter ugyanilyen mumus számomra. Tudom, sokan elítélnek, de ez van.

2022. dec. 15. 21:26
.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook