Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van-e "fegyver" a terrorizáló főnök ellen? fórum

Van-e "fegyver" a terrorizáló főnök ellen? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 28. 09:21
Ha vannak kedvenckék, akkor nemigen lehet mit tenni, mert ők úgyis kiállnak érte. Így nehéz megmondani, hogy nála mi válik be, mert mindenki más. Én visszakiabáltam a főnökömnek, és azóta tisztel. De könnyen fordítva is elsülhetett volna. Mindenesetre amikor épp leteremt, te csak mosolyogj kitartóan. Ez azért sok hárpiát lefegyverez. Kitartás!
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Fox Mulder)
2022. márc. 27. 17:05
Ez a helyes hozzáállás!
2022. márc. 27. 16:57
Nincs trukk, o a fonok, azt csinal veletek, amit akar. En eljonnek, nem mennek bele, felesleges, te jarsz porul.
7. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fox Mulder)
2022. márc. 27. 14:06
Engem egyszer csaptak ki. Rájöttem azért, mert csendesnek ismertek meg és amikor meg mertem szólalni, meglepődtek. Most úgy csináltam, hogy ne legyen meglepő. 😀
6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. márc. 27. 13:55

Olyan főnök nincs, aki nem talál hibát, ha akar.


A miénk a leglehetetlenebb helyeken húzta végig az ujját, hogy poros-e?

Amikor "gyűjtős" voltam, képes volt bejönni 6:30-kor, és azt mondani: Nincs élet a csoportban, miért nem körjátékoztok? Mondtam, hogy nézze meg, a gyerekek jobbra-balra dőlnek, 6-kor jöttek, hót álmosak, én, amíg át nem mennek a saját csoportjukba, csak csendese beszélgetek velük, és simogatom őket.

Mondjuk ez óvodában volt.

5. Fox Mulder (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2022. márc. 27. 13:48
Én is kiálltam magamért rendszeresen annakidején. Ki is rúgtak mindenhonnan. Amióta a saját magam rabszolgája vagyok, azóta nem kell harcolnom senkivel. Sokkal jobb lett az életminőségem.
2022. márc. 27. 12:42
Ha nem állsz ki magadért, akkor képtelen vagy tűrni! Kérdés az, hogy megéri-e neked? Minden más csak belemagyarázás. Én mindig kiállok magamért, ha úgy adódik. Mindig ilyen voltam, s maradok is. :)
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 12:40

Így nem lehet élni. Csak mérgezed magad.

Pedagógust mindenhol százkézzel keresnek (ezért nem is rúgnak ki senkit, pedig rengeteg ócska tanár van, már bocsánat), te tudod, hogy neked mi a fontos.

2022. márc. 27. 11:04
Végezd jól a munkád, hogy ne tudjon belekötni. Ne találjon rajtad fogást. Ha leb.sz maradj higgadt és mosolyogj, az talán összezavarja, de nem biztos, lehet, hogy csak olaj a tűzre.
2022. márc. 27. 10:56
Középiskolai tanár vagyok, 24 éve. A testület nagyon jó, szinte családias. Ám az igazgatónő megmérgezi a légkört, vannak a "kedvenckék", akiknek mindent lehet, és vagyunk mi, a másik csapat, akikbe minden sz@rért beleköt, semmi sem jó neki. Eljönni nem akarunk onnan emiatt, s lázadni merők is kevesen vagyunk. Van-e valamilyen "pszichológiai trükk", hogy ne szenvedjünk nap mint nap ettől a fúriától? Gondolok itt a reakció módjára, amikor épp le... valamelyikünket, a semmiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook