Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még értelme ennek a kapcsolatnak? fórum

Van még értelme ennek a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


19. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 19:30
A szerelem nem ismer határokat. 😊
18. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 08:33
Nem tudhatjuk, mert nem ismerjük a lányt. Vannak nők is, akiknek ennyi elég, hétköznap kitölti a karrier, házimunka, bevásárlás, ügyintézés az életüket és elég hétvégén “szórakozni” valakivel, elmenni ide-oda. Így nem unatkoznak, van valaki, akivel tudnak beszélgetni, van egy stabil pont az életükben, van szex, mégsem kell feladni a függetlenségüket, nem kell alkalmazkodni, nincsenek kérdések, problémák, ha végül mégis vége lesz a kapcsolatnak, nem szolgálnak ki mást. Aztán ott vannak, akik komoly kapcsolatot akarnak, családod alapítani stb. Ha az első típus a lány, akkor nincs baj, ha a második, akkor előbb-utóbb lépni fog.
17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Soufflet)
2023. ápr. 9. 01:26

Kovács Erzsi - Zsákbamacska minden nő

[link]

16. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 9. 00:48
Kettojuk dontese. Nincs zsakbamacska.
2023. ápr. 8. 15:37
Nincs. A pasi nem szereti a lányt. Majd akibe szerelmes lesz, rögtön megtudja szokni.
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 13:48
Hát én nemtom, sztem mindenki éljen úgy, ahogy neki megfelelő. Lehet, hogy a lány se akarna alkalmazkodni valakihez, de az is lehet hogy beleun és otthagyja. A lényeg hogy találjon egymásra 2 olyan, aki ugyanazt szeretné. Ha ennek a lánynak kevés a hétvégenkénti találka meg szeretne összeköltözni, remélhetőleg akkor a srác majd talál olyat, akinek elég a heti 1 tali. Az is lehet, hogy változnak... Minden lehet, meg az ellenkezője is. 🤷‍♀️
13. andi6020 (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2023. ápr. 8. 12:35
Fizettek, majd elfelezitek? Sosem értettem hogy működik ez gyakorlatban.
12. vigyefene (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2023. ápr. 8. 12:17
Jól van, akkor ne társalogjunk.
11. vigyefene (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2023. ápr. 8. 12:16
Az én keresetem is nagyon sokkal több volt, pontosan azért az egy kassza. Vlahogy heti 2000 dollár '74-ben.
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2023. ápr. 8. 12:14
Hát…felkopna az állunk ha nem mennék dolgozni! És én sem voltam soha az a típusú menyecske aki nem dolgozik. Ez a hozzászólás most megint arról szól, hogy tehetős vagy? A másik fórum is ilyen. Na mindegy. Jobb nem társalogni veletek, de komolyan. 😀
9. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 12:13
Az utolsó kérdésedre a vaálaszom, igen, fog még változni, méghozzá sokat.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2023. ápr. 8. 12:11
Nálunk egy kassza a normális, akármilyen kiadás. Sőt, amikor feleségűl vettem a drágámat, azt mondtam neki, h neked többet nem kell dolgozni, de ha unatkozol, dolgozhatsz. Én a házasságot hosszú távra terveztem, nem néha összejárni kefélni.
7. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. ápr. 8. 12:05
Miért is nem? Kaját, rezsit felesben fizetjük. Mindketten használjuk/esszük. Az ő fizetése jóval több, mint az enyém. Akkor most ő fizessen mindent vagy én, és akkor nekem nem marad pénzem a kövi fizuig? Nyaralást is külön fizetjük magunknak. Nem várom el tőle, hogy kifizessen közel fél milliót nekem is. Van neki is kiadása ezeken felül. Lakáshitel és autó. Ezeket én nem fizetem. Tehát?
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 11:52
A lánynak ez így jó volt eddig? Lehet csak azért akar összeköltözni, hogy valaki megoldja helyette a lakásproblémáját.
2023. ápr. 8. 11:46

Valamikor a munkásszállók lakói is így éltek. Akinek volt családja, az pénteken hazautazott hozzájuk, aztán vasárnap este, vagy hétfő hajnalban vissza.

De manapság is dívik ez az életforma, pl. a családos kamionosok körében.

Lehet, hogy tényleg csak megszokás, a felek közti megállapodás kérdése ez a dolog, vagy méginkább: gazdasági kényszer.

Sőt az is lehet, hogy némelyeknek pont az jelent előnyt, ha egy amúgy stabil párkapcsolat fenntartása a hét napjaiból csupán kettőt vesz igénybe. :-)

4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 11:15

Ha a lánynak ez így jó akkor működhet, a srác nem hitegeti, tehát ha a lány többet akar akkor ki kell lépnie ebből a kapcsolatból.


Egy ismerős pár van, akik már tizenéve együtt vannak, de mégis különélnek, a hab a tortán hogy 2 gyerek is van. A ház is a pasasé, abban él a nő a 2 gyerekkel, a pasi pedig külön egy lakásban, általában, de néha "hazamegy" és ott alszik a családdal. Fura, de náluk működik. Rajtuk kívül nem ismerek senkit, akinek megfelel ez a formáció 🤷‍♀️ Bár ha jobban belegondolok, én is meg tudnám szokni... 😂

2023. ápr. 8. 11:11
Nincs értelme a kapcsolatnak. Nem szereti a lányt igazán. Ez a helyzet ami most van kényelmes neki. Önző. Meneküljön a lány. Talál majd olyan társat aki majd az ő igényeit tartja fontosnak és nem a magáét.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 8. 11:06

Lehet h velem van a baj, de én nem tudom normális párnak nevezni azt aki megfelezi a kiadást, meg azt az embert sem, aki 33-évesen nem tud alkalmazkodni a párjához.

Aki 33-,évesen nem tud alkalmazkodni, az soha nem is tudott.

2023. ápr. 8. 10:55

33 éves unokatesómról van szó. Már külön él ,egy szép lakásban amit az apja adott neki. Van az életében egy ugyanilyen korú lány,akivel már két éve együtt vannak.


A kapcsolatuk eleje óta a lány egy albérletben él, ami most megszűnt, és nem nagyon talál a pénztárcájának megfelelőt. A múltkor egy családi ebéden ezt elmesélte,hogy milyen nehezen talál új lakást,és mennyire lóg most az élete a levegőben, amire minden rokon azt tanácsolta,hogy miért nem költözik oda a párjához? Ott nincs lakbér, a rezsit, és más kiadást is megfeleznék,mint egy normális pár, de erről unokatesóm hallani sem akar.


Szerinte a már megszokott életvitele úgy megszűnne, és Ő nem tud alkalmazkodni egy másik emberhez már 33 évesen. Szereti őt, de ennél semmi több. Minden héten hétvégén vannak együtt.



Anyám szerint felvett egy "agglegény" életvitelt, és a lányt is csak feltartja ezzel.



Szerintetek alakul még ez máshogy, vagy a lány bele fog ebbe unni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook