Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? fórum

Van kedve valakinek hétfőtől elkezdeni a 90 napos diétát? (beszélgetős fórum)


93. Destiny (válaszként erre: 92. - 1b26a5f006)
2013. aug. 6. 16:02
Én iszok kávét minden reggel édesítővel és tej nélkül,de eddig is így ittam. Nekem fájna a fejem kávé nélkül.
2013. aug. 6. 15:57

Sziasztok!!! Én nagyon nehezen: bent voltam Pesten, vonattal, és hááát, mindenütt folyt rólam a víz:( Jáj!! Alig vártam, hogy hazaérjek, és lezuhanyozhassak!!

Kajailag jó voltam: hamlett, rizses-lecsó. délelött sárgadinnye, szilva. Nem mondom, hogy nem korgott a gyomrom-de nem törődtem vele...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, isztok kávét (tejjel)-vagy csak reggel, és csak fehérje napokon? Én úgy tudom lehet inni, csak elötte-utána jó fél órát várni kell a mást evéssel.

2013. aug. 6. 15:49
Hogy bírjátok a mai napot? Én nehezen. Majd ma a tyúkokkal fekszem le az biztos.
2013. aug. 6. 14:42
Nahát, milyen érdekes, hogy ennyien vagyunk akik ezt megtapasztalták. Nem is gondoltam volna...de tényleg!
2013. aug. 6. 14:11
én is egyedül neveltem fel a 3 fiamat.2002ota.Èn most jutottam el addig,hogy magamra is van idōm.Hehe.Hamár pènzem nincs ...
88. Sunshine girl (válaszként erre: 87. - Patapucs)
2013. aug. 6. 13:42

Tudom milyen egyedül nevelni egy gyereket. 1,5-2,5 éves koráig neveltem egyedül a lányom. Brutális volt. Megértem, hogy nem sok időd van.

Viszont én rohanok vásárolni, majd oviba

87. patapucs (válaszként erre: 86. - Sunshine girl)
2013. aug. 6. 13:41

Van egy rozoga, de hétköznap mire hazaérek 6-7 óra között van, hétvégén meg ott a lakás. Mosás, főzés, takarítás, bevásárlás + foglalkozás a gyerekkel, mert egyedül nevelem - ezek egy nap alatt, mivel a másik nap már másra van.

Az elmenős dolgok egyszerűen nem férnek bele, úgy hogy marad az otthoni mozgás.

86. Sunshine girl (válaszként erre: 85. - Patapucs)
2013. aug. 6. 13:30

Fészre én is csak az előnyös képeket dobálom fel :)

Kerékpárral hogy állsz? Az nem lenne jó? Igaz nem ebbe a hőségben..

85. patapucs (válaszként erre: 84. - Sunshine girl)
2013. aug. 6. 13:28

Csak nyugodtan. :-)

Nekem azon túl, hogy nincs pénzem konditeremre, nem is mehetnék. Elvileg 6kg-nál többet nem emelhetek a szemem miatt - ezért kértem karácsonyra ellipszis trénert. :-))


Én biztos vagyok benne, hogy sikerül, csak az a kérdés benne, hogy mikor.

Pár éve még 63 voltam, a face-en még az akkori képem van fenn. Ha megint 63 leszek, akkor teszek majd fel oda is új képeket, de addig marad a régi... :-D

84. Sunshine girl (válaszként erre: 83. - Patapucs)
2013. aug. 6. 13:19

Néztem a képeid. Remélem neked is sikerül az álomsúly, de tényleg a legfontosabb a fokozatosság.

Ebbe a melegben meg kimozdulni sem nagyon lehet.

A konditerem drága és otthon csak a kardió marad és a saját súly.

83. patapucs (válaszként erre: 81. - Sunshine girl)
2013. aug. 6. 13:12

Én 95 kgval naponta 5percet ellipsziseztem, annyit bírtam.

Egyszer megpróbáltam többet, de rosszul lettem és nem akartam infarktust kapni, úgy hogy inkább hetente fokozatosan emeltem 1perccel. Persze akkoriban hetente 3x csináltam, kb. minden másnap.


Tényleg nagyon vigyázni kell, főleg ilyen melegben.

2013. aug. 6. 13:05
Reggel kell szènhidràt söt nèmi cukor is a szervezetnek.dèlre fôzi stb. este fehèrje.Nekem anno ez jött be 5 ève,kis mozgàssal 83 -ról 63-ra fogytam kb.66-ra allandòsult be.Csak most a cigirõl leszokva indult meg a súlyom kicsit.Àm ma reggel màr csak 69,7 voltam.jah ès èn almaecetes àsvànyvizet iszok mindig.
2013. aug. 6. 12:36

Sajnálattal olvasom, hogy van itt olyan, aki 100kg felett van. Ilyenkor tényleg valamit másképp kell csinálni. Az étkezési szokásokon változtatni és nem tesz jót a terhelő torna sem. Nagyon oda kell figyelni a szívre. Szerintem az intenzívebb séta jót tesz vagy a kerékpár, úszás. Kerülni kell a fehér lisztet. Meg nem is tudom. Én tuti el lennék keseredve vagy nem is tudom. Nem tudok még belegondolni sem milyen lehet így és edzeni.

Nekem vékonyan is megterhelő, amit csinálok, de le a kalappal azelőtt, aki túlsúlyosan nekiáll edzeni. Tényleg nagy elszántság kell ahhoz, hogy valaki végigcsinálja azt, amit elkezdett.

Sok sikert neked is Fehérke. Soha nem késő elkezdeni vagy ismét elkezdeni.

80. patapucs (válaszként erre: 78. - Fehérke111)
2013. aug. 6. 11:34

Érdekes orvosod lehetett. Ch nem csak a kekszekben van, ráadásul az a vércukornak sem jó, mert magas a glikémiás indexe....bár ha ezt nézzük banánt sem lehetne, de az 90 naposnál engedélyezett, szóval az a jobbik verzió - szerintem.


"A szervezet inzulinérzékenysége a nap folyamán változik. Mivel reggel, ill. a délelőtti időszakban érzékenyebb a szervezet ezért ezen napszakban mindenképpen az alacsony glikémiás indexű élelmiszereket kell fogyasztani, míg a közepes glikémiás indexű élelmiszereket lehetőleg csak a délutáni időszakban."

79. fehérke111 (válaszként erre: 78. - Fehérke111)
2013. aug. 6. 11:16
Második sor: csak gyümölcsöt ettem
78. fehérke111 (válaszként erre: 73. - Patapucs)
2013. aug. 6. 11:15

Mondjuk elég korán kezdem a napot, úgyhogy ez nem gond. Csak azért szoktam rá a kekszre, mert én véradó vagyok, és amikor diétáztam, akkor csak ettem - és a doktornő nagyon kikelt magából, hogy bármilyen a diéta, reggel minimálisan egy-két szem keksz, mint szénhidrát kell a szervezetnek! (Aggódott, hogy elveszíti a jól használható vércsoportot :-))). Így alakult ki, hogy amíg dolgozni jártam, hajnalban tea+keksz+gyógyszer, ahogy beértem, elrágcsáltam a gyümölcsöt (nem kávéztam), égnek is állt a kollégák haja, de nagyon hamar rászoktak, hogy nálam mindig van valami gyümölcsféle amire rájárhatnak :-).

A banán jó ötlet, köszi, szeretem is, csak ilyenkor nagy a csábítás a friss gyümölcsökre, ősszel-tél elején különösen meg a friss finom alma!

77. fehérke111 (válaszként erre: 75. - Destiny)
2013. aug. 6. 11:07
Zöldségleves, főtt kukorica.
76. kkrisztina72 (válaszként erre: 75. - Destiny)
2013. aug. 6. 10:55
kōszi a vàlaszt.eddig gyümi ês torna Sansone 40 ,perc.Pròbàljàtok ki.frenetikus!Nagy túlsullyal is megy.hajra! am ën lehet rizst eszek akkor ma.puszi
75. Destiny (válaszként erre: 74. - Kkrisztina72)
2013. aug. 6. 09:33

Sziasztok!

Ma keményítő nap van. Én héjában sült krumplit csinálok egy kis lila hagymával,persze furcsa lesz sült szalonna nélkül,de ez van. Ma majd szerintem a tyúkokkal fogok menni aludni,hogy minél hamarabb vége legyen a napnak. Ki mit eszik ma?

2013. aug. 6. 09:08
Sziasztok! ma milyen napunk van? mit ehetünk ma?
73. patapucs (válaszként erre: 72. - Fehérke111)
2013. aug. 6. 09:00

Miért kell hozzá keksz? Nem lehet pld banánnal hekyettesíteni?

Akkor gyümi után vársz 30-60 percet? Mikor ebédelsz így?

72. fehérke111 (válaszként erre: 67. - Patapucs)
2013. aug. 6. 08:18

Még egy picit visszaugrok: Köszi, tényleg jó a kuku, meg is néztem, benne van a tudományban is.

(A mai reggelim körte volt - hajnalban szedtem fel, megmentettem a kiskacsák elől :-). A jó nagy adag - 2 lit. - zöldtea is elkészült már, lehet dolgozni.

Azt el is felejtettem mondani nektek, hogy nekem reggelente muszáj 1-2 szem kekszet bekapni a teával, a gyógyszerek miatt (hát, ez már a kor). Viszont: az engedélyezett szelet kenyeret kihagyom az ebédből! :-)

71. 1b26a5f006 (válaszként erre: 70. - Fehérke111)
2013. aug. 6. 07:54

Sziasztok vagyok!!!

Tegnap nem értem rá, de küldöm az adatokat

Magasság:173

Súly: 81,5

Mellb. 100

Derék b: 92

Csípő b: 106

combi: 64

Innen szép nyerni!!

Tegnapi fehérje nap: tökéletesen sikerült :)

Mindenkinek sok sikert!!!!

70. fehérke111 (válaszként erre: 35. - 1b26a5f006)
2013. aug. 6. 07:22
No, mégsem jössz? Pedig biztos jó lenne! :-)
69. fehérke111 (válaszként erre: 59. - Kkrisztina72)
2013. aug. 6. 07:20
:-)))
2013. aug. 5. 22:13

Lányok, még vmi.

A januári 90 naposok között az egyik csaj rakott fel néhány jó receptet ide a Hoxára. Ha érdekel vkit Shephard által feltettet keressen.


Jó éjt mindenkinek!

67. patapucs (válaszként erre: 66. - Fehérke111)
2013. aug. 5. 22:07

Lehet enni.

Én sokszor pattogatottat ettem - lehetőleg lightott.

66. fehérke111 (válaszként erre: 61. - Destiny)
2013. aug. 5. 22:01

A lecsó nagyon jó - keményítős napra rizzsel, szénhidrátos napra tésztával. Persze a kolbász, tojás felejtős :-)

Ne kínozd magad, ha éhes vagy, valami mai napra megfelelőt egyél még - majd beáll a gyomrocskád, nem kell sürgetni!


Nekem holnap zöldségleves és főtt kukorica a terv (a főtt kukorica szerintetek jó? Lehet, hogy még utána kellene néznem?)

65. patapucs (válaszként erre: 64. - Destiny)
2013. aug. 5. 21:43
Nézz körül a nosaltyn mondjuk, ott is vannak receptek. Hátha találsz vmit....várj csak. Gomba? Rizs? Rizses lecsó? :-)
64. Destiny (válaszként erre: 63. - Patapucs)
2013. aug. 5. 21:33
Talán a krumpli sütőben sütve,a főzelékeket egyáltalán nem szeretem. Nekem a zöldség napok kínszenvedések lesznek,de mivel tudom hogy estére vége és a cél lebeg előttem,így ki bírom majd.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook