Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van arra bármi jogszabály, ha valaki a saját halálhírét terjeszti, akkor annak mi a hivatalos büntetése? fórum

Van arra bármi jogszabály, ha valaki a saját halálhírét terjeszti, akkor annak mi a hivatalos büntetése? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
17. honeywald (válaszként erre: 15. - Konacafe)
2014. jan. 22. 09:38
tegnap koraeste óta nem néztem azt az oldalt, szóval nem tudom mikor mi lett beállítva. szal ebből a szempontból télleg kiírhatta bárki. de amúgy... nem tudom elhinni h ez igaz. de erre miért nincs jogszabály? miért nem büntetik azt ha valaki visszaél a saját halálhírével? lefotóztam a képernyőt (PrtSc-vel) és lementettem paintbe, h ha bármi van tudjam bizonyítani h mit írt ki. bárki is tette.
16. honeywald (válaszként erre: 13. - 3b1a5ec920)
2014. jan. 22. 09:35
én rá nem írok. eddig is zaklatott, utánam jött stb. nem használom azt a profilomat már, csak néha belépek. ma beléptem és ezt láttam. nem irtam senkinek aki közös ismerős, csak megkérdeztem pár barátomat h wtf. mindeki azt állítja h azok után ahogy az elmult időkben viselkedett velem, ez kamu. ja, elfelejtettem h ez egy expasi, aki anno üvöltött velem az utcán h ha meghal, az az én hibám lesz
2014. jan. 22. 09:35

Figyu mar!


Ha valaki meghalt, akkor senki nem irhat ki a sajat oldalara a tuloldalrol! Plane, ha mindenki mas le van tiltva, a beallitasokat sem lehet modositani.


Amugy errol Ross jutott eszembe a jobaratokbol. O tette ezt ;) megvarta, ki megy el a torra a temetes elott.


Ja, ha meg "meghalt" akkor te pedig tegyel fel egy kepet a netre a kezedrol, ujjadon egy gyuruvel, majd ird at az adatlapod, hogy eljegyezve.


Plusz majd ezutan egy komment, hogy sajnalom, hogy mar nem tudtam neked szemelyesen elmondani.


2. Ha zaklat es erre bizonyitekod van, barmilyen! akkor irany a rendorseg

14. honeywald (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 22. 09:33
megküöszönték a részvétnyílvánítást, és h a profil a napokban törölve lesz. aláírás: A család.
2014. jan. 22. 09:33
kerdezd meg tole, mikor lesz a hamvasztas??
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Honeywald)
2014. jan. 22. 09:32

Ő írta ki, hogy szia mindenki, meghaltam. Vagy mit írt oda? Most adom be magamnak vénásan a levegőt, eret vágok a nyakamon?


Lehet csupán képletesen érzékeltetni akarja, valaki számára meghalt, hagyják már békén. Ez meg nem büntetendő.

2014. jan. 22. 09:26
midnig tönkre akart tenni. ezt tudom, mert közölte. zaklatott, fenyegetett. és csak én láthatom a bejegyuzést, és csak én vagyok az ismerőse ezen az oldalon. nekem ez rohadtul gyanús
10. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 9. - Honeywald)
2014. jan. 22. 09:23

lehet, hogy ez csak valami poenkodas...

megis mi van, ha a x oldalamon azt irnam ki, hogy meghottam? onmagaban semmi :D

9. honeywald (válaszként erre: 6. - 3b1a5ec920)
2014. jan. 22. 09:21
nem tudok róla h lenne, mert csak 2órája van ez kiírva az illető adatlapján..
8. Annie1130 (válaszként erre: 2. - Honeywald)
2014. jan. 22. 09:20
Külön is büntetik, pláne ha még egy biztosítási csalással van egybekötve... Egyébként hogyan tudja valaki a saját halálhírét terjeszteni? :)
2014. jan. 22. 09:20
nem akarok eltűnni, csak nekem vslami rohadtul gyanús ebben a hírben valakivel kapcsoaltosan.
2014. jan. 22. 09:18

Van hamisitott halotti anyakonyvi kivonat?

Ha igen, akkor okirathamisitas. Az pedig sulyos kovetkezmenyekkel jarhat.

2014. jan. 22. 09:17
ezer oka lehet, ha bűncselekményt követett el és így akar a büntetés alól megmenekülni, büntetendő, de, ha simán csak terjeszti magáról, azzal nem követ el semmit, nem bánt meg vele senkit. Maximum azt mondják, valami nem stimmel a szürkeállományában.
2014. jan. 22. 09:16
tessek???
2014. jan. 22. 09:16
el akarsz tűnni? múltkor volt a tévébe pont egy riport, hogy a pasas halottá nyilvánítatta magán hamis okiratokkal. ezek súlyos évek a böriben.
2014. jan. 22. 09:15
vagyis inkább az ezzel való visszaélést büntetik egyáltalán? tud valaki erről valamit?
2014. jan. 22. 09:13

van arra bármi jogszabály

h ha valaki a saját halálhírét terjeszti, akkor annak mi a hivatalos büntetése?


komoly kérdés, remélem tud valaki mondani valamit erre.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook