Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van egy nagylevelű alocasiam. Mi lehet a baja, ha egyszerűen elhajlott a levele és nem látni rajta foltot, sem szívóférget? fórum

Van egy nagylevelű alocasiam. Mi lehet a baja, ha egyszerűen elhajlott a levele és nem látni rajta foltot, sem szívóférget? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 17. 15:15
NA most utána néztem:a szárazságot nem bírja, párás környezet kell neki, 2-3 naponta öntözni és párásítani a levegőt a környezetében.
2009. máj. 17. 15:10
Nekem mindig akkor csinálta, ha túl sok vizet kapott és megállt alatta a tálban. Most nulla levele van ősz óta, de talán beindul nyáron ismét.
2009. febr. 16. 22:32
Van egy nagylevelű alocasiam.Mi lehet a baja ha egyszerűen elhajlott a levele és nem látni rajta foltot sem szívóférget?Van valakinek ilyen?Ha kell teszek fel a megmaradt részéről képet.Van aki azt mondja ez normális majd tavasszal kihajt.Nem szeretném ha elpusztulna mert szeretem a szobanövényeket és ez különösen dekoratív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook