Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van arra praktikád, hogy a hűtőben tárolt élelmiszerek lejáratát ne kelljen folyton figyelni? fórum

Van arra praktikád, hogy a hűtőben tárolt élelmiszerek lejáratát ne kelljen folyton figyelni? (tudásbázis kérdés)


24. syria (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2022. aug. 14. 11:18
Én is így járok el. Plusz: a kis fagyasztó ajtaján van egy hűtőmágnessel rögzített kockás lap, amin vezetem, hogy mit mikor rakok be és veszek ki.
2022. aug. 12. 19:19

Most pakoltam éppen be a vásárolt disznó és marha húsokat. Mindegyiket egy főzési/sütési adagra, feliratozva, dátumozva.

Mivel nálam fagyasztó szekrények vannak, így könnyen szeparálhatom őket, és ha mély is egy-egy fiók tudom mi van benne vagy hamar lelátok az aljára.

A trapistát kell majd reszelnem, szeletelnem, hogy le tudjam fagyasztani. (vendégek miatt lett vásárolva, de nem fogyott)

A tavalyi bogyósoktól (ribizli, málna, szeder) megszabadultam - elajándékoztam. Az ideit pedig a dobozokból zacsikba pakolom, hogy jobban férjek.

Felvágottakat nagyon ritkán vásárolunk. A füstölt házi kolbász, ami a sláger az eláll a kamrában - ott hűvös van.

Tejterméket csak annyit veszünk, ami egy hét alatt biztosan elfogy (kefir, tejföl, túrórudi)


A lényeg: fagyasztóban mindent címkézek, dátumozok és adott fiókban alulra pakolok, hacsaknem egy eseményre vásároltam.

Hűtőben minden szem előtt van. Mindig a régebben bent lévő dolgokat fogyasztjuk, igyekszünk főzéshez felhasználni.

2022. aug. 12. 15:57
En legalabb 1-2 havonta kitakaritom a fagyasztot is. Szoval nincs "elveszett" aru.
2022. aug. 12. 15:54

fent: kesz kaja, fuszerek, esetleg zoldsegek, gyomolcsok, ha lent

nincs hely.

Kozepen: szoldseg, gyomolcs

Lent: husok. csirke allul, marha, kacsa fent.


Halat nem tartok.

Vagyis nem magamnak. Az ex-pasim meg megeszi a kiralyrakot, also polc. A vizi dolgok mindig alulra mennek.

Maniakus vagyok, es minden HACCP biztosan van elteve itthon is a cimkezest leszamitva.

2022. aug. 12. 15:44
Ha akkora fagyasztoladam lenne, mint a nagyszuleimnek volt, en is cimkecnek. De az akkora, mint most a cegnel az igari.
19. Soufflet (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2022. aug. 12. 15:43

Mert tudod mit tettel el.


Es a munkahelyremen en mindent feliratozok a nem fekete sharpie-kal.

18. Soufflet (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2022. aug. 12. 15:41

Ebben krva jo a memoriam. Egyszer csinaltam keszletelleorzest, es masodjara 100-50 gram elteresekkel mondtam meg bamit, amit lattam. az nem szar. en kb mindent tudok hol

A headchef, a trainer, a szekcion levo chefek, a barosok, a serverek,, supervisorok, az AM-ek, es a GM is hozzzam jon kerdezni mi hol van. Es ott meg is talaljak, ha valaki nem vitte el.

Neveket ne kerdezzenek! Le tudom irni, hogy nezett ki, de a nevek nem mennek.

Ennek a logikajan, es hogy mindent atpakolok FIFO-san, en nem cimkezek itthon.



m

17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Bless the child)
2022. aug. 12. 13:31
Azt írta, hogy ráírkálja, meg azt is, mikor rakta be. A színes szatyrok a megtalálást könnyíti.
16. Bless the child (válaszként erre: 15. - Napsugár8)
2022. aug. 12. 13:28
Attól, hogy különböző színű a szatyor, honnan tudni, hogy disznó combja, vagy mája, esetleg a farka van benne?
2022. aug. 12. 11:37
Jó módszer, amit korábban olvastam egy fórumban, hogy a különböző fajta húsokat különböző színű reklámszatyorban tárolta a fagyóban. Tehát csirke, sertés, marha stb. És könnyebben megtalálta a fagyóban amit keresett. Talán egy ilyen módszer segít figyelni a lejáratot is.
2022. aug. 12. 10:38

A mélyhűtőbe úgy rakom be a húst, ahogy valószínűleg felhasználom, és ráírom a dátumot. Ráírom, hány szelet van a csomagban, vannak egész családos csomagok, és vannak kétszeletesek.

A csirkemellet mindig egészben fagyasztom le, mert félig fagyottan könnyebb szeletelni.


Ha valami nem fogy el, azt adagonként bedobozolom, felcímkézem, hogy mi van benne, azokra dátum nem kell, mert max. egy hónapon belül elfogynak - arra jó, ha valakinek épp másra van igénye, mint amit éppen csináltam. Vagy azokra a napokra, amikor egyiküknek sincs ideje/kedve főzni.


Tej egyáltalán nincs nálunk, felbontott tejfölöket, túrókat üres befőttes üvegekben tartom, úgy nem romlik meg akár 10 napig sem.

2022. aug. 12. 10:25

Az élelmiszerboltokban a frissen érkezett árut hátra teszik, tehát én onnan veszem ki a gyorsan romlókat. ( tejtermékek, hűtött áruk) A többinél is figyelem a lejárati időket, azt veszem, ami a legtovább jó.

Itthon is követem a bolti rendet : az van hátul, ami a legtovább eláll. Tehát ami elől van, azt esszük.

12. Bless the child (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. aug. 12. 10:17
dettó
11. Soufflet (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2022. aug. 12. 10:01
Az en hutomben utoljara akkor jartle valami, amig mas is itt volt.
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 09:57
Munkaban muszaj, es megszokam igy pakolok be. FIFO. azt fozom, eszem meg elsonek, ami elol van. Amikor beteszem az ujat, latom a "regit".
9. csemár (válaszként erre: 2. - Csemár)
2022. aug. 12. 09:51

Van azért még 1-2 plusz praktikám ezen felül:


- ritkán hagyon elcsábítani magam az "akciókkal"m főképp nem, ha olyan termékről van szó, amit egyébként nem vennék meg;

- főleg alapanyagokat vásárolok (pl. liszt), és nem kész (pl. fagyasztott), ill. konyhakész termékeket (pl. pizzalapok, hájas tészta);

- ha egyébként nincs semmi baja a terméknek (rossz szag, íz, megváltozott állag), nem foglalkozom a "lejárattal".

2022. aug. 12. 08:54

A legnagyobb praktikám, hogy nincs otthon annyi minden, hogy bármi ránk romoljon. :D

Felvágottakból, virsliből van több csomaggal, úgy rakjuk egymásra, hogy a legkorábban lejáró legyen felül. Joghurt, tejföl, zöldség, stb. annyit veszünk, ami a következő bevásárlásig (1 hét) elfogy. Ha a húst nem használjuk fel 1-2 napon belül, egyből megy a fagyasztóba kiporciózva.

2022. aug. 12. 08:46

Húsféleségeket úgy vásárolok, (lehetőleg akciósat!) hogy max. 2,0-2,5 hónap alatt felhasználjam. Pl. a múlt hónap elején belefutottam akciós sertés körömbe, azzal a gondolattal vásároltam belőle, hogy aug. 20-ra megfőzöm, és még megfőzve egy dobozkával visszafagyasztok belőle későbbre.

Ha u.n. készletfeltöltésre vásárolok, akkor is csak annyit, hogy belátható időn belül felhasználjam.


Zöldséget, krumplit, hagymát max. 1,5 hétre, "a többi romoljon a zöldségesnek!" jelszóval. :))

Általában 2 napra valót főzök, de ha több sikerül, akkor már rögtön megy a "többlet" a fagyóba, és max. a következő héten egy főzést ki lehet vele váltani.

Nem spájzolok sokat semmiből, így könnyű észben tartani, milyen készletem van viszonylag régebbi időből, azt dúrom elő. :))

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 08:22
Nálunk erre nem kell figyelni, kevés igazán lejáró élelmiszert veszünk, hiszen ez leginkább a húsokra / felvágottakra jellemző. Felvágottat magunknak csinálunk, adagokban fagyasztom, és mikor fogyóban van kivesszük az újat, a húsnál szintén, ha nem főzöm meg, akkor megy a mélyhűtőbe. A joghurt/tejföl és társainál meg nem érdekel mi van ráírva, lejárat után még simán jó, ha nincs felbontva. Igaz, én nem az átlagos táplálkozó vagyok, jellemzően zöldséggel van tele a hűtő :)
5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 08:09

Heti 1x megyek vásárolni, tervezem a menut es nem veszek a nem hosszu lejaratu termekekbol tul sokat, csak annyit, amennyi tenyleg szukseges.


Ha nagyon akcios (vaj, sajt) es fagyaszthato, akkor veszek tobbet es elrakom a fagyasztoba.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 12. 08:09

Amit veszek, azt hátra pakolom.


Amúgy abszolút nem érdekel a lejárati idő. Mindent megeszek, ami szagra, ízre, látványra jó.

2022. aug. 12. 08:05

Még nincs.

Bár vannak olyan termékek, ahol nem érdekel a lejárat ideje.

2022. aug. 12. 08:02
Csak annyi, hogy a rövid(ebb) lejáratúakat szem előtt tartom.
2022. aug. 12. 07:59
Sokakat érintő probléma és a magas élelmiszerárak mellett még inkább figyelni kell erre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook