Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan aki szedte a Cerucalt terhesség alatt? fórum

Van olyan aki szedte a Cerucalt terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 2. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 18. 13:01

Jav. :2-szer*

Mondjuk összejön a 3. is szerintem még ma 🙂

2019. okt. 18. 12:59

"Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével. Ha szükséges, a Cerucal tabletta szedhető a terhesség során. Orvosa eldönti, hogy Önnek adható-e ez a gyógyszer vagy nem."



Én nem veszek be semmit, tegnap 6-szor hánytam én holnap töltöm a 13.hetet.Mondjuk ebben migrén is szerepet játszott tegnap.


Ma csak 3-szer,de nem fájt a fejem és már tudtam enni.


Ha nagyon rosszul vagy a kórházba kellene menni és szólni a dokinak, ha van, ha nincs akkor is menj be.


Pipolphent adtak nekem az előző terhesség alatt, acetonos volt már a vizeletem és kellett infúzió!

2019. okt. 13. 12:15
Sziasztok! Nos én még mindig szenvedek a hányingertől már 13 hetes vagyok a 6 héttől ez van. Már kivagyok lelkileg, fizikailag mindenhogy. Azoktól kérdezem akik szintén hasonló helyzetben vannak. Van aki szedte a Cerucal nevű tablettát? Nem volt semmi gond? Elvileg lehet szedni..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook