Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek aki ért a gazdasági informatikához? fórum

Van köztetek aki ért a gazdasági informatikához? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 6. 22:34

szia én nem értek hozzá, de tudtommal hálózati szempontból az aki off-line van, az azt jelenti nem kapcsolódik hálózathoz, azaz nem tud másik gépnek küldeni semmit.

Csak akkor tud egymással kommunikálni, ha a két gép egymással on-line módban van. Amúgy benne van a nevében:

off-line: nincs vonal(kapcsolat)

on-line: van vonal(kapcsolat)


a többihez nem értek

bár a feketedobozról dereng valami, vagy nem tudjuk, hogy mi az pontosan, vagy nem tudjuk, pontosan hogyan működik. Ez olyan lehet mint az integrálásnál a +c. De ez csak tipp.

2011. máj. 6. 12:34

Segitséget szeretnék kérni a házidolgozatomhoz. Googlen nagyon nehezen találok meg pár választ a kérdésekre...aki tud légyszi segitsen :)


a kérdések:

A modell modszer alkalmazását indokolja, ha nem ismerjük a rendszer strukturáját? (igaz-hamis)

a számitogépek közti off-line kapcsolat lehetövé teszi, higy a bérfeladás a fökönyvi könyveléshez hálozati uton jusson el? (igaz-hamis)

szabályozással történö irányitás esetén a rendszer bemenö értékét mérjük, ez alapján göntünk a beavatkozás szükségéröl? (igaz-hamis)

Mi az elemi tevékenység sorozata?

mi indokolja a fekete doboz alkalmazását?


egyenlöre ennyi...még én is keresgélem a többi kérdésre a válaszokat de nagyon megköszönöm, ha valaki tud nekem segiteni :D

elöre is köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook