Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 33 éves nő 50 éves pasi.Van értelme egy ilyen kapcsolatnak? fórum

33 éves nő 50 éves pasi.Van értelme egy ilyen kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. jan. 23. 21:46

De ezt írtam en is, értelme van, pl tapasztalatszerzes vagy hasolnok. Jövője kerdeses. Celoktol és főleg a két ember habitusától fugg.

Bár a penz se minden, kifejezett jolszitualt baratainkbol (mindkét parosnal kb 12 év a korkülönbség) egyik páros sok éve harmonikus hazassagban 4 gyermeket nevelget boldogan, a másiknál olyan 6-8 év hazassag után kihunyt a lang. Pasi mindkét esetben olyan 50 körüli most. A kulonbseg asszem a hölgyek habitusában kereshetoek.

83. Sornyul (válaszként erre: 80. - Ab61752c45)
2018. jan. 23. 21:38

Bocsi, elírtam. 6-8 evvel nagyobb korkulonbseget...

De ez tényleg at adott életkorokról függ, a 40 az 50nel már jó páros lehet, hataresetben a 30 a 40nel is. 20 a 30cal viszont tényleg sok. Bár még mindig jobb, mint a 20 a 35tel vagy főleg a 25 a 40nel.

82. cel
2018. jan. 22. 15:00
Csak a két érintett fél tudja, hogy van e értelme, senki más.
2018. jan. 22. 14:42
van
80. ab61752c45 (válaszként erre: 79. - Sornyul)
2018. jan. 22. 11:00
hogy ne lenne,a lány 40 éves,a férfi 50,ha kijönnek egymással?
2018. jan. 22. 10:57

Nem. Illetve értelme van, jövője kérdéses, az adott emberektől függ. Ha a cél a gyors férjhezmenetel és/vagy anyagi biztonság, és a pasi személyisége is rendben van, akkor talán.

Viszont most ez csúnyán hangzik, de ha a hapsinak se biztos egzisztenciája, se nem nagyon helyes, vagy sérült személyiség, se elköteleződési késztetése, akkor mi benne a pláne? Ettől nem fog tudni gyorsan férjhez menni a már házasodni kívánó fiatal nő és még egy vén kecskével is összekerül, akit esetleg nem vállal fel teljesen.

Bár a 33-50 talán egy fokkal jobb, mint egy 10 évvel fiatalabb konstelláció, ott már a hölgy is érettebb, több a tapasztalata, utóbbi elég pedó azért. Bár meg tudom érteni az ifjú lánykák érett pasik iránti rajongását, tényleg van egy varázsuk, nekem is volt ilyen korszakom. :D

Sajnos én is belekerültem egy ilyen nagy korkülönbséges borzadályba, még igen ifjú koromban, abban a tévhitben, hogy illető érettebb, elköteleződésre hajlandóbb, mint a kortársaim és hamar feleségül vesz majd (bár tkpn sohhha nem bírtam volna hozzámmenni, brrrr). Na, ő egy loser volt, elvált, otthon lakott, agresszív volt és sérült személyiség, akiről úgy gondoltam, hogy majd az én ifjú bájom begyógyítja a sebzett szívét. Egy nagy frászt. Bár alapvetően egy lovag volt (mikor éppen nem szociopata vagy agresszív állat), és normális értékrendű (ezért is tartottam ki mellette egy darabig), engem is sérültté tett, máig szívok miatta én is és a férjem is, mivel amiatt a faxfej miatt sokkal inkább ugrok dolgokra, amikre nem feltétlen kéne.

Magam részéről soha senkinek nem ajánlanám a 6-8 évvel idősebb hapsit, főleg huszonévesen. Már egy ekkora korkülönbség is annyira más életszakasz, hát még a kétszer annyi.

Egy 30x éves hölgy 50es pasival mindkettejüknek többedik házassága saját és közös gyerekekkel már talán eggyel jobb kategória. De ha lehet, a saját tapasztalat az, hogy mindenki maradjon inkább a saját korosztályánál, együtt öregedjünk, ne hozzá a pasihoz .

2015. jan. 10. 14:25
Ha a férfi az idősebb úgy belefér nagyobb korkülönbség is. Fordított helyzetben már nem nagyon működne szerintem.
2014. okt. 16. 09:17
tul sok a korkulombseg.
2014. okt. 5. 11:29
Ezt George Clooneytől kellene megkérdezni, bár egyesek szerint ő nem szerelemből házasodott.;) Viszont én ismerek olyat, akinél egy ilyen kapcsolat már lassan 20 éve tart.
75. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 68. - Snepy)
2014. okt. 5. 11:10

Te még abban a korban vagy, amikor a 20 évvel idősebb pasi is fiatal és abszolút csúcson van, ezért a korkülönbség nem ütközik ki annyira.

Mindez akkor,mikor már a pasi 50-en felül van már kezd kiéleződni és hatvanon felüli férfivel már igazán látszik is, hiszen kell is, hogy látszódjon, ha a nő csak pl. 40 éves. Később még durvább lesz, egy hetven éves férfi és egy 50 éves nő között ég és föld a különbség minden téren. Legalábbis jobb esetben, ha a nő nem "öregszik" hozzá a pasihoz. Ellenkező eset nem tud megtörténni, 70 évesen senki nem gondol ötvennek egy férfit.

2014. okt. 5. 10:02
legtobb esetben nem jo a nagy kor kulombseg.
2014. szept. 29. 21:13
Szerintem van értelme. Ha szeretitek egymást, miért ne. Nálunk 22 év volt a korkülönbség. (30-52) Nekem is a személyisége tetszett meg először. Bár tipikus nagydumás, ért a nők nyelvén. Külsőre is nagyon vonzott. Úgy hozta a sors h egy rövidebb időre közelebb kerültünk egymáshoz, de időközben megjött az esze és vége lett sajnos. Ő sem pénzes, egyszer mondta is, h. nem érti miért kell nekem ő. :) Egyébként soha nem vonzottak az idősebb pasik. De ő a kivétel. A legkülönlegesebb férfinak tartom.
72. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Málnafagyi)
2014. szept. 15. 16:26

Igen, ahogy írod, minden szerelemnek van egy lefutása, vagyis nem az volt a gond köztetek, hogy idősebb, hanem az, hogy elmúlt a szerelem. Ugyanez megtörténhetett volna egy veled egyidős férfival is és akkor sem tehettél volna semmit, hogy visszahozd a szerelmet, ha már nincs. De beleszerettél az idősebbe is, szóval magát a "virágzást" sem tudtad volna visszatartani, ismételve egy mantrát, hogy "ez túl öreg".


Ezeket a tapasztalatokat meg kellett élned és pont. Ahogy mások is megélik, van, akinél tovább tart és van, akinél csak annyi ideig mint a tied. De lekicsinylő lenne azt mondani a tiedre, hogy nem volt szerelem, ha rövid is volt, hiszen érezted, hogy az volt és ugyanilyen lekicsinylő, inzultáló lenne azt mondani egy párra, akik régóta együtt vannak, nagy korkülönbséggel, hogy az nem szerelem. Ők tudják, hogy az, a többi meg nyilván nem érdekli őket:)

71. Mézes-Krémes (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2014. szept. 15. 16:14
Maximálisan igazad van, többet nem is lehet hozzáfűzni. :)
2014. szept. 15. 12:33
Nem tudom én voltam ugyanebben a cipőben,idősebb volt jóval a párom,eleinte működött,a személyiségébe szerettem bele,de ahogy elmúlt a szerelem,jöttek elő problémák a korkülönbségből adódóan is...Viszont a szüleim között is 17 év volt ők majdnem 40 évet éltek le együtt..szval mindkettőre van példám...
69. gribedli*** (válaszként erre: 67. - 02cc8f2a95)
2014. szept. 15. 11:39

Szerintem nagyon gáz, hogy mindenkinek csak csóró párt kellene választania ahhoz, hogy ne mondják rá, hogy neki csak a pénz számít. Csak ronda pasit választhat mindenki, hogy ne mondják rá, hogy felszínes (mert csak a külső számít neki, lévén helyes párt választott).


Az senkinek meg nem fordul a fejében, hogy esetleg valakinek nem számít sem a külső, sem a pénz, és képes volt az egyénisége miatt választani egy gazdagabb, nem túl helyes, vagy esetleg idősebb párt.


Ez tudod, olyan, mintha az, aki szép, az csak hülye lehet, aki gazdag, csak bunkó lehet és csak a pénzéért szerethetik. Teljesen kihagyja, hogy mind emberek vagyunk és szerethetőek vagyunk. Ja, és ilyenkor az is eszembe jut, hogy aki ennyire kritizál, irígy, mert ha vele történne, nem zavarná a sok pénz, ha ő szeretett volna bele egy idősebbe, nem zavarná, hogy idősebb.


Szerintem senkinek nem kell magyarázkodnia. Az élet mindenkit összehoz valakivel, és mindig lesz valaki, akinek nem tetszik valami a másik által választott emberen, ezért felesleges magyarázkodni a világ előtt. Nem lehetünk szimpik mindenkinek, de mindenki szerethető valamiért. Egyébként ma már az is baj, ha valaki régóta van együtt, mert akkor tuti, hogy mások szerint már nem szexelnek, vagy nem szeretik egymást csak a pénz, a gyerekek, stb. miatt vannak együtt, szóval komolyan mondom, már az is baj a világ előtt, ha valakinek van egy "túl régóta" tartó boldog kapcsolata, mert az emberek mindig keresik a drámát, a turpisságot, ott is az emberek be nem ismernék, hogy na, ez a kettő szereti egymást. Nem, nem. Bármit, csak rá ne kelljen mondani valakikre, hogy ők egy szép pár. Ez az apakomplexus is egy hasonló dolog. Minden kifogás jó (teszem azt, ráfogni egy komplexust), csak hogy ne kelljen azt mondani, hogy szerelem.

68. Snepy (válaszként erre: 51. - Jstefan)
2014. szept. 14. 16:29
Jaj, hagyjuk már ezt a csak a pénz számít, ha meg nem akkor apakomplexus. Egy féléve még én is ezen a véleményen lettem volna, nem értettem mit esznek az osztálytársaim, barátnőim az idősebb pasikon. Aztán pár hónapja jött egy közel 20 évvel idősebb pasi és teljesen belezúgtam pedig mindig a saját korosztályom tetszett, és ő nem gazdag, én pedig teljesen normális családban élek, felsőfokú iskolai végzettséggel. Szóval nem ezen múlik.
67. 02cc8f2a95 (válaszként erre: 51. - Jstefan)
2014. szept. 12. 17:00
Ezt nem értem, valóban nem ismeri be még fórumon sem senki érintett az apakomplexusát és a pénz vonzását. Miért? maguk előtt is titkolják?
66. krautmanno (válaszként erre: 52. - Unom)
2014. szept. 12. 16:35
Szerintem Andy Vajnáról beszél.
2014. szept. 12. 13:22
mint az összes többinek. :)
2014. szept. 12. 08:36
Karaja=akarja
63. gribedli*** (válaszként erre: 50. - Jstefan)
2014. szept. 12. 08:29

Nem tudom, kikről beszélsz konkrétan. De pl az olaszoknál ott van ugye Berlusconi, aki híres a partyjairól, ahol nyüzsögnek a fiatal csajok és ugye ott is a pénz miatt gyűlnek. Berlusconinak a mániája, hogy lefényképezteti magát velük, ő is 70 körüli. Elég sokan tudják, hogy csak polgárpukkasztásból teszi, mert ő már nem nagyon tudja kihasználni a helyzetet. De ő élvezi, hogy mindenki (aki nem lát át a szitán) azt gondolja, hogy ő ezeket a csajokat meg is dugta, meg biztos gyomor kell hozzá, meg amiket felsoroltál.


A lányok "papi"-nak szólítják és el vannak ájulva a kedvességétől, stb. Hidd el, hogy az ilyen gazdag öregemberek nem mások mint gazdag, nagyvonalú kedves öregemberek! Minden színjáték. Aki ezeken a partykon szexel, az nem ő, hanem az a slepp, aki körülveszi, de neki elég az, hogy higgye mindenki azt, hogy ő. És ezt gondolom az összes nagypapi-fiatal lány kapcsolatokról (Flavio Briatore-Gregoracci duó) Nem apakomplexus. Biztos, hogy közrejátszik a pénz, de aztán a megözvegyült csaj arra költi, amire karaja. Már akkor is, amikor még nem is özvegy.

62. unom (válaszként erre: 55. - Nyamitörp)
2014. szept. 12. 08:28
Köszi, nem futottam bele a róluk szóló hírekbe. Tájékozatlan vagyok :D
61. unom (válaszként erre: 54. - Jstefan)
2014. szept. 12. 08:27
Bocs, nem vagyok annyira jártas a bulvárban, mint te.
60. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Andi6020)
2014. szept. 12. 08:19
:DDD Hawaii!
59. 82d45dcd14 (válaszként erre: 51. - Jstefan)
2014. szept. 12. 07:53

Háát,én nem vagyok érintve,de totál ugyan az a véleményem mint Mézesnek!

Túl sablonosan látod a világot!

2014. szept. 12. 07:46
Ha szeretik egymást és fel is vállalják a kapcsolatot akkor van! Nálam tuti nem működne!
57. féknyom (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2014. szept. 11. 23:42
Van!
2014. szept. 11. 23:34
Van értelme minden kapcsolatnak ami két ember önkéntes akaratából jön létre.Az,hogy most kinek mi az ízlése az nem változtat ezen.Egyébként a nagy korkülönbséggel köttetet házasságok ritkábban végződnek rosszul mint a hirtelen fellángoló csillámporos álomlagzik.Bár köztünk a párommal csak 4 év van.De nem kértem el tőle a személyit az első randin.És ennek már több mint 10 éve.:)
55. Nyamitörp (válaszként erre: 52. - Unom)
2014. szept. 11. 22:45

Én nem vagyok jól értesült, de ezt most pont tudom, hogy kiről van szó. :))

A Vajna házaspárról, pont múlt héten pletyizett nekem Anyukám és ő mesélte, hogy valami kaszinó ügy kapcsán már megint írtak róluk és, hogy Andy bácsi mondta, hogy már elege van a búlvár szereplésből és már Timire is rászólt, mert az meg állandóan posztolgat, hogy mikor mit csinál és többek között azt is kiposztolta, hogy mennyi pénzt költött el egy nap alatt.

Boccsi az offért. :S

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook